Trwa ładowanie...
Przejdź na
Dollface
|

W Tulum jak w Mielnie w środku sezonu: Natalia Siwiec pokazuje, jak bawi się w Meksyku...

472
Podziel się

Natalia Siwiec imprezuje między innymi z Olivierem Janiakiem i Karoliną Malinowską. Koronawirusa już nie ma?

W Tulum jak w Mielnie w środku sezonu: Natalia Siwiec pokazuje, jak bawi się w Meksyku...
Natalia Siwiec ze znajomymi bawią się w Tulum (Instagram)
bDJeBCnF

Natalia Siwiec na początku stycznia znów wyleciała do meksykańskiego Tulum, z którego wróciła chwilę wcześniej, bo przed Bożym Narodzeniem. Pospiesznie wywiązała się z influencerskich obowiązków, zrobiła kilka zdjęć na tle śniegu i stwierdziła, że zima w Polsce jest jednak nie dla niej. Spakowała więc walizy, wzięła rodzinę pod pachę i wylądowała w Tulum, które od jakiegoś czasu jest mekką polskich celebrytów.

Meksyk, podobnie jak i Zanzibar, jest atrakcyjnym kierunkiem dla "gwiazd Instagrama", które w pogoni za lajkami szybko zapomniały o koronawirusie i bawią się na egzotycznych wakacjach niczym w polskim Mielnie w środku sezonu. Wiadomo: Mielno nie jest tak światowe i insta-friendly, a ryba ze smażalni nie pasuje do feedu tak jak kolorowe bowle serwowane pod palmą. Poza tym Meksyk nie zamknął swoich granic dla turystów, na Zanzibarze zaś nie wymaga się testów na COVID ani tym bardziej nie zna się pojęcia kwarantanny. Można się zatem poczuć jak prawdziwy król (tak, Basiu, mowa o Tobie). Rzeczywistość jest jednak brutalna: tak, tam też jest koronawirus, tylko że nikt nie zna jego prawdziwej skali, bo nikt nie prowadzi tam testów lub po prostu nikt się nimi nie przejmuje. W Meksyku, gdzie testy akurat obowiązują, obserwuje się gwałtowny wzrost nowych przypadków zachorowań.

Zobacz także: Wakacje za granicą. Kierunki, które cieszą się największą popularnością wśród Polaków
bDJeBCnH

Maseczki? Dystans społeczny? Zamknięte lokale, uwięzieni w domach ludzie? Zapomnijcie. Zapominają o tym i celebryci, którzy bawią się na egzotycznych wakacjach.

Natalia Siwiec, zapewne zupełnie nieświadomie, pokazała właśnie, jak wygląda druga strona wystudiowanych zdjęć z Instagrama. Celebrytka bawi się w Tulum z innymi "gwiazdami sieci" oraz z Karoliną MalinowskąOlivierem Janiakiem. Wszyscy tłoczą się na plaży, podrygują do muzyki, popijają koktajle, robią zdjęcie, a w międzyczasie zajmują się dziećmi. Zupełnie jak w Mielnie, tylko bardziej "światowo" i bez martwienia się o obostrzenia.

Przypomnijmy, że w kwietniu 2020 roku Olivier Janiak wystąpił w programie TVN-u Zostań w domu, gdzie pokazywał, jak ćwiczy domowymi sposobami, by utrzymać formę. Jak widać, przydała się do zabawy w Tulum.

bDJeBCnN
bDJeBCnO
bDJeBCoi
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(472)
1234
2 tyg. temu
oni nie tak durni ,jak reszta i zyja normalnie ,wszyscy pomalu odpuszczaja covida a Europa dalej wmawia ze ich pozabija, na ile pozwolisz sobie ,na tyle masz wolosc....
ktoś
3 tyg. temu
on mówił...zostań w domu.. co by mu nie przeszkadzać w balowaniu
Dziej
miesiąc temu
Co za czułe blokują wpisy
bDJeBCoj
Dziej
miesiąc temu
Powinni już nie wracać
😏😏😏
miesiąc temu
Ale co wam przeszkadza precież oni robią to legalnie?!
gość
miesiąc temu
..a wsadź sobie ten krem w...w...w...a nie..tam go już sobie wsadziłaś..no to nie wiem gdzie.
Intelekt
miesiąc temu
Przede wszystkim to nie ferie, powinni odpowiedzieć prawnie chociażby przed kuratorium szkolnym
Intelekt
miesiąc temu
Arogancja i beszczelność
Intelekt
miesiąc temu
Arogancja i nieszczelność, Oliwier jeśli ma trochę inteligencji to niech nie pokazuje się wTV, bo co do pani S to się nie dziwię, nie ma wiedzy ogòlnej , a co dopiero mòwić o rozszerzonej
Sole
miesiąc temu
I te dzieci tam w tym kurwidolku. Byłam w Tulum rok temu STREFA HOTELARSKA NIE JEST DLA DZIECI. No ale...
Magda
miesiąc temu
Super... zazdrościmy ;-)
Ewa
miesiąc temu
biura podrozy w Polsce funkcjonuja normalnie, kierunki Dominikana, Meksyk, Zanzibar sa bardzo popularne, po powrocie z tych kierunkow nie ma w Polsce kwarantanny
Agssss
miesiąc temu
Pudel jesteś genialny, az płakałam ze śmiechu jak to czytałam, a ta gwiazda na czole to po prostu wisienka na torcie....
bDJeBCob
natalalala
miesiąc temu
masakra. ja rozumiem, że tak zwani fani muszą być na adekwatnym poziomie, bo kto by coś takiego w ogóle śledził i oglądał.
...
Następna strona
bDJeBCoD