Trwa ładowanie...
Przejdź na
Unicorn
Unicorn
|

Wiadomo, gdzie teraz pracuje Kinga Duda. Zdradzono, czym dokładnie się zajmuje

465
Podziel się:

Kinga Duda poszła w ślady znanego taty i już od kilku lat z powodzeniem rozwija karierę prawniczą. Córka prezydenta Andrzeja Dudy obecnie pracuje w jednej z warszawskich kancelarii. Ze strony internetowej firmy można dowiedzieć się, czym dokładnie zajmuje się 28-latka.

Wiadomo, gdzie teraz pracuje Kinga Duda. Zdradzono, czym dokładnie się zajmuje
Czym zajmuje się Kinga Duda? Córka prezydenta pracuje w kancelarii (AKPA, East News)

Odkąd Andrzej Duda objął urząd prezydenta, stając się tym samym najważniejszą osobą w państwie, Polacy z zainteresowaniem śledzą również losy jego najbliższych, w tym jedynej pociechy. Kinga Duda na co dzień żyje z dala od blasku fleszy i rzadko pokazuje się publicznie w towarzystwie pary prezydenckiej. W mediach od czasu do czasu pojawiają się jednak zdjęcia paparazzi 28-letniej absolwentki prawa czy doniesienia na temat jej życia prywatnego. Niedawno po latach powrócił na przykład wątek plotek o romansie Dudy z Maciejem Musiałem, które rozgorzały, gdy w 2016 roku parze zrobiono wspólne zdjęcia na Krakowskim Przedmieściu. Wszystko za sprawą udzielonego przez aktora wywiadu.

Kinga Duda pracuje w kancelarii. Wiadomo, czym się zajmuje

Zainteresowanie mediów niezmiennie wzbudza również rozkwitająca kariera Kingi Dudy. Jak powszechnie wiadomo, 28-latka zawodowo postanowiła pójść w ślady znanego taty. W 2019 Duda ukończyła prawo na Uniwersytecie Jagiellońskim, później kształciła się także w Columbus School of Law w Waszyngtonie. Ambitna prawniczka przez pewien czas pełniła funkcję doradczyni społecznej prezydenta, zajmując się m.in. kwestiami związanymi z problemami młodzieży. Córka prezydenckiej pary doświadczenie zawodowe zdobywała również w Parlamencie Europejskim oraz na prestiżowym stażu w Londynie.

Obecnie Kinga Duda jest zatrudniona w jednej z warszawskich kancelarii. Na stronie internetowej firmy można znaleźć szczegółowe informacje na temat piastowanego przez córkę prezydenckiej pary stanowiska oraz obszarów, w których ta specjalizuje się zawodowo. Jak dowiadujemy się z opisu dostępnego na stronie, Duda jest aplikantką adwokacką i współpracowniczką w dziale rozstrzygania sporów w stołecznej kancelarii. Córka prezydenta jest również członkinią zespołu ds. postępowań sądowych i arbitrażowych. Okazuje się, że 28-latka jest specjalistką m.in. w dziedzinie postępowań arbitrażowych i wspiera klientów w przygotowywaniu oraz negocjowaniu kontraktów.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Woliński o Hołowni w roli marszałka Sejmu. Przy okazji wbił szpilę (?) prezydentowi! Też widzi siebie w polityce?

Specjalizuje się w postępowaniach arbitrażowych oraz sądowych z dziedziny prawa cywilnego oraz wynikających z realizacji projektów technologicznych. Wspiera także klientów w negocjowaniu i przygotowywaniu kontraktów technologicznych, a także w ramach doradztwa przedprocesowego oraz wsparcia prawnego w zarządzaniu kontraktami technologicznymi na etapie ich realizacji oraz kończenia współpracy - czytamy na stronie warszawskiej kancelarii.

