Trwa ładowanie...
Sima
|

WESELE Joanny Opozdy i Antka Królikowskiego: młoda para z telefonami, tłum gości i Małgorzata Rozenek rozmawiająca z KONIEM (ZDJĘCIA)

1028
Podziel się:
1028
Podziel się:

Po ślubie, który odbył się w jednym z warszawskich kościołów, nowożeńcy Joanna Opozda i Antek Królikowski wraz z gośćmi przyjechali świętować na weselu. Atmosfera była iście familijna.

1
 / 13
WESELE Joanny Opozdy i Antka Królikowskiego: młoda para z telefonami, tłum gości i Małgorzata Rozenek rozmawiająca z KONIEM (ZDJĘCIA)
WESELE Joanny Opozdy i Antka Królikowskiego: młoda para z telefonami, tłum gości i Małgorzata Rozenek rozmawiająca z KONIEM (ZDJĘCIA)
Para młoda Joanna Opozda i Antek Królikowski przyjeżdżają pod dom weselny (Pudelek Exclusive)
0
0

W sobotnie popołudnie Antoni Królikowski opuścił - jak sam pisał - planetę singli i dołączył do grona żonatych gwiazd polskiego show biznesu. W kościele św. Wojciecha w Warszawie aktor i jego ukochana Joanna Opozda ślubowali sobie miłość, wierność i uczciwość małżeńską.

Na ślubie pojawiły się rodziny i przyjaciele pary młodej, a wśród nich sporo celebrytów. Nie zabrakło Małgorzaty Rozenek i Radosława Majdana, którzy przyjechali do kościoła o kilka godzin za wcześnie.

Po zakończonej ceremonii nowożeńcy i goście pojechali na wesele. Królikowski sam prowadził samochód, którym wiózł swoją świeżo upieczoną żonę. Panna młoda wykazała się sporą samodzielnością - nie czekając na asystę i pomoc, sama wysiadła z samochodu. Zanim rozpoczęła się impreza, nowożeńcy sprawdzili jeszcze swoje smartfony, zapewne pełne gratulacji i życzeń.

Tymczasem w oczekiwaniu na obiad Małgorzata Rozenek postanowiła zaczerpnąć świeżego powietrza. Przed domem weselnym natknęła się na prowadzonego przez jeźdźca konia, którym to poświęciła sporo uwagi.

Zobaczcie zdjęcia pary młodej i gości Opozdy i Królikowskiego szykujących się do weselnych uciech.

2
 / 13
Okiem mamy

Jako jedna z pierwszych na parkingu przed domem weselnym pojawiła się mama pana młodego, Małgorzata Ostrowska Królikowska.

3
 / 13
Prostowanie kości

Po ceremoniach w kościele i podróży samochodem goście weselni poczuli swobodę. Partnerka brata Antka, Joanna Jarmołowicz, postanowiła więc odetchnąć pełną piersią i rozprostować kości.

4
 / 13
Wymęczone Majdany

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan, którzy na ślubie pojawili się kilka godzin za wcześnie, w końcu mogli się zrelaksować. Radek zdjął nawet marynarkę.

5
 / 13
Gotowi na ciąg dalszy

Wkrótce Małgorzata i Radosław zaczęli się szykować do obiadu.

6
 / 13
Goście weselni

Wkrótce na parkingu zaroiło się od gości weselnych, wśród nich byli również celebryci.

7
 / 13
Spotkanie z koniem

Czekając na oficjalną część spotkania, Małgorzata Rozenek zawarła znajomość ze spacerującym nieopodal domu weselnego jeźdźcem i jego koniem.

8
 / 13
Szczęście na twarzy

Małgonia wdała się w krótką pogawędkę z prowadzącym rumaka mężczyzną.

9
 / 13
Nowożeńcy

W końcu przed dom weselny zajechał samochód pary młodej. Antek sam prowadził skromnie przystrojony wóz.

10
 / 13
Samodzielna panna młoda

Nie czekając na asystę, panna młoda sama wysiadła z samochodu.

11
 / 13
Chwila w telefonie

Tymczasem pan młody szybko sprawdził nowe powiadomienia w swoim smartfonie.

12
 / 13
Panna młoda - influencerka

Panna młoda, która jest inluencerką, również rzuciła okiem na telefon. Czyżby czytała gratulacje?

13
 / 13
Uciekająca panna młoda

Joanna Opozda, nie czekając na męża, uniosła tren sukni i pomaszerowała po schodach na salę.

