Trwa ładowanie...
Przejdź na
Witek
|

Viola Kołakowska wstrzyknęła sobie JAD AMAZOŃSKIEJ ŻABY! "Po tym nie musicie się już niczego bać"

737
Podziel się

Viola Kołakowska pojechała nad polskie morze, gdzie poddała się niebezpiecznemu rytuałowi stosowanemu przez plemiona Amazonii. Według koronasceptyczki toksyczna wydzielina jest skuteczniejsza niż opracowywane przez lekarzy szczepionki. "Prawdziwa, naturalna szczepionka" - tłumaczy.

Viola Kołakowska wstrzyknęła sobie JAD AMAZOŃSKIEJ ŻABY! "Po tym nie musicie się już niczego bać"
Viola Kołakowska wstrzyknęła sobie jad amazońskiej żaby (East News, Instagram)
bEqUiNph

W ciągu ostatniego roku Viola Kołakowska przebranżowiła się, zostając naczelną polską koronasceptyczką, głosicielką teorii spiskowych i "oświeconym" mędrcem czującym się w obowiązku, by podzielić się ze światem swoją wiedzą. W związku z tym instagramowy profil matki dzieci Tomasza Karolaka opływa w szereg niepokojących wpisów. 43-latka zdążyła już między innymi porównać pandemię do Auschwitz, zarzucić Madonnie, że jest diabłem czy zapowiedzieć własną rozmowę z Chrystusem.

Zobacz także: Viola Kołakowsk ogłasza: "Ludzie chorują przez lockdown, nie wirusa"
bEqUiNpj

Jeśli myśleliście, że z ust Violi słyszeliście już wszystko, to się grubo myliliście. Celebrytka przebywa obecnie na urlopie nad morzem, gdzie mimo - przynajmniej oficjalnie - zamkniętych w związku z obostrzeniami hoteli, zatrzymała się w jednym z obiektów, który ochoczo promuje za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Okazuje się, że wybrała się na północ kraju nie tylko dla nadmorskiego powietrza. Kołakowska zafundowała sobie bowiem... szamańskie uzdrawianie z jadu amazońskiej żaby. Viola wyznała, że poddała się ceremonii Kambo polegającej na umieszczeniu pod skórą jadu płaza, co nierzadko prowadzi do wymiotów, biegunki czy opuchlizny. Rytuał, który pierwotnie wykonywany był przez mieszkańców plemion zamieszkujących dżunglę amazońską, to według jego zwolenników "szczepionka" na wszelkie dolegliwości. Niestety, nie ma na to żadnych dowodów naukowych. Odnotowano za to przypadki, gdy w wyniku "zabiegu" umierali ludzie...

Zrobiłam dzisiaj drugie Kambo, generalnie powinno się robić dwa albo trzy z rzędu. Ja zrobiłam drugie, bo miałam swoje obawy - człowiek ze swoimi przekonaniami walczy, niesłusznie. Nie trzeba tego robić, tylko się temu poddać - zaczyna Kołek, ujawniając, co zadecydowało o tym, że pokusiła się o kolejną "sesję" ze śmiercionośnym jadem:

bEqUiNpp

No i wczoraj żabka sama mnie zawołała - twierdzi. Zrobiłam to Kambo i poczułam, że to nie wszystko i muszę jeszcze doczyścić pewne rzeczy. I dzięki Bogu, że to zrobiłam. Dzisiaj dopiero czuję, że postawiłam tę kropkę nad "i". Jeszcze jedno mnie czeka za dwa tygodnie - opowiada dumna z siebie celebrytka.

Następnie Viola zachęca do tego, by zrezygnować z dopracowanych przez lekarzy szczepionek, zastępując ją właśnie "prawdziwą, naturalną szczepionką Kambo":

Jeżeli ludzie szukają prawdziwej szczepionki przeciwko różnym patogenom, wirusom, bakteriom, malarii różnym innym, które są wśród nas i są nam oczywiście potrzebne, ale które mogą być dla nas naprawdę niebezpieczne - a nie tym zaprojektowanym przez człowieka i jest do nich dorobiona cała historia, cały scenariusz - tylko tym prawdziwym, żebyśmy naprawdę wzmocnili swój układ odpornościowy, to to jest najlepsza szczepionka. Kambo naprawdę wzmocni wasz organizm, naprawdę go oczyści i pobudzi wasz układ immunologiczny do działania. I wtedy nie musicie się już naprawdę niczego bać. Jesteście bezpieczni. To mogę wam zagwarantować - zapewnia "ekspertka".

