Trwa ładowanie...
Przejdź na
Droppa
|
aktualizacja

Weronika Rosati odpowiada na odpowiedź Piotra Adamczyka: "Wyrządził mi KRZYWDĘ! Nie wykazał empatii"

822
Podziel się:

Cyrk wokół Weroniki Rosati kręci się w najlepsze. Celebrytka odniosła się do ostatniej wypowiedzi Piotra Adamczyka, który wytknął jej próby tłumaczenia własnych niepowodzeń kosztem jego wizerunku. "Zrobiło mi się przykro". Myślicie, że Adamczyk odpowie na odpowiedź na odpowiedź?

Weronika Rosati odpowiada na odpowiedź Piotra Adamczyka: "Wyrządził mi KRZYWDĘ! Nie wykazał empatii"
Weronika Rosati odpowiada Piotrowi Adamczykowi (fot. AKPA)

Od niedzielnego popołudnia Weronika Rosati znów cieszy się statusem najgorętszego nazwiska w polskim show biznesie. Równo w 10. rocznicę feralnego wypadku, w wyniku którego uszkodzona została jej noga, Rosati przypomniała rodakom, że za kierownicą siedział wówczas Piotr Adamczyk. Poza wspomnieniem samej kraksy rezydentka Los Angeles zarzuciła byłemu partnerowi, że nie tylko nie sponsoruje już jej rehabilitacji (co robił przez pierwsze kilka lat po wypadku zgodnie z zawartą umową), ale też aktywnie podkopuje jej szanse na rozwój kariery za granicą. W mediach zawrzało.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Weronika Rosati musi samodzielnie utrzymywać córkę

Weronika Rosati odpowiada na oświadczenie Piotra Adamczyka

Naturalnie tak poważnych oskarżeń stawianych na forum publicznym Adamczyk nie mógł puścić mimo uszu. W zwięzłym, aczkolwiek treściwym oświadczeniu aktor stwierdził, że Rosati wyjaśnia własne niepowodzenia teoriami spiskowymi z nim postawionym w centralnej roli.

Wszystkie sugestie zawarte w ostatniej publikacji Pani Weroniki Rosati, które odnoszą się do mnie, są nieprawdziwe i obliczone wyłącznie na wywołanie sensacji. Przykro mi, że Pani Weronika Rosati upatruje we mnie przyczyny swoich zawodowych niepowodzeń i sugeruje, iż podejmuję jakieś bliżej nieokreślone "szkodliwe działania", co jest oczywistą nieprawdą.

Jak to zazwyczaj w przypadku takich aferek bywa, doczekaliśmy się też w końcu odpowiedzi na odpowiedź. Tym razem to Weronika Rosati, wyraźnie dotknięta słowami byłego partnera, zgodziła się na rozmowę z Plotkiem. Mama małej Elizabeth zarzuca Adamczykowi bezduszność. Boli ją ponoć, że 10 lat po wypadku Adamczyk ponownie nie wyraził skruchy w związku ze spowodowaniem wypadku.

Mogę się odnieść do wypowiedzi Pana Adamczyka, które przeczytałam wczoraj w mediach. Było mi przykro. Kierowca, który spowodował ten wypadek i który bezpośrednio był świadkiem prób lekarzy ratowania mojej nogi, wiedział, że ta noga według specjalistów nigdy nie wróci do pełnej sprawności i będzie wymagać stałej opieki medycznej, uważa, że mój post o wypadku jest "obliczony wyłącznie na wywołanie sensacji".

Wygląda na to, że szczególnie te słowa zabodły Rosati. W swojej "odpowiedzi na odpowiedź" aktorka zapewniła, że jest osobą bardzo rozpoznawalną i żadnych tanich sensacji bynajmniej nie potrzebuje.

Istnieję w mediach od ponad 20 lat i na pewno nie potrzebuję dodatkowej, a przy tym niezdrowej sensacji, co sugeruje Pan Adamczyk. Człowiek, który spowodował ten wypadek, w swoich wypowiedziach publicznych nie wyraził żalu za krzywdę, którą mi wyrządził. Trudno mi pogodzić się z takim brakiem empatii - powiedziała w rozmowie z Plotkiem celebrytka.

Robi się coraz ciekawiej?

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(822)
Pazera
5 dni temu
Wypadek był we wrześniu 2013 płacił za rehabilitacje do 2016 a za apartament do 2015 .. Cale życie ma cię utrzymywać ?
Xxxx
5 dni temu
Ale ze co? Ma ją po raz setny przeprosić? Niw rozumiem czym się kierowała pisząc pierwszy post kilka dni temu o tym wypadku. Co on miał zrobić?😅
Monia
5 dni temu
Człowiek spowodował wypadek , zapłacił odszkodowanie , raczej przeprosił i przez 10 lat ma codziennie przepraszać ?
Cozalaska
5 dni temu
No tak bo powinien Cię przepraszać do końca życia a w rocznice wypadku wysyłać kwiaty, dziewczyno nie pogrążaj się
Abc
5 dni temu
Nie no Werka odlecialas
Najnowsze komentarze (822)
No nie wiem,
wczoraj
płacił, płacił i płacił? Przecież w stosunku do pasażera działa OC Komunik. sprawcy-nawet jeśli byli w tym samym aucie, pokrywa wszystkie uzasadnione roszczenia, coś tu nie gra. Taki uczciwy, ale przeprosić swoją byłą piękną dziewczynę za zniszczone zdrowie- to nie, a może jej chodzi tylko o te słowa.
babcia
2 dni temu
Po 10 latach to jednak jest zabieganie o rozgłos.
ona
4 dni temu
cudowna umiejętnośc zrzucać winę za swoje niepowodzenia na innych..zazdroszczę!! jak to podnosi samoocenę , jak polepsza jakość życia..jest mi źle ale to inni są temu winni, nie brak talentu ale wypadek sprzed lat , czy zły moment wypadku, cokolwiek...co pozwala na przucenie winy za brak kariery na czynniki zewnętrzne..
Taka prawda
4 dni temu
Wszyscy wyrządzili ci krzywdę,ogarnij się kobieto ile ty masz lat
po co?
4 dni temu
Druga Isabell tylko temblak na nodze
Lok
4 dni temu
Dziesięć lat temu i czego oczekuje,że przez całe życie będzie ja sponsorował i przepraszał,wolne żarty.Do roboty się weź a nie żyjesz ciągle za czyjeś.Walczylas z ojcem swego dziecka,chłop płaci jeszcze ci mało,wróć do kraju pisowcy ci socjal dadzą.
543
4 dni temu
koszmr
bcb
4 dni temu
To jest odwrotność kobiety fatalnej
brrr...
4 dni temu
Zdecydowanie nie mój typ urody
Obiektywna
4 dni temu
W Polsce byle aktorzyna to ma rangę autorytetu lub kogoś szczególnego.Ja nie lubię tego sortu.Artyści to ludzie skrzywieni.
TZM
4 dni temu
Mogła jeździć własnym samochodem a nie wsiadać do auta Adamczyka. W drodze zawsze jest jakieś ryzyko, dlatego właściciel auta płaci ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej. To ubezpieczenie odpowiada za szkody pasażerów i na tym powinna pani Rosati poprzestać.
Szuchen
4 dni temu
Przecież nie zrobił tego specjalnie, to był wypadek. Wielu się zdarza lub niestety zdarzy.
SzałWariactwa
4 dni temu
Weronika, co się martwisz nogą, nogi zawsze Ci idą na bok
Ola
4 dni temu
Jeszcze raz to napiszę, Ona jest straszna....
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie