Trwa ładowanie...
Przejdź na
Dollface
|

Barbara Kurdej-Szatan pozdrawia redakcję i "czytaczy" Pudelka: "Pocałujcie się w du*ę". Wyjaśniamy, dlaczego tego nie zrobimy

1308
Podziel się

Tak, jak możecie się domyślać: Barbara Kurdej-Szatan wciąż nie rozumie, dlaczego piszemy o jej zdjęciu z Zanzibaru. Uwaga: jest długo i merytorycznie.

Barbara Kurdej-Szatan pozdrawia redakcję i "czytaczy" Pudelka: "Pocałujcie się w du*ę". Wyjaśniamy, dlaczego tego nie zrobimy
Barbara Kurdej-Szatan nadal nie rozumie, dlaczego jej zdjęcie z Zanzibaru jest niestosowne (East News)
bDyKtGdN

To dość niewiarygodne, ale Barbara Kurdej-Szatan od dwóch dni broni swojego zdjęcia z Zanzibaru, na którym chwaliła się, że jej syn wożony w drogim wózku na tle czarnoskórych dzieci czuje się jak "król". Celebrytka, która wyjechała na drogie wakacje w środku pandemii (chociaż wcześniej apelowała o pozostanie w domumartwiła się brakiem zarobku), uważnie śledzi Pudelka i dyskusję wokół własnej osoby.

Barbara Kurdej-Szatan uważa mianowicie, że dramatyzujecie, zdjęcie było niewinne, ona sama nikogo nie dyskryminuje, a w ogóle najlepiej byłoby, gdyby wszyscy żyli według filozofii "hakuna matata". Najwidoczniej ona sama ma problem z tym "hakuna matata".

bDyKtGdP

We wtorek celebrytka opublikowała kolejny wpis na Instagramie, tym razem już w całości poświęcony Pudelkowi i Wam, "czytaczom" Pudelka. Barbara Kurdej-Szatan pisze, że nie można nazwać Was "czytelnikami" i chce, żebyście "pocałowali się w du*ę", bo najwidoczniej bardzo się nudzicie, krytykując jej instagramowy kolonializm.

Zobacz także: Burza po zdjęciu Anny Lewandowskiej. Maja Staśko i Edyta Litwiniuk zabierają głos

Przeanalizujmy jednak cały wpis Barbary Kurdej-Szatan i jeszcze raz, krok po kroku, wytłumaczmy, dlaczego za każdym razem będziemy o nim pisać. Uwaga: będzie długo i merytorycznie.

bDyKtGdV

Drogi Pudelku !!! Gdy wrzuciłam to zdjęcie, miałam około 200 komentarzy, samych pozytywnych od MOICH obserwatorów - zaczyna Basia.

Wyobraź sobie Basiu, że na świecie żyją również inni ludzie niż tylko twoi obserwatorzy. I, co może Cię zaskoczyć, nie muszą być twoimi fanami. Mogą spojrzeć na zdjęcie, na którym oznaczasz drogi wózek i nerkę Gucci otoczona wianuszkiem zanzibarskich dzieci i poczuć niesmak. Wyobraź sobie, że ktoś może nie piać bezkrytycznie z zachwytu nad wszystkim, co robisz. Ba, ktoś może to nawet rzeczowo skrytykować, co tak często nazywane jest "hejtem".

Był JEDEN negatywny, z konta instagramowego o jednym zdjęciu (prawdziwe konto czy fakowe? Nie wiadomo. Zresztą często mam też wrażenie, że to Wy piszecie negatywne komentarze, żeby mieć później o czym zrobić „artykuł”) - pisze Kurdej-Szatan.

No popatrz... A my mamy często wrażenie, że to Ty piszesz sobie te pozytywne komentarze z fejkowych kont. To w końcu równie prawdopodobne. Jak bardzo nieomylną się czujesz, sugerując teraz swoim followersom, że Pudelek ma światowy monopol na krytykowanie Ciebie... To aż szokujące.

bDyKtGdW

Po czym po Waszym obrzydliwym nawołującym do nienawiści tekście zleciało się do mnie pełno Waszych pudelkowych trolli.