KOMENTARZE
(1028)
Meg
3 lata temu
Takie to wszytko dziwne, bez uczucia bez radości nie wiem i co tu chodzi. Widać to po młodych i goście też to czują
Agnieszka300
3 lata temu
mam wrażenie, że ten ślub to szopka w sensie po zdjęciach widać jakby każdy ubrał się na spektakl, a nie jak na prawdziwy ślub kochających się, znających ludzi … coś mi tu nie gra 😅, a te gwiazdy to nie wiem kto ubierał, żadna kiecka mi się nie podoba, a kosztowała pewnie majątek 😂
Izsas
3 lata temu
Wszyscy najbardziej zainteresowani sobą i co onas piszą, snobparty !
Ach te
3 lata temu
Smartfony... Jeju jakie to przekleństwo dla wielu.
bbb
3 lata temu
No i się odbyło.
Najnowsze komentarze (1028)
KOŃ
2 lata temu
MAŁGORZATA MIAŁA OCHOTĘ NA TEGO DŻOKEJA
życie moj
2 lata temu
AGA KOCHAM CIE
100 stooo
2 lata temu
Sandro masz 4 aplikacje z ktorymi można z toba pisać i rozmawiać przez kamere
100 stooo
2 lata temu
PAPAPA MOWIMY dziś pani Rozenek
Paula 789
2 lata temu
ONA JEST BEZ SERCA CZAMI ZAWSZE NIE CZASAMI
Do Lea
3 lata temu
Doda jest bardzo brzydka, więc jej idolką jest piękna dr prawa Małgorzata Rozenek.
WIELBICIEL MR
3 lata temu
Sexi lasunia Gosiunia Rozenek. Wielbię CIĘ MAŁGORZATO .
Wandzia
3 lata temu
gdysz poniewarz dobzi ludzie jakszeż tu milczec, bo milczeć nam nie wypada ! Skasowano komentarze zwyklych ludzi bo były nie po myśli płatników, a zostały te które obnażają skromną Dodzię! O czym to może świadczyć, jak wam się którzy czytacie tem mój apel wydaje ? O tym, że to zmowa Pijaru! Wiemy wszyscy czyja przeciwko sromnej Dodzie. Tego upokarzania jej i szydery z niej dłużej nie można zamiatać pod wycieraczkom , tylko zastanówcie się czy tak wolno gdy wirus krąży po calym świecie i nic nie można zrobić tylko kwestować na film. A tu pogardliwy śmiech wprost w przerarzonom twarz pokornej Dody, to o czym tu mowa jak to nie spisek przeciw byłej drugiej żonie śpiewacce , której brzydzi sie były mąż i jego trzecia żona upodobniona szyderczo do maszkary Dody, a arbuz to dlatego , że kiedyś płatnicy przysłali Dodzie arbuza z musztardową kupą osła w środku. I ona biedna zaczeła to jeść z połykiem, bo naiwność jom zgubiła, a srrakę po tym miała rzadkom i hemoroidy wiszące do kolan wienc płakała po nocach z upokorzenia pod ustempem. Szok!Jak tak może być! I te komentarze, o nogach najlepszych perfekcyjnej, żeby Dodę pokrakie dobić obutem w łeb? Nie kasujcie tego i prawdziwych komentarzy ludzkich! To zaplanowane, żeby przeciw schorowanej Dodzie skierować pogardę i zrobić z niej pośmiewisko nazywajonc jom przeterminowaną Musztardodą po o biedzie z nędzą, o nie może to być zrobione, bo naszo obómierającą Dodę wszyscy szczerzący pokój ludzie słuchają i szczerzę czekają na koncerty z orkiestry wzdentej! Wpisujcie się pod komentarzem, a wnet padnienta Doda się wzruszy jak stary brzydki piernik jak to zrozumie co się odbywa i dlaczego ona musi tak cierpieć niesłusznie i być pośmiewiskiem wszystkich i wszędzie.
Mifra
3 lata temu
