Trwa ładowanie...
Przejdź na
Droppa
Droppa
|

Weronika Rosati wciąż ubolewa, że nikt nie zachwycił się jej występem u boku Cage'a. "W niektórych przypadkach to konkretna DYSKRYMINACJA MNIE"

310
Podziel się:

W najnowszym wywiadzie Weronika Rosati odnotowała fakt, że stacja emitująca w Polsce amerykański film z jej udziałem kompletnie zapomniała wspomnieć o jej występie w materiałach promocyjnych przed seansem. Też żałujecie?

Weronika Rosati wciąż ubolewa, że nikt nie zachwycił się jej występem u boku Cage'a. "W niektórych przypadkach to konkretna DYSKRYMINACJA MNIE"
Weronika Rosati ubolewa nad brakiem promocji jej osoby w Polsce (fot. East News)

Choć Weronika Rosati stanowi od lat integralną część polskiego show biznesu, to jednak w kraju jedynie bywa, codzienność poświęcając ukochanemu Los Angeles, które już od wielu lat ma szczęście nazywać domem. Aktorka nadal walczy jednak o przełomową rolę za wielką wodą, która otworzyłaby jej wrota do międzynarodowej kariery z prawdziwego zdarzenia. Tym bardziej musi jej więc doskwierać, gdy jej wysiłek rzekomo nie jest doceniany w kraju przodków, jak to miało miejsce przed paroma dniami.

TVN wyemitował stosunkowo mało znany film Ostatnia misja USS IndianapolisNicholasem Cagem w roli głównej. W materiałach promocyjnych seans stacja kompletnie pominęła niestety fakt, że rolę żony Cage'a odgrywa właśnie swojska, polska Weronika. Wyjątkowo ubodło to ego aktorki, która w wyniku zaistniałej sytuacji o swoim sukcesie postanowiła przypomnieć na Instagramie.

Zobacz także: Weronika Rosati o batalii sądowej z byłym partnerem

Najwyraźniej jednak Rosati nie powiedziała w tej sprawie jeszcze ostatniego słowa. Motywowana goryczą mieszkanka Miasta Aniołów udzieliła wywiadu Onetowi. Zapewnia w nim, że jej rola w filmie jest na tyle znacząca, że miejsce w materiałach promocyjnych zwyczajnie jej się należało.

Nie rozumiem, czemu nie docenia się ról Polek w zagranicznych produkcjach. (...) Zdenerwowało mnie, że kiedy polska telewizja emitowała "USS Indianapolis: Men of Courage", zabrakło w promocji słowa o mnie, mimo że gram Amerykankę - filmową żonę Cage’a, czyli głównego bohatera. Ale pominięto też informację o jego żeńskiej obsadzie. Obraz promowano mężczyznami, z Nicolasem Cage'em na czele. A przecież jestem polską aktorką, grałam w znanych rodzimych produkcjach - filmach i serialach, więc to chyba zainteresowałoby widzów? - zastanawia się Rosati. - Wierzę, że to było niedopatrzenie. Szkoda, że ktoś nie wykonał swojej pracy rzetelnie. A gdyby sprawdzono pewne fakty, to zobaczyliby, że jestem w obsadzie.

Aktorka zdradza, że niekiedy na ścieżce kariery musiała mierzyć się z dyskryminacją ze względu na płeć, bo jej zdaniem kobiety-aktorki w Polsce nadal są niedoceniane.

Myślę, że w niektórych przypadkach polega to faktycznie na konkretnej dyskryminacji mnie - zdecydowanie. Do tego stopnia, że ową niechęć widzą osoby niezwiązane z show biznesem i moi obserwatorzy na Instagramie.

Dalej czytamy, że to właśnie "podcinacze skrzydeł" przyspieszyli decyzję Weroniki o wyprowadzce z kraju. Po części więc 37-latka czuje się wdzięczna za serwowany przez nich "hejt".

Muszę podziękować moim wrogom, bo dzięki nim robię karierę w Stanach. Gdybym mogła przebierać tutaj w ofertach, nie zdecydowałabym się rzucić na głęboką wodę i szukać więcej możliwości za granicą, które spełniałyby mnie aktorsko. (...) W Polsce dyskryminuje się kobiety. Kobiety, które sprawiają wrażenie niezależnych i silnych, które osiągają sukces wbrew cudzym oczekiwaniom i stereotypom.

Mimo zapewnień o wdzięczności Weronika nie życzy swym krytykom najlepiej. Na sam koniec wywiadu dowiadujemy się bowiem, ma marzenie, aby dopadła ich w końcu karma.

Chcielibyście współpracować kiedykolwiek z tak dowartościowaną osobą?