Nasz tekst był pełen nie nienawiści, a krytyki. Nie nawoływał do hejtu na Ciebie, tylko próbował wyjaśnić Ci, dlaczego takie zdjęcia są nie na miejscu. Widać trafiliśmy w czułą strunę, skoro zamiast przeprosić, od dwóch dni atakujesz wszystkich, którzy ośmielają się wytknąć Ci błąd.

To WY! Szerzycie nienawiść, robicie z upokarzania i wyśmiewania modę, zachęcacie do tego ! W najgorszych przypadkach takie zachowanie może być powodem samobójstw. I było !!!! Pamiętacie lekarza, który na początku pandemii popełnił samobójstwo, bo nie wytrzymał hejtu ??? - pyta retorycznie Barbara, co naprawdę trudno skomentować, ale dobrze, spróbujemy po raz kolejny.

Baśka, zejdź na Ziemię. Czy naprawdę porównujesz się właśnie do Wojciecha Rokity, do lekarza, którego zaszczuto bezpodstawnie, co doprowadziło go do samobójstwa? Ciebie nikt bezpodstawnie nie atakuje, Tobie co najwyżej sporo ludzi próbuje wytłumaczyć, co zrobiłaś nie tak. I podobnie jak w przypadku Cuc Challengenie przyjmujesz tej krytyki, nie próbujesz zrozumieć, uparcie broisz własnej głupoty i błędów. KRYTYKA TO NIE HEJT. Nie wycieraj sobie tym gęby, nie odwracaj kota ogonem, NIE RÓB Z SIEBIE OFIARY większej niż dzieci, które tak chętnie fotografujesz z pozycji "bogatej celebrytki na luksusowych wakacjach".

bDyKtGdX

Przypomnijmy jeszcze raz, dlaczego okładanie się patelnią "dla żartu" żartem wcale nie było: Ofiara przemocy domowej o "Cuc Challenge" polskich celebrytów: "Robicie z tego pośmiewisko, MYŚLCIE"

Dodatkowo - w obecnej sytuacji w kraju, gdy ludzie są tak podzieleni, moglibyście jednak zmienić front ! A tylko dokładacie do tego całego gówna ogromną cegłę !!!!!!!!! I dopiero w piątym artykule na ten sam temat udajecie, że jednak jest w Was jakiś zalążek obiektywizmu. Jednak pierwszy artykuł był zupełnie inny. Z mojego wrzuconego zdjęcia wnioski sobie wyciągnę. Nie martwcie się. Natomiast Wy - „pracownicy” i czytacze Pudla (bo „czytelnikami” bym Was nie nazwała) - pocałujcie się w du*Ę :))) może jak Wam się uda, będzie to dla Was kolejne „ciekawe” zajęcie :))))

Przestań, Baśka... Serio... MY mamy zmienić front (czyt. nie zwracać uwagi na twoje neokolonialne, pełne ignorancji zachowanie), bo wszystkim jest ciężko w czasie pandemii? A Ty, wygrzewając się pod palmą, rozkazujesz 7 milionom Polaków pocałować się w d*pę (tylu mamy co miesiąc "czytaczy", których z tego miejsca pozdrawiamy i całujemy, ale w czółko)...? To nikogo nie dzieli? To nie jest "ogromna cegła"? Nie pokazuje Twojej optyki: ja lepsza, Wy gorsi?

Pudelek od zawsze patrzył celebrytom na ręce. Sprowadzał ich na ziemię, gdy za bardzo odlatywali. Pokazywał, że nie są bezkarni. Łapał ich na kłamstwach, przekrętach, oszustwach. Wytykał głupotę, hipokryzję, zachłyśnięcie sobą. I możesz obrażać nas, ile wlezie, ale nie przestaniemy. To nasza misja.

bDyKtGdY

Basiu, wiemy, że przeczytasz i ten artykuł, więc wklejamy pod niego zaledwie kilka z kilku tysięcy (!) merytorycznych komentarzy naszych "czytaczy". Jak zauważysz, często dotyczą nie Ciebie personalnie, ale tego, dlaczego chwalenie się takimi zdjęciami jest nieodpowiednie. Niech dadzą Ci do myślenia, dlaczego czasem zasada "hakuna matata" obraca się przeciwko Tobie.