Mówił komuś Radek, bo to chwalipięta, że niedługo wraz z Małgorzatą będą mieli dwujajowe Royal bliźnięta. I co? I chwała im za to! Czy z dwóch jajeczek Małgosi i plemników Radosława będzie dwóch królów strzelców, wcale nie przez przypadek przystojnych jak ich ojciec Radek? A może z tych Małgoni rozkosznych jajeczek i wyselekcjonowanych plemników Radka zrodzą się przyszłe Miss Polonia, piękne jak Małgonia - ich matka? Dumni rodzice już to wiedzą, a wszystkim, co ich śledzą, hejtują i kadzą, niczego nie zdradzą, bo prywatność chronią - mąż Radek z Małgonią, więc starą okołożonę zwaną też Dodonem, pokrakę w pieluchogatkach, nim się bliźnięta urodzą, wykończy ta kinder-zagadka. Widać to w rozpaczliwych Dodzi komentarzach. No cóż, taki rodzaj obłędu nieczęsto się zdarza. Nie ma na to rady, leku i lekarza.
Radzio
3 lata temu
Skazana na bycie szczęśliwą Iron Lady, urodzona w 1978 r. piękna Małgorzata dostaje jako karę 10 lat szczęścia dopisanych jej bezprawnie do życiorysu, ma zapewnione prawowite miejsce na liście Polskich prawników pod literą 'R' jako Małgorzata Rozenek - Majdan oraz prawo do opieki nad biologicznym synem swoim i Radka Majdana - Heniem. A Docha Rozstępień musi się pogodzić z byciem Małgorzaty Rozenek bladym, wątłym cieniem i z tego tytułu bezdennym cierpieniem, które nie uszlachetnia. Kara tym bardziej dotkliwa, że wieloletnia. Za to karma dożywotnia. Jej pieskie życie też ma więc swoje ''blaski'', choć bez cienia współczucia i prawa do łaski.
Elo
3 lata temu
Małgorzata Rozenek to najzgrabniejsza kobieta w polskim show biznesie. Zawsze była seksowna i piękna. Połączenie piękna fizycznego z pięknem umysłowym
Znajomi
3 lata temu
Radosław Majdan skończył studia na AWF-ie, Małgorzata Rozenek skończyła prawo na UW, a potem zrobiła doktorat. Cóż, biedna Doda, Dunia czy jak jej tam chyba tylko podstawówkę skończyła, o ile w ogóle, a joker Wandzią skończyła (?) zaocznie admistrację, po której została "urzędnikiem powiatowym." Znajomi twierdzą, że nawet tego nie ukończyła i ma tylko maturę.
extra
3 lata temu
Jak Gosi Rozenek nie lubię, tak tutaj na tych zdjęciach wygląda po prostu niesamowicie. Począwszy od świetnie ułożonych włosów, że aż jej twarz nabrała niesamowicie intrygującego wyrazu, a kończąc na sukience podkreślającej jej super figurę, która tak jej pasuje kolorem i wygląda tak lekko i delikatnie, a rękawy dosłownie bomba, w pozytywnym tego słowa znaczeniu, no po prostu powala tu wyglądem moim zdaniem. Zarazem elegancko, ekstrawagancko, seksownie. Brawo. Naprawdę klasa.
ślup po grupy
3 lata temu
Czytać uważnie tylko oryginały jak ten znaleziony w sieci. - Istnieje w Polsce coś takiego jak Krajowy Rejestr Sądowy, gdzie umieszczone są wszystkie podmioty gospodarcze czyli fundacje etc. Tak się składa, że Małgorzata Rozenek - Majdan ma fundację i pełni w niej funkcję prezesa, co powoduje, że jej nr pesel jest w KRS widoczny i każdy w miarę kumaty może go zobaczyć... no i... no i... uff, te emocje... wynika z niego, że urodziła się w... nie, no nie wyrabiam ze śmiechu z waszej ekscytacji... otóż urodziła się w 1978 roku. I nie jest agentką Jej Królewskiej Mości, ani agentką Jego WYSOKOŚCI Edwarda Miszczaka. I nie odjęto jej 10ciu lat z życiorysu na potrzeby jakiegoś mało ważnego programu telewizyjnego 'Pikantne rozmowy w zaciszu alkowy' czy tam 'Perfekcyjna Kobieta Nowego Porządku'. A Jacek Rozenek nie dostał udaru z powodu nacisków twardogłowych na jego pamiętniki z czasów drugiej żony, światowej kobiety sukcesu. Jacek Rozenek po prostu nie mógł nadążyć za o 10 lat młodszą, pełną wigoru drugą żoną. I nikt mu się nie dziwi, wszyscy współczują, że nie jest już medialny tak jak jego druga żona przy trzecim mężu.
...
Następna strona
TOP10 - najpopularniejsze galerie
10.

