Trwa ładowanie...
Przejdź na
Unicorn
|

Barbara Kurdej-Szatan nie widzi problemu w reklamowaniu wózka na tle zanzibarskich dzieci: "PRZESTAŃCIE DRAMATYZOWAĆ"

365
Podziel się

Pozując z wózkiem na tle gromadki zanzibarskich dzieci, Barbara Kurdej-Szatan poważnie naraziła się internautom. Celebrytka nie widzi w tym jednak nic niestosownego. "Dzieci traktowały to jako zabawę" - twierdzi.

Barbara Kurdej-Szatan nie widzi problemu w reklamowaniu wózka na tle zanzibarskich dzieci: "PRZESTAŃCIE DRAMATYZOWAĆ"
Barbara Kurdej-Szatan w ogniu krytyki internautów (Instagram @kurdejszatan)
bDzwpWgR

Tuż przed Sylwestrem Barbara Kurdej-Szatan wskoczyła w samolot i wraz z całą rodziną udała się w podróż na szczególnie popularny ostatnio wśród celebrytów Zanzibar. Od kilku dni celebrytka ochoczo raczy więc instagramowych fanów zdjęciami i nagraniami z egzotycznej wycieczki. Podróż Basi w czasach szalejącej pandemii już zdążyła spotkać się z krytyką ze strony internautów.

Szczególnie głośno mówi się obecnie o wpisie, który pojawił się na profilu Barbary Kurdej-Szatan w niedzielę. Celebrytka postanowiła zaprezentować fanom wózek, w którym po Zanzibarze podróżuje jej 3-miesięczny synek. Uzbrojona w nerkę Gucci 35-latka uznała jednak za świetny pomysł pochwalenie się "pojazdem" potomka na tle zanzibarskich dzieci...

bDzwpWgT

Wielu internautów odebrało osobliwą instagramową reklamę Barbary z wyraźnym niesmakiem.

Drogi wózek, nerka Gucci na tle biedy w Afryce. Prowincjonalizm i kompleksy aż wychodzą (...) - napisała jedna z użytkowniczek.

Nie wiem, czy można gorzej. Dzieci wykorzystywane do kolejnej reklamy - dodał kolejny internauta.

Na odpowiedź Basi nie trzeba było długo czekać.

bDzwpWgZ

To nie jest żadna reklama. Przestańcie dramatyzować. Kolejni boscy obserwatorzy Pudelka!!!!!!!!! - grzmiała celebrytka.

Oglądając te zdjęcia, mam niestety smutne odczucia - napisała jedna z obserwatorek Basi w kolejnym komentarzu.

bDzwpWha

(...) Dzieci pewnie pierwszy raz na oczy widziały taki wózek i smutne, że na świecie są takie dysproporcje - dodała kolejna użytkowniczka.

Dzieci pomagają pchać wózek, myśląc, że dostaną coś w zamian - napisała inna.

Tym razem Barbara również nie odmówiła sobie włączenia się do dyskusji.

Dzieci nie chciały nic w zamian. Po prostu traktowały to jako zabawę. Przestańcie dramatyzować. Owszem, nie mają tutaj wózków, kobiety noszą dzieci w chustach, bo tak im najwygodniej, nawet uczyły mnie, jak odpowiednio nosić - odpowiedziała celebrytka.

bDzwpWhb

Wygląda na to, że Barbara nie widzi problemu w pozowaniu z wartym kilka tysięcy wózkiem oraz nerką Gucci na tle dzieci z Zanzibaru i wciąż nie zdaje sobie sprawy, że jest to przejaw ignorancji.

Zobaczcie, jak Barbara Kurdej-Szatan broni się przed krytyką internautów. Przekonują Was jej tłumaczenia?

