Trwa ładowanie...
Przejdź na
Goss
Goss
|
aktualizacja

W Sejmie tym razem wesoło: poseł PiS POMYLIŁ Gen Z z... JAYEM-Z. Szymon Hołownia ironicznie go poprawił (WIDEO)

105
Podziel się:

Obrady Sejmu dopiero się rozpoczęły, a już jesteśmy świadkami kolejnej wpadki. Tym razem jeden z posłów miał pomylić Gen Z z... raperem Jayem-Z. Szymon Hołownia szybko mu to wytknął.

W Sejmie tym razem wesoło: poseł PiS POMYLIŁ Gen Z z... JAYEM-Z. Szymon Hołownia ironicznie go poprawił (WIDEO)
W Sejmie tym razem zabawnie. Poseł pomylił Gen Z z Jayem-Z (YouTube.com, Sejm na żywo, East News)

W Sejmie znów się dzieje. W środę posłowie mają głosować nad kolejnymi uchwałami, w tym dotyczącym in vitro czy zmianę w sprawie niedzieli handlowej wypadającej w Wigilię. Obrady rozpoczęto właśnie od sprawozdania w drugiej z kwestii, a na mównicy stanął Adam Gomoła.

Szymon Hołownia drwiąco o pomyłce posła. "Jay-Z i Gen Z to różne zjawiska"

Podczas jego wystąpienia doszło jednak do dość zaskakującej sceny. Gdy 24-letni Gomoła wspomniał, że reprezentuje w Sejmie Gen Z, czyli pokolenie Z, bo o nim mowa, z prawej strony sali nagle zrobiło się wyjątkowo wesoło.

Nie tylko jako poseł sprawozdawca, ale jako jedyny przedstawiciel Gen Z, czyli pokolenia Z w tej izbie, nie mogę nie wspomnieć... - mówił, ale przerwały mu drwiące okrzyki posłów Zjednoczonej Prawicy.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Hołownia w formie. Suski nie wytrzymał. Najlepsze momenty z Sejmu

Politycy tej formacji wyraźnie nabijali się z uwagi parlamentarzysty, co wyraźnie utrudniało mu przemawianie. Musiał więc poprosić marszałka o to, aby przywołał salę do porządku i powstrzymał drwiące komentarze posłów na temat jego wieku, co ten uczynił.

Najlepsze jednak wciąż przed nami, bo Szymon Hołownia wyłapał też wpadkę innego polityka. Podczas gdy Gomoła próbował dokończyć wypowiedź, marszałek ironicznie odpowiedział na jeden z głosów dobiegających z sejmowych ław.

Nie Jay-Z panie pośle Kaleta, tylko Gen Z. Tak, to są jednak dwa różne zjawiska - wytknął mu Hołownia z nutką rozbawienia w głosie.

Wesoło tam mają?

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(105)
Nata
6 miesięcy temu
Dobra, wyjaśnię bo najwyżej umyka to wam. Jay Z powiedział cicho, bo nie do mikrofonu inny poseł, Hołownia nie zwracał uwagi temu, który był przy mównicy.
Gosc
6 miesięcy temu
Weźcie się za robotę a nie za kabaret. Wszyscy. I obecny i przyszły rząd.
Dajcie spokój...
6 miesięcy temu
Naprawdę będziemy codziennie zasypywani newsami z sejmu? Przecież to portal plotkarski…
Olk
6 miesięcy temu
Oby coś z tego wyszło. A nie tylko cyrk
Sylwia
6 miesięcy temu
Przecież powiedział Gen-Z…
Najnowsze komentarze (105)
emeryt
6 miesięcy temu
Gdzie powaga sejmu,tik tok,pudelek , w sejmie siedzą ludzie z prokuratorskimi zarzutami,kabarecirze,you tuberki typu jachira,jak długo żyję czegoś podobnego nie było.
Myślenie nie ...
6 miesięcy temu
Pan Hołownia próbuje być dowcipny ale to co robi jest żałosne Sejm to nie cyrk panie Hołownia! to po pierwsze! Po drugie panie Hołownia - jak pan się pomylił z procedowaniem i błądził przy procesowaniu to było OK więc proszę stosować tę samą miarę w stosunku do innych mylących się! Nie jest pan Α i Ω – jakby się panu mogło wydawać! Aż się prosi panie Hołownia zacytować słowa bardzo dobrze znaną wszystkim piosenki Pana Marka Grechuty " Nie dokazuj miły nie dokazuj no bo nie jest z ciebie taki cut! Jak pan widzi nie tylko pan zna piosenki
Dorma
6 miesięcy temu
BRAWO MARSZAŁEK 👍
Matko
6 miesięcy temu
Jeśli już to wymowa od Gen (generation) Z jest: dżen zed, a nie dżej ziii
Antmen
6 miesięcy temu
Ale pisowcy skamlają, coś pięknego xd
Gość
6 miesięcy temu
Mój Boże do czego oni Doprowadza ten Kraj.Nawet W TAK POWAŻNYM MIEJSCU NIE POTRAFIĄ ZACHOWAĆ POWAGI.TO JEST PO PROSTU KABARET.TAKI WSTYD.
Wstyd
6 miesięcy temu
Wstyd,że druga osoba w państwie jest laleczka chucky...wstyd!!! Teraz to jest dopiero Cyrk a nie sejm.
Zzz
6 miesięcy temu
Pojawiła się informacja ,że nowy sejm poprzez zlozenie propozycji nowej uchwały do procedowania spowodował obniżenie wartości Orlenu o 5,5 mld złotych w ciągu jednego dnia. tak zareagowała giełda,wartość akcji Orlenu spadła.poczytajcie dlaczego?nowi celowo będą robić wszystko, aby maksymalnie obniżyć wartość spółki i sprzedać sąsiadom .to jest największy nasz koncern przynosi ogromne dochody,a wyborcy Po ekscytuja się aborcja ,refundacja in vitro.bedziecie to mieć tylko nie będziecie mieli co jeść.
Jasia
6 miesięcy temu
Z sejmu zrobili program rozrywkowy.Tragedia
Ida
6 miesięcy temu
Hołownia zachowuje się jak owładnięty władzą nauczyciel ,ten ton,ta gadka ...na początku mnie to śmieszyło ,teraz coraz bardziej jest mi wstyd i czuję zażenowanie .
Muerte
6 miesięcy temu
Marszałek rotacyjny przeniósł zachowanie z programu rozrywkowego. Niestety pomylił funkcje. Przykro, że na tak ważnym stanowisku w państwie mamy kogoś takiego. Ci co wybierali jeszcze zapłaczą słonymi łzami.
Tosia
6 miesięcy temu
Pudel już mi 3 kom usunales, a nie obraziłam, nie skrzywdziłam nim nikogo, wyraziłam tylko opinie... Ogarnij się
Inkasent
6 miesięcy temu
Czy nasza gwiazda sejmowa śmieje się też z nagłego spadku akcji Orlenu? Czy scenariusz przewiduje ograbienie spółki z kaski na dopłaty do prądu?
Hmm
6 miesięcy temu
Młody poseł zamiast po polsku powiedzieć gen zi to powiedział z angielskiego dżen zi a dżej zi to podobnie brzmi stąd poseł PIS pewnie niedosłyszał.
...
Następna strona