Zobacz także: Upadek Edyty Górniak i problemy Radka Majdana
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(310)
Blacky
2 lata temu
Weroniko, a czy mogłabyś uzasadnić w kilku zdaniach dlaczego ktokolwiek miałby się zachwycać z kim i gdzie grałaś? Wierz mi, jest tyle spraw na świecie ważniejszych od Ciebie, a w dodatku każdy ma swoje życie i swoje samozachwyty 🤣🤣🤣 A poza tym skromnością to Ty dziewczyno nie grzeszysz...Gdyby nie Maks Kolonko, Andrzej Żuławski i wieprz Weinstein, to nikt by o Tobie nie usłyszał. A kiedyś sama przyznałaś w Twoim Stylu, że gdyby dziennikarka przeprowadzająca z Tobą wywiad wiedziała z kim się spotykałaś, to by spadła z krzesła...Pamiętasz??? Ja pamiętam, bo mam ten numer TS w papierach na poddaszu 😉 Toksyczna osoba i tyle. Eh, dzieci bogatych rodziców 🤣
Tru
2 lata temu
A czemu ona nie potrafi zachwycić się sukcesem Joanny Kulig, Agaty Kuleszy, Tomasza Kota czy ostatnio Adamczyka? Przecież wiadomo że z kariery nici, a Wera przylatuje raz po raz do Polski żeby na jakiś imprezach dorobić i snuć fantasmagorię o sukcesie w Hollywood
loko
2 lata temu
Gdyby ta rola była warta uwagi to ludzie by to zauważyli. Weronika grywa same epizody i małe rolki ,ktore nic nie znaczą w fabule. Niech spełnia sobie marzenia ale mogła by w końcu przestać opowiadać o wielkiej karierze ,której nie ma i nie miała.
Borysio
2 lata temu
Mieszka w los Angeles bo jej starzy są bogaci więc stać ich na utrzymywanie córki i wnuczki. Nie ma to nic wspólnego z karierą międzynarodową. Wiele dzieci znanych dziennikarzy i aktorów "studiowało" w stanach i tam mieszkało. Kariery nikt jednak z nich nie zrobił poza pisaniem o sobie na Instagramie. Taka sytuacja.
FikuMiku
2 lata temu
Ludzie ją kojarzą z załatwiania ról, a nie z ról 🍦🍌👃👉👌 Taki ma PR po słynnym spacerku po Wsrszawie i nic tego nie zmieni.
Najnowsze komentarze (310)
matka
2 lata temu
A mogła zostać krawcową. Jak jej matka. Przynajmniej jakiś pożytek by z tego był. Chociaż w sumie... kto wie.
xyx
2 lata temu
Jak nie Bieniuk to Rosati. I tak w kolko.
Anka
2 lata temu
Lubię ją 🤓
fistulka
2 lata temu
ale staro wygląda ...
Weroniczka
2 lata temu
Ona musi być bardzo trudna w życiu prywatnym i współpracy… nie lubię ludzi, którzy domagają się uwagi i wymuszają to obrażaniem się albo wyrzutami w stosunku do innych…. A Wera? Fajnie, ze grywa coś tam za granica, ale mowi o tym tak, jakby nie wiadomo jaka karierę robiła, a i tak ludzie zawsze będą jej wytykać znajomość z Weinsteinem… Nie wierze, ze w tamtych czasach nikt nie wiedział i nie słyszał jak on załatwia role wiec ona tez miała chociaż nadzieje, ze jej się uda. Dodatkowo to podkreślanie jak światowa jest jej córka, tak jakby to miało czynić ja lepsza od dzieci wychowujących się w Polsce. Strasznie dziwna osoba.
Jontek
2 lata temu
Tyle lodów w holiłódzie narobione a tu marna rola z Kejdżem wpadła, poczekaj chwilę to będziesz mogła o odszkodowanie za molestowanie wnioskować 😁
Kobe
2 lata temu
Talent chyba nie do końca zdefiniowany. I ta nadakceptacja siebie. Trąci pychą. A szkoda...
Kobe
2 lata temu
Smutne.
Dama PIK
2 lata temu
Lubię ją. Jej życie - jej sprawa i nic nam do tego
Gajowy
2 lata temu
Wal za miasto na rogatki tam cie doceniom
sed
2 lata temu
Straszne mniemanie masz o sobie !!!! Och i aha co za sława heheh żal.
Jan
2 lata temu
a kto to jest?
Hiob
2 lata temu
damulka z pseudo elity, uważa się za nadczłowieka i nie pasuje jej nie bycie międzynarodową gwiazdą i to ją bardzo frustruje. Polkę też udaje słabo.
Mila
2 lata temu
Alez ja musi uwierać ten Adamczyk
...
Następna strona