Trwa ładowanie...
Przejdź na

"W sieci pracuję po kilkanaście godzin dziennie. Dwa miliony na fejsie nie biorą się znikąd!"

172
Podziel się

"Odpowiadam na komentarze, odpisuję na zapytania, jestem w stałej relacji" - wylicza Chodakowska.

bCyaPwGJ

Ewa Chodakowska wciąż pozostaje najpopularniejszą i najlepiej zarabiającą trenerką osobistą w Polsce. Nie bez znaczenia jest fakt, że zyskała spore grono znanych koleżanek, które zachwalają ją w programach śniadaniowych. Chodakowska dba również o zainteresowanie fanów będąc bardzo aktywną w sieci. Chwali się, że dostaje tak dużo wiadomości od fanów, że musi odpowiadać uniwersalnie. Zobacz:Chodakowska o fankach: "Czasem odpowiadam SZABLONOWO!"

W dzień Dobry TVN kolejny raz żaliła się na to, jak ciężką ma pracę. Chodakowska twierdzi, że spędza w sieci kilkanaście godzin dziennie.

W sieci pracuję po kilkanaście godzin dziennie. Nie trenuję cały czas, trening to 4-5 godzin w tygodniu. Kręgosłup dobrze, znajduje różne pozycje, gorzej z nadgarstkami. Odpowiadam na komentarze, odpisuję na zapytania, jestem w stałej relacji. Staram się publikować posty uniwersalne, to nie bierze się lekko. Dwa miliony na fejsie nie biorą się znikąd.

bCyaPwGL

To i tak progres. Ostatnio twierdziła, że pracuje przez całą dobę. Zobacz: "Pracuję 24 godziny na dobę. Nawet gdy śpię, śnią mi się pomysły!"

bCyaPwGR

Źródło: Dzień Dobry TVN/x-news

bCyaPwHm
KOMENTARZE
(172)
gość
4 lata temu
niektórym już fejs świat przyslonil
jolka
4 lata temu
bany i usuwanie tych co mają inne zdanie zajmuje jej kilkanaście godzin dziennie?
bbbbbb
4 lata temu
naiwna jak dziesięciolatka, poza tym niczego poza sobą nie widzi i nie chwali
bCyaPwHn
cześć
4 lata temu
A ta ciągle w świecie pajacykow i lajkow. Poczytaj coś innego niż fejsa i insta trenerko po weekendowym szkoleniu.
gość
4 lata temu
Cóż za ciężka praca,jak mi jej szkoda.
Najnowsze komentarze (172)
gość
4 lata temu
Lewandowska pisuje świetne, mądre artykuły, nie siedzi i nie pisze bzdetów, typu Lovja, serdeuszek itp, a ma 1.000.000. fanek. Skąd???? Ewo, jesteś dziwolągiem i ludzie obserwują cię jako zjawisko, a ćwiczą z ekspertami!
gość
4 lata temu
W sieci 'PRACUJĘ'???? What??? To pisanie serduszek do wielbicielek i napadanie na tych, co jej nie słodzą i czytanie 300 komentarzy pod postami nie wiadomo po co, to jest PRACA??????
gość
4 lata temu
Straszne są te komentarze. Jak można tak oceniać człowieka po wyglądzie? Nie przesadzajmy to normalna zadbana kobieta! A co najważniejsze pomaga ludziom, odmienia im życie. Jakim trzeba być złym człowiekiem żeby obrażać tak innego czlowieka. WSTRETNE LUDZISKA!!! Wstyd
gość
4 lata temu
ale ona ma paskudnego ryja, ohydne b****o aż rzygać się chce na jej widok
gość
4 lata temu
A mi nigdy nie odpisała
gość
4 lata temu
A mi nigdy nie odpisała
gość
4 lata temu
brzydka, koń, zbyt umięśniona, chłop...a wy jak wyglądacie? Młodzi i piękni bogowie i boginie zapewne....
gość
4 lata temu
Ma ktoś suchy chleb dla konia?
bCyaPwHf
gość
4 lata temu
Kłamie dla sławy jak z nut. Moje zapytania ma fb olała. Niby jest miła, ale jak ja ktoś skrytykuje to pokazuje pazurki.
pupopośladek
4 lata temu
O rany, jakie to smutne - Ona - brzydka, końska, g****a, wcale nie taka zgrabna itp.itd. Naprawdę tylko tyle możemy dać od siebie innym ludziom? Zazdrość, nienawiść, żółć i ciągłe obrzucanie kogoś błotem? Nie ćwiczę z nią, w ogóle nie ćwiczę, ale podziwiam każdą kobietę, która ruszy tyłek, popracuje nad sobą, zamiast oglądać kolejny durny serial. Niektórzy potrzebują przewodników życiowych - dla jednych to będzie ksiądz, dla innych Chodakowska, a jeszcze dla innych Nergal. Piękno polega właśnie na różnorodności. Wszystkim życzę więcej pozytywnych myśli ku bliźnim i miłości :)
gość
4 lata temu
No jakos mi nigdy nie odpisala
gość
4 lata temu
Taaaaaa, klamczucha, mi jakos do dzisiaj nie odpisała....
gość
4 lata temu
Kto to jest ta Chodakowska? Pierwszy raz ją widzę....
gość
4 lata temu
''To i tak progres. Ostatnio twierdziła, że pracuje przez całą dobę'' dziennikarz powinien pisac raczej obiektywnie, a te zdanie traca negatywnym nastawieniem niestety...
...
Następna strona
bCyaPwHH