Walka na dekolty w Operze Narodowej: Maja Ostaszewska, Agnieszka Hyży, Maria Dębska... (ZDJĘCIA)
Piątkowa premiera w Operze Narodowej zwabiła garstkę znamienitych przedstawicieli kultury i mediów. Gwiazdy jak jeden mąż zdecydowały się na stonowane stylizacje. Kto tym razem zwyciężył w modowym wyścigu?
Walka na dekolty w Operze Narodowej: Maja Ostaszewska, Agnieszka Hyży, Maria Dębska... (ZDJĘCIA)
Gwiazdy często są zapraszane na różnego rodzaju wydarzenia kulturowe. Tym razem znani mieli okazję zgromadzić się w Operze Narodowej, gdzie odbyła się premiera sztuki "Falstaff" w reżyserii Marka Weissa.
Tego wieczora w warszawskiej operze królowała czerń. Zaproszeni goście zapozowali na schodach, prezentując swoje eleganckie stylizacje.
Na premierze nie mogło zabraknąć między innymi Mai Ostaszewskiej. Aktorka na wypad do warszawskiej opery wybrała elegancką suknię z głębokim dekoltem, a w ręku dzierżyła torebkę. Uwagę zwracała też Agnieszka Hyży w sukni z koronkowym wykończeniem, na którą narzuciła elegancką marynarkę. Równie wytwornie prezentował się jej małżonek Grzegorz. Na miejscu zjawiła się również odziana w białą, ażurową sukienkę odsłaniającą nogi Maria Dębska.
Zobaczcie, kto jeszcze wpadł na wydarzenie.