AKTUALIZACJA

Drodzy "czytacze" Pudelka, widzimy instagramową odpowiedź Barbary Kurdej-Szatan na ten artykuł, pozwolicie jednak, że wyjątkowo nie będziemy jej komentować. Dla nas merytoryczna dyskusja skończyła się w momencie, w którym Barbara Kurdej-Szatan sprowadziła ją do oburzenia na używanie słowa "gęba". Nas to słowo nie oburza, znamy ten związek frazeologiczny i używamy go świadomie. Kilka dni temu Tomasz Raczek w wideorecenzji filmu Wszyscy moi przyjaciele nie żyją opowiadał, że nie oburza go słowo "rzygać", które poznał dzięki twórczości Gombrowicza. Basiu, na wakacjach można poczytać coś więcej niż posty o sobie na Pudelku. My po prostu stosujemy retorykę zastosowaną również przez Ciebie, gdy pisałaś o "całowaniu w d*pę".

Jednocześnie dziękujemy za komentarze setek "czytaczy", którzy potrafili zrozumieć, co chcemy przekazać Basi i każdemu celebrycie nieznoszącemu konstruktywnej krytyki.

bDyKtGeq
KOMENTARZE
(1308)
Brak slow
4 dni temu
Wow muszę powiedzieć że jestem pod wrażeniem. Jeszcze nigdy nie widziałam na pudelku tak celnego ,,artykulu". Ci pseudo polscy celebryci są tak oderwani od rzeczywistosci że to aż boli. Innych będą pouczac jak robić podczas gdy sami lamia obostrzerzenia. Zenada. Jeszcze jakby baska byla jakas wybitna aktorka to mogłaby się wypowiadać ale w m jak milosc byla takim aktorskim drewnem ze az bolalo jak się to ogladalo. ,,Celebryci" muszą sie nauczyc ze nie kazda krytyka to hejt a porowanie siebie do lekarza to szczyt ignoracji. Lekarz ratuje zdrowie i życie ludziom, latami sie kształci itp a ona nie zrobila nic z tych rzeczy wiec jakim prawem sie do niego porownuje???
😉😉😉
4 dni temu
Czytacze pozdrawiają wielką aktorkę i jej królewskiego potomka! Naprawdę jest bezczelna i lubi obrażać ludzi. Nie oglądać jej. Żadna strata.
Gość
4 dni temu
Zaorałaś się, Baśka.
bDyKtGer
Basia
4 dni temu
Basia, to już stan umysłu. Być w tak pięknym miejscu, zamiast się relaksować to wyzywa ludzi w Polsce i wyładowuje swoją frustrację na ludziach, ktòrzy nie pieją z zachwytu nad jej poczynaniami. Może Basia ogarnie temat, robienia sobie zdjęć z afrykańskimi dziećmi, kiedy ktoś potraktuje jej własne. Mniej rozjaśniacza i mniej brokatu w tyłku, polecam
Wioska
4 dni temu
Gucci i reklamowanie wózka w Afryce? Za to Gucci (prowincjonalny gust swoją drogą) można by wykarmić jakieś dziecko stamtąd przez pół roku 😨😨😨 Bieda umysłowa, okropna wioska tej kobiecie z butów wystaje. Żenada, tylko tyle. Pozdrawiam kumatych ✌
Najnowsze komentarze (1308)
dyrdymał
5 godz. temu
I ot w całej okazałości stajenna kultura tej pani ....... aż wieje od niej hipokryzją. Robi sobie tanie i tandetne zdjęcia bez krzty pomyślunku, później wspaniale i nachalnie obwieszcza światu licząc na spory zarobek z reklamy, a w kolejnym kroku obraża czytelników na których przecież liczy, bo bez nich jej bytność "publiczna" nie miała by miejsca. Niech obrazi jeszcze więcej to skończą się pieniążki z reklam, gdyż nie będzie popytu na rewelacje związane z tą paniusią.
klaudii90
5 godz. temu
Witam, ostatnio na onet mówili o babce, która zrzuciła powyżej 10 kilo w 2 miesiące stosując dietę Anusi (najlepiej poczytać w Google). Wcinała jakieś produkty z niskim IG, błonnik, stewię oraz coś tam jeszcze. Jeżeli ktoś z osób tutaj ma jakieś doświadczenie dotyczące tej diety - bardzo proszę o jakieś opinie. Z góry dzięki. Pozdrawiam.
Ggg
15 godz. temu
