WAŻNE: Maryla Rodowicz przeprasza Igę Świątek i Maję Chwalińską! "Biję się w piersi i wracam do pomidorowej"
Maryla Rodowicz odniosła się do zabawnej wpadki z sobotniego koncertu "Lato z Radiem i Telewizją Polską". Artystka przeprosiła tenisistki Igę Świątek oraz Maję Chwalińską. Wybaczamy?
Wpadka wydarzyła się po sobotnim występie inaugurującym tegoroczny cykl "Lato z Radiem i Telewizją Polską" w Bielsku-Białej, gdzie Rodowicz była jedną z głównych gwiazd wieczoru. Po zejściu ze sceny Maryla udzieliła krótkiego wywiadu i wówczas zadedykowała swój występ... "Idze Chwalińskiej", zaliczając zabawną wtopę.
Mariola Bojarska-Ferenc o dopłatach do emerytur dla artystów. "Jak widać w mojej sytuacji..." [WIDEO]
Maryla Rodowicz przeprasza Igę Świątek i Maję Chwalińską
Maryla, jako wierna fanka tenisa, nie mogła przemilczeć tej sprawy. W poniedziałek opublikowała na swoim facebookowym profilu wpis, w którym przeprosiła Igę i Maję za drobną wpadkę. Podkreśliła, że nie chciała nikogo wprowadzać w błąd ani umniejszać dziewczynom sportowych osiągnięć. Była po prostu "w innym świecie".
Mam pracowite lato i jestem zachwycona, bo uwielbiam robić to,co robię.Czyli grać koncerty,być na scenie, bawić się z publicznością. Dzisiaj wróciłam o 3 rano, ale zaraz zabieram się za robienie zupy ze świeżych pomidorów. Chciałam przeprosić Igę Świątek i Maję Chwalińską. 2 dni temu brałam udział w koncercie TVP otwierającym Lato z Radiem, w Bielsku Białej. I palnęłam w wywiadzie, że dedykuję swój występ Idze Chwalińskiej. Matko, pożeniłam Maję z Igą. Przepraszam was dziewczyny, zeszłam ze sceny i byłam jeszcze w innym świecie. (...) Biję się w piersi. I wracam do pomidorowej. I życzę wam sukcesów na Wimbledonie - napisała Maryla.
Nie mamy wątpliwości, że dziewczyny wszystko Maryli wybaczą!