bEqUiNpq

Też macie wrażenie, że prezentowane przez Kołakowską treści są coraz bardziej szkodliwe?

bEqUiNpr
bEqUiNps
bEqUiNpK
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(737)
Misia
3 miesiące temu
Czy ktoś wreszcie zrobi coś zanim będzie za późno? Ona jest niebezpieczna dla siebie i innych.
Ada
3 miesiące temu
Dlaczego to publikujecie??? Przecież nie do każdego dotarło,że to jest osoba niezrównoważona psyvhicznie! Jeśli znajdą się naśladowcy- to będziecie ich mieć na sumieniu
Agnieszka
3 miesiące temu
Niech sobie trochę szarych komórek wstrzyknie
bEqUiNpL
Tatara
3 miesiące temu
Jadu to ona ma sporo ( swojego )
fghk
3 miesiące temu
oho zaczyna się🥴🥴🤪🤪
Najnowsze komentarze (737)
Tomek
3 miesiące temu
Jest pewna prawidlowosc, takich medycznych oświeceń doznaja panie gwiazdy z wykształceniem nikłym.
Bazyl
3 miesiące temu
Nie jest pani z amazonii, wiec to nie jest cos z czym mieli do czynienia pani przodkowie i co jest dla pani naturalne. Proponuje polizac rodzimego turkucia podjadka
SuperMind
3 miesiące temu
Ależ ta metoda ma 100% skuteczność! Pani Kałczukovska wymieniła sobie swój i tak już bezużyteczny mózg na mózg od żabki i natychmiast po wybudzeniu nastąpiła u niej znacząca poprawa (nie u żaby rzecz jasna, gdyż ta w zamian otrzymała mózg Pani Kałczukowskiej, więc już za bardzo nie poszaleje). Podobno widziano ostatnio Panią Kałczukowską w pobliżu naturalnych zbiorników wodnych w rejonie Warmii i Mazur, kiedy wydawała z siebie dźwięki bardzo zbliżone do rechotu i kumkania, zwłaszcza wieczorami.
kambo
3 miesiące temu
kambo sie nie wstrzykuje!!!!!!!!
klops
3 miesiące temu
Viola i Edzia- potrzebny specjalista
Kokooo
3 miesiące temu
Zaszczepila sie jadem żaby, żeby nie umrzeć od lockdownu ha ha ha Cwaniara zarabia na glupocie tych, co wierzą w te bzdury, a ona sobie na reklamie szamanów i innych zarabia, bo do niczego innego się nie nadaje. Nie zaszczepiła sie zadnym jadem, aa szczepiinka be, ale toksyczny trujacy jad jest super. Gratuluje glupoty.
Naukowiec
3 miesiące temu
No ale może po miesiącu sprawdzić w badaniu krwi czy pojawiły się antyciała. Po szczepieniu pojawiają się. Nie ma co wierzyć czy czy, można sprawdzić w laboratoroum czy żaba działa!
zoom.
3 miesiące temu
Mam pytanie do szamanistow, czy chodzicie do lekarzy? W wypadku zapalenia wyrostka robaczkowego ktos dla was potrzasa rozdzka i plasa, pokrzykujac demonicznie? Czy w najlepszym przypadku walicie krzyza w kosciele?
bEqUiNpD
Bbb
3 miesiące temu
Robiłam kambo, polecam. Ale to nie jest dla kazdego, a juz na pewno nie dla ciasnych umysłów.
Takie
3 miesiące temu
W 2016 jedna z Polek zmarła po rytualne Kambo
Tyle w temaci...
3 miesiące temu
Patocelebryctwo kwitnie
cynik
3 miesiące temu
Mnie tylko zastanawia czemu tyle pisze się o ludziach niezbyt mądrych a wręcz w wielu przypadkach nadających się do leczenia psychiatrycznego. Na przykład ta pani mogła sobie nawet żabę wstrzyknąć - jej sprawa ale po co wszystkich o tym informować skoro wystarczy odwrócić się tyłem, ostatecznie powiadomić psychiatrę lub zakład pogrzebowy ?
Remo5
3 miesiące temu
Jedźmy wszyscy do amazonii, zażygamy całe dorzecze :):)
tonieprzypade...
3 miesiące temu
Ona i Komarenko mają identyczne twarze :O
...
Następna strona
bEqUiNqf