bDzwpWhc
bDzwpWhu
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(365)
mal
1 tyg. temu
Ona po prostu nie rozumie w czym tkwi problem z takimi zdjęciami. Tak jak Lewandowska nigdy nie zrozumiała co było nie tak w jej tańcu w kostiumie otyłej osoby. One myślą na innym poziomie i na takim też się tłumaczą.
Hania
1 tyg. temu
Jestem w stanie uwierzyć, że dzieci traktowały to jako zabawę. Ale ta luksusowa torebka tam nie pasuje. Takie zdjęcie powinna sobie zostawić dla siebie, a nie wrzucać do internetu. Kontrast biedy i przepychu tak bardzo razi po oczach
Pozdrawiam
1 tyg. temu
Powinna się wstydzić. Zero empatii i myślenia.
bDzwpWhv
Gość
1 tyg. temu
Jedna rada przestać wrzucać foty na ig skończy się komentowanie, im więcej się udziela tym się bardziej pogrąża. Najpierw płacze, że kasy brak po czym sruu na wakacje na Zanzibar, teraz wrzuca foty takie jak nie inne i lament, bo ludzie zamiast się zachwycac mieszają ja z błotem. Może czas na prywate?
Ja1988
1 tyg. temu
Zero wyczucia
Najnowsze komentarze (365)
Monika
6 dni temu
Wyszło niezręcznie bo te dzieci są biedne, tylko tak sobie myślę, że ona nie chciała nic złego. Nie podejrzewam jej o jakieś złe intencje bo wydaje się być dobrą i normalną osobą. Moim zdaniem nie myślała o tym w kategoriach, że pochwali się pieniędzmi których te dzieci nie mają albo, że tamte dzieci są gorsze. Pojechała na wakacje i wrzuciła kilka zdjęć, między innymi tamto, nie myśląc źle o ludziach z Zanzibaru ani, że ona jest od kogokolwiek lepsza, dlatego nie rozumie nagany która na nią spadła. Mimo wszystko, nawet jeśli nie przemyślała sprawy wrzucając to zdjęcie, to atakuje ją teraz mnóstwo komentujących i to często nie są merytoryczne wypowiedzi na poziomie. A szkoda, nie róbmy krzywdy innym ludziom których nawet nie znamy przypisując im najgorsze intencje, często niesłusznie.
fanka
6 dni temu
nigdy nie rozumiałam fenomenu tej kobiety. Ona w ogóle w czymś gra oprócz tych dwóch reklam?
aka
6 dni temu
Na mnie to nie robi wrażenia, poza tym ja mam o wiele ładniejszy wózek i pewnie dużo tańszy bo za x-landera na zapłaciłam fortuny a o wiele bardziej bajerancko wygląda
Normalna os.
6 dni temu
Ciekawe, czy ludzie tak samo by na nią najechali, jakby miała wózek kupiony w Tesco, a torebkę czy nerkę z Lidla jak 3/4 zwykłej ,szarej, nikomu nie znanej ludności. Zwyczajnie bije od Was wszystkich zazdrość, że ma Gucia,wypasiony wózek i zamiast taplać się w pośniegowym błocie, opala pośladki na Zanzibarze. Żal patrzeć na te komentarze przesączone jadem. Większość z Was, będąc na zagranicznych wakacjach robi sobie zdjęcia z tubylcami (starszymi i młodszymi) wrzuca na FB (bez zgody) czy inne instagramy, podpisuje głupawym tekstem i znajomi się cieszą, lajkują i nikt nie myśli o tym w kategoriach oceniania "biały Pan" czy "lans przy biedzie" czy jakkolwiek inaczej. A tu wiadro pomyj na nią się wylewa, bo śmie mieć więcej niż Janusz, Grażyna, Sebix i inne Jesiki. Pracuje, zarabia, korzysta...zazdrościsz? Weź się do roboty, a nie dyskutujesz.
Ania
6 dni temu
Nie wiem w czym widzicie problem. Twarze dzieci na zdjęciu uśmiechnięte. Wózek jak wózek. Uważam że akurat w tych ciężkich czasach gdzie i tak dużo firm ogłasza upadek w tym również firmy turystyczne znajdują się ludzie którzy pozwolą turystyce dalej egzystować. Nie mówiąc o krajach gdzie człowiek żyje tylko z turystyki. Popatrzcie na to z innej strony i zacznijcie myśleć pozytywnie.
Gal
7 dni temu
Według mnie nawet nie wpadła na to ze ktoś mógłby złe takie zdjęcia odebrać, pudełek się nadyma niczym hiszpańska inkwizycja. Każdy popełnia błędy, a droga Pieskowa redakcja naprawdę nie ma się czym pochwalić. Pamiętamy, jak szczuliscie na Przybylska.
Do Barabary
7 dni temu