Pudelek=hejt.Dajcie spokój.Żerujecie na tym,że ludzie zazdroszczą innym ludziom.Podsycacie hejt do kobiety,która odniosła sukces i cieszy się życiem.Nie ważne w jakiej branży.My musimy dużo ciężej pracować,żeby pojechać podczas wygenerowanej pandemii na Zanzibar,ale...ja nie zamieszczę chyba zdj.żeby nie rozsierdzić znajomych...:)
zymjoh
18 godz. temu
Nie spodzewialem sie po niej czegos takiego. Najlepiej jakbym jej w "M jak milosc" juz wiecej nie widzial.
suzi
19 godz. temu
Dla mnie jest to klasyczny przykład zachłyśnięcia się popularnością i nieprzyjmowanie do siebie słów konstruktywnej krytyki. Wielu celebrytów się z tym boryka niestety przykład powyżej. Poniżej krytyki była ta część wypowiedzi tej Pani o samobójstwie lekarza - sugeruje i stawia siebie w pozycji ofiary, że to "czytacze" pudelka mogą kiedyś odebrać komuś życie. Serio? Poza tym jak można jeździć na wakacje (nie ważne czy drogie czy tanie) podczas szaleństwa pandemicznego i potem dziwić się że ktoś to krytykuje, oczywiście nazywając to szczuciem i hejtem wymierzonym w tę osobę, wcześniej nawołując do pozostania w domu? To jest skandal w innych krajach politycy zostali odwołani za pojechanie na wakacje ze stanowisk u nas taka Pani może wszystko bo ma kase... żenada. Pani może wracać do reklamy sieci komórkowej, może tam gaz uleci z wody sodowej.
0987
19 godz. temu
Odezwała się aktoreczka jednej reklamy
....
23 godz. temu
"Właśnie od dawna nie oglądam serialu M......,bo drażni mnie gra tej pani".Wolę rozwiązywać krzyżowki......"..Czego i innym życzę...."
Iza28
wczoraj
Wstyd, niegrzeczne i prymitywne zachowanie tej celebrytki. Wózek dostał taką antyreklamę, że wstyd teraz taki kupić i wstyd obserwować kogoś takiego na instagramie jak Basia.
bDyKtGej
99klaudia
wczoraj
Czy ktoś z Was słyszał coś o diecie Anusi? Babka schudła ok 15 kg spożywając posiłki o niskim indeksie glikemicznym i wykorzystując dodatkowo kilka innych rzeczy. Sprawdźcie w Google. Ja już próbowałam niemal wszystkiego co możliwe i non stop jestem gruba :( jeżeli ktokolwiek stosował tą dietę to z miłą chęcią popiszę, pozdrawiam serdecznie.
Ola
wczoraj
Dzieci trzymające wózek uśmiechnięte , Basia uśmiechnięta więc jaki problem. Mogę się założyć że niejeden z was pogoniły ,że strachu przed jakąś chorobą, te dzieciaki. A to że jeździ na wakacje w czasie pandemii ,no cóż gdybym miała kasę też bym pojechała. Nie wolno zazdrościć.
Hans
2 dni temu
Bardzo dobrze napisany tekst. Nie tylko poprawna polszczyzna (co w obecnych czasach nie jest aż tak oczywiste wśród osób parających się dziennikarstwem...), ale i tzw. polot. Pozdrawiam!
Czytaczka
2 dni temu
Baśka to dno, z łupieżem w dodatku. Nie reprezentuje sobą nic i do od bardzo dawna. Uroda kiedyś przeminie i co zostanie? .. no właśnie..
Do Barbary
2 dni temu
Współczuję że cale życie celebrytów opiera się na sprawdzaniu komentarzy i liczby lajków. Pani Barbaro żyj swoim życiem, ciesz sie z dzieci i męża i NIE OBRAŻAJ JUŻ NIKOGO w sieci. Bardzo współczuję. Cieszę się że mam normalne życie i jak jadę z rodziną na wakacje to odpoczywam a nie szukam w internecie opinii o sobie. A poziom wypowiedzi Pani Barbary poniżej zera. Straciłam całą sympatię i podejrzewam że nie tylko ja.
Sylwia
2 dni temu
Pudełku jesteś żałosny 😉 Zastanawiam się, czy ludzie piszący te artykuły to dziennikarze, czy amatorzy? A ten artykuł jest tak żałosny, że brak słów. Basiu jesteś super!
...
Następna strona
bDyKtGeL