Kuba Wojewódzki zostawił na przystanku soczystozieloną brykę za 2 MILIONY ZŁOTYCH i pognał na zakupy (ZDJĘCIA)

Kuba Wojewódzki wielokrotnie przechwalał się swoją kolekcją luksusowych aut. Niestety, nie idą za tym wysokie umiejętności ich kierowania. Paparazzi przyłapali znanego amatora motoryzacji na gorącym uczynku.
9.

Gwiazdy na spotkaniu z nominowanymi do Orłów: srebrzysta Katarzyna Herman, szykowna Magdalena Cielecka, szarmancki Robert Więckiewicz (ZDJĘCIA)

Rozdanie "polskich Oscarów" tuż za rogiem. W oczekiwaniu na najważniejszy wieczór w rodzimej branży filmowej nominowani spotkali się jeszcze przed weekendem na specjalnej gali. Zobaczcie, jak najbardziej zasłużeni polscy aktorzy zaprezentowali się na czerwonym dywanie.
8.

Zofia Zborowska z ciążowym brzuchem buszuje po sklepach i delektuje się lodem (ZDJĘCIA)

W oczekiwaniu na narodziny drugiego dziecka Zofia Zborowska zorganizowała sobie ostatnio wypad do centrum stolicy. Krążącą po centrum handlowym aktorkę przyuważył paparazzo.
7.

Gigi Hadid i Bradley Cooper PUBLICZNIE wymieniają czułości. Robi się między nimi coraz poważniej? (ZDJĘCIA)

Romans Bradleya Coopera i młodszej od niego o 20 lat Gigi Hadid nabiera rumieńców. Aktor i modelka regularnie widywani są podczas romantycznych randek w Nowym Jorku. Pasują do siebie?
6.

Córka Izy Macudzińskiej z "Królowych życia" rośnie jak na drożdżach! Eliza przeszła TOTALNĄ METAMORFOZĘ (ZDJĘCIA)

Wszyscy pamiętamy malutką Elizkę, córkę Izabeli Macudzińskiej, jak przemykała przed kamerami "Królowych życia". Od czasu zdjęcia z programu z anteny dziewczyna sporo się zmieniła. Poznalibyście ją jeszcze?
5.

Borys Szyc łamie przepisy na mieście. Zaparkował na zakazie, aby następnie zawrócić na podwójnej ciągłej (ZDJĘCIA)

Podczas ostatniego wypadu na miasto Borys Szyc najwidoczniej zapomniał nieco o przepisach ruchu drogowego. Aktor zaparkował auto w niedozwolonym miejscu, a później wykonał manewr zawracania na podwójnej ciągłej.
4.

Gwiazdy brylują na premierze spektaklu: Katarzyna Skrzynecka, Edyta Zając, Katarzyna Bosacka (ZDJĘCIA)

Na premierze spektaklu "Rodzinne piekiełko" nie zabrakło znanych twarzy. Na wydarzeniu pojawiły się m.in. Katarzyna Skrzynecka w sukience z głębokim dekoltem i Edyta Zając w odważnym kombinezonie. Na ściance pozowała też Katarzyna Bosacka.
3.

Gwiazdy na premierze drugiej części "Diuny": Malwina Wędzikowska, Paulina Krupińska i Katarzyna Zillmann z partnerką (ZDJĘCIA)

W środę wieczorem odbyła się polska premiera drugiej części filmu "Diuna". Na wydarzeniu nie zabrakło rodzimych celebrytów. Zobaczcie, kto najlepiej zaprezentował się na ściance.
2.

Paweł Królikowski odszedł cztery lata temu. Rodzina odwiedziła jego grób w rocznicę śmierci (ZDJĘCIA)

27 lutego minęły cztery lata od śmierci Pawła Królikowskiego. Liczna rodzina uczciła jego pamięć, spotykając się przy grobie aktora. Na miejscu niespodziewanie pojawili się paparazzi.
1.

TYLKO NA PUDELKU: Tak wygląda apartament mieszkanki Złotej 44: salon z widokiem, marmurowa łazienka, luksusowe dodatki (ZDJĘCIA)

Mieszkanka Złotej 44 oprowadziła Pudelka po wnętrzach swojego apartamentu na 45. piętrze. Izabela Tomaszewska może pochwalić się salonem i sypialnią z widokiem na stolicę oraz pokaźną kolekcją markowych dodatków.