Wierszokleta Droga Basiu z Zanzibaru, co roztaczasz tyle czaru, fony nam sprzedajesz Playa, co znasz niejednego geja,co w tasiemcu o miłości prezentujesz swe chudości - pozwól Basiu,że ktoś powie, jak to wpływa nam na zdrowie, gdy z Murzynków masz zabawę, gdy w Afryce depczesz trawę. Otóż,droga celebrytko,krótko myślisz, myślisz płytko- w kraju w którym ludziom tylu tak historia dała w dupę, Ty sponsoring chcesz uprawiać i zarobić szmalu kupę. Najpierw żale, biadolenie,że pandemia to więzienie, że zarobku nie ma wcale,że zabrali serial,bale... A tu nagle, po kryjomu, nie zamykasz się już w domu! Już niestraszne są wirusy, bo na forsę są zakusy, chętka jest na fanów lajki- po co nam więc były bajki, jakaś smutna, pokrzywdzona, i bez życia rozwalona? Weź się Baśka puknij w czoło, zrób se jeszcze fotę gołą- podpisz,że to jest Afryka,że przyroda tam jest dzika, oznacz firm peleton cały, niech to widzą ludzkie gały! Niech z zazdrości pęka cała celebrycka brać niemała! Wy jesteście ponad prawa,wam należy się zabawa, wam należą się medale za to,że nic nie robicie wcale. I nie szczekaj tak Basieńka na Pudelka bo, maleńka, gdyby nie Pudelka prasa, a Ty jesteś prasy łasa, to by żadna żywa dusza,którą jeszcze coś tu rusza, nigdy nawet nie wiedziała,kim jest blondi z Playa,mała!
Maaa
7 dni temu
Ludzie! Co Wy piszecie....! Wzięła wózek żeby było jej wygodnie z dzieckiem. Jak każda celebrytka zakłada drogie rzeczy. A jeśli jesteście zazdrości to nie czytajcie na jej temat.
bDzwpWhn
Wierszokleta
7 dni temu
Droga Basiu z Zanzibaru, co roztaczasz tyle czaru, fony nam sprzedajesz Playa, co znasz niejednego geja,co w tasiemcu o miłości prezentujesz swe chudości - pozwól Basiu,że ktoś powie, jak to wpływa nam na zdrowie, gdy z Murzynków masz zabawę, gdy w Afryce depczesz trawę. Otóż,droga celebrytko,krótko myślisz, myślisz płytko- w kraju w którym ludziom tylu tak historia dała w dupę, Ty sponsoring chcesz uprawiać i zarobić szmalu kupę. Najpierw żale, biadolenie,że pandemia to więzienie, że zarobku nie ma wcale,że zabrali serial,bale... A tu nagle, po kryjomu, nie zamykasz się już w domu! Już niestraszne są wirusy, bo na forsę są zakusy, chętka jest na fanów lajki- po co nam więc były bajki, jakaś smutna, pokrzywdzona, i bez życia rozwalona? Weź się Baśka puknij w czoło, zrób se jeszcze fotę gołą- podpisz,że to jest Afryka,że przyroda tam jest dzika, oznacz firm peleton cały, niech to widzą ludzkie gały! Niech z zazdrości pęka cała celebrycka brać niemała! Wy jesteście ponad prawa,wam należy się zabawa, wam należą się medale za to,że nic nie robicie wcale. I nie szczekaj tak Basieńka na Pudelka bo, maleńka, gdyby nie Pudelka prasa, a Ty jesteś prasy łasa, to by żadna żywa dusza,którą jeszcze coś tu rusza, nigdy nawet nie wiedziała,kim jest blondi z Playa,mała!
Olka
1 tyg. temu
Co ona ma na twarzy pytam. Co to jest? Wygląda niepokojąco...
Koma
1 tyg. temu
Obrzydliwe zachowanie tych pseudo celebrytów, wyjeżdżają w pandemię,promują się na innych,chcą tylko być podziwiani,bardzo próżni ludzie...razem wzięci Piasek,Rozenkowa i Szatan!!!!
JASIU66
1 tyg. temu
Nie lubię jej, ale od ...... się wreszcie od niej.
Ewa
1 tyg. temu
Pewnie nie miała złych intencji ale faktycznie popełniła poważny nietakt i wykazała się ignorancją a zamiast grzecznie się wycofać to klasycznie zasłania się magicznym słowem kluczem "hejt", trochę się tym celebrytom trudniącym się reklamą w głowach pomieszało, dostali do ręki darmowe narzędzie do handlowania towarem którego nie wytwarzają, nie chcę przyjąć żadnej odpowiedzialności za treści którymi się dzielą, wymagają bezkrytycznego uwielbienia, bo albo jesteś fanem albo wrogiem, a jak ktoś im tłumaczy że mając ileś tysięcy obserwatorów trzeba w sposób odpowiedzialny reklamować towary, to od nie bo "hejt"
PICCOLO
1 tyg. temu
Gdyby im rzucała cukierki jak pieskom też by się fajnie bawiły i też by nie widziała w tym nic niestosownego? Basi się już w główce poprzewracało taka gwiazda
...
Następna strona
bDzwpWhP