Wygląda na to, że Kinga Duda najlepiej odnajduje się w sprawach związanych z branżą technologiczną i IT. Na stronie warszawskiej kancelarii zaznaczono, że córka prezydenckiej pary uczestniczyła w "kilkudziesięciu spotach z zakresu IT", zarówno w ramach "doradztwa przedprocesowego, postępowań pojednawczych, polubownych (arbitraż)" jak również "procesowych, w tym przed Sądem Najwyższym". Absolwentka krakowskiego UJ brała też udział "w negocjowaniu ugód pomiędzy podmiotami prywatnymi", jak również w negocjacjach "kilkunastu kontraktów wdrożeniowych".

Imponujący dorobek?

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(465)
Przedruk
6 miesięcy temu
Jaki jest powód, że znowu się wałkuje wszędzie to samo o niej, chociaż od kilku lat nic się nie zmieniło? Ona od dawna pracuje w tej samej kancelarii.
Wawa
6 miesięcy temu
Pracuje to kluczowe stwierdzenie. Nie celebruje.
Gość
6 miesięcy temu
Akurat jej to współczuję. Całe środowisko prawnicze komentuje i patrzy co z prawem wyczynia jej tata, musi być jej trudno wykonywać ten zawód bo zawsze będzie córką taty
Kasia.
6 miesięcy temu
Dajcie spokój dziewczynie. Mądra, miła i ambitna.
Anna
6 miesięcy temu
Mądra ładna Dziewczyna. Brawo
Najnowsze komentarze (465)
iren
6 miesięcy temu
Można mówić co się chce, ale dziewczyna prawo na UJ skończyła, staże w Londynie- to też nie przelewki, tam nazwisko Dudy nie otwiera wszystkich drzwi. A co robi kasia Tusk- córka premiera ? Skończyła jakiś ambitny kierunek, robi coś? Nie, jest głównie influencerka na instagramie... Ja mam gdzieś politykę i obu panów, ale Dudy córka chociaż się stara i nie afiszuje ze swoją głupota w przeciwieństwie do Tuskowny, bazującej właśnie na nazwisku tatusia.
krisss1234
6 miesięcy temu
Jesteś piękna i inteligentna, aż dziw że PAD to twój ojciec. Współczuję. A może to nie on zdziałał..... ??? Agata pewnie to wie, ale nie powie.
riper
6 miesięcy temu
sympatyczna i miła odwalcie się od niej
Anna z K-wa
6 miesięcy temu
Skoro jest taka ą i ę, to może podszkoliłaby ojca, bo wstyd, obciach i żenada.
Nbhu
6 miesięcy temu
Piękna inteligentna dziewczyna jakich dziś malo
belfer
6 miesięcy temu
ja będę uczyć twoje dziecko, ty będziesz uczyć moje i tak sobie nawzajem zrobimy dobrze
weerda
6 miesięcy temu
Ładna dziewczyna.
Leon
6 miesięcy temu
Jeszcze tylko roczek i na śmietnik historii tak jak tatko
adwokat
6 miesięcy temu
Kinga weź no tatusiowi wytłumacz pare rzeczy bo chyba coś mu pękło !
Jaaa
6 miesięcy temu
Ciekawe, czy by to wszystko osiągnęła nie będąc córką prezydenta.
Mgr
6 miesięcy temu
To jakim jest doktorem prawa, mogą ocenić inni prawnicy...a na inne tematy niech sie juz ten dyletant nie wypowiada
ehhh
6 miesięcy temu
tatuś coś ostatnio bredził o paralelach w historii..nieuk zapomniał ze w czasach II RP nie było unii europejskiej?
Hirek
6 miesięcy temu
Może będzie dużo mądrzejsza jak jej tatuś ???
*9REEDUtka8**...
6 miesięcy temu
Córunia "pracuje" TAM-GDZIE mamusia z tatuniem ZAŁĄTWILI i WKRĘCILI PO ZNAJOMOSCI.......żałosne.
...
Następna strona