Trwa ładowanie...
Przejdź na
jjan
|

"Wiadomości" TVP znów atakują Krystynę Jandę. Tym razem za wpis z wakacji: "Za granicą zdrowego rozsądku"

201
Podziel się:

Jednym z głównym tematów we wczorajszym głównym wydaniu "Wiadomości" był wyjazd Krystyny Jandy do Hiszpanii. Dziennikarzy TVP sprowokował wpis, w którym aktorka pisze o pandemii i kryzysie migracyjnym. Dziennikarstwo z misją?

"Wiadomości" TVP znów atakują Krystynę Jandę. Tym razem za wpis z wakacji: "Za granicą zdrowego rozsądku"
"Wiadomości" TVP o Krystynie Jandzie (TVP, AKPA)

"Wiadomości" TVP przyzwyczaiły nas do pasków, których czasem nie sposób odróżnić od fake newsów czy memów. Nieraz też można było odnieść wrażenie, że w telewizji zarządzanej przez Jacka Kurskiego nie wszystkie głosy i opinie są tak samo słyszalne. Kilka dni temu głośno zrobiło się o porannym "Pytaniu na Śniadanie", w którym jeden z gości skrytykował działania rządu. Materiał szybko zniknął z oficjalnej strony śniadaniówki.

We wtorkowym głównym wydaniu "Wiadomości" jednym z tematów był... krótki wpis Krystyny Jandy z mediów społecznościowych. Poświęcono mu kilka minut czasu antenowego, a w sprawie zabrali głos komentatorzy często goszczący w telewizji przy Woronicza.

Zobacz także: Profesor dobitnie o ekspertach TVP. "Ludzie-pieczątki"

Chodzi o post, który opublikowała w swoich mediach społecznościowych aktorka. Przebywająca w słonecznej Hiszpanii Krystyna Janda napisała:

Jutro wracam do Polski, tam 500 zgonów dziennie i uchodźcy, dzieci umierają na granicy, ja uciekłam na 5 dni, bo straciłam wszelki sens. Wracam go odzyskać.

Odniesień do szalejącej pandemii COVID i kryzysu migracyjnego nie mogli przemilczeć redaktorzy i komentatorzy TVP, który starali się dać widzom dowody, że... Hiszpania pod tym względem wcale nie ma się lepiej.

Hiszpania bardzo źle sobie radzi z pandemią - mówił jeden z dziennikarzy prorządowej "Gazety Polskiej", a głos lektora dopowiadał potwierdzające jego tezę dane statystyczne.

Inny komentator reportażu pod tytułem "Za granicą zdrowego rozsądku" nazwał wpis Jandy "atakiem politycznym" i "narracją kpiącą i rozmijającą się z rzeczywistością", a w tle pokazano afrykańskich migrantów, którzy starają się dostać do Europy przez Półwysep Iberyjski.

Śmieszne czy straszne?

Dlaczego stacja TTV stała się wylęgarnią patocelebrytów o kryminalnej przeszłości?

Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(201)
Edi
4 miesiące temu
Bo Janda napisała że ucieka odpocząć od uchodźców i covida. To uciekła do Hiszpanii gdzie najwięcej uchodźców i od stycznia 100 tys dziennie zachorowan hahaha A na dodatek za kasę z tarczy pewnie ;)
zenek
4 miesiące temu
demencja ją męczy czas odpocząć i nie ośmieszać się
brawo TVP!
4 miesiące temu
brawo TVP!
Koper
4 miesiące temu
Bardzo dobrze TVP!!!
Ghy
4 miesiące temu
Biedna Krysia, ciekawe ile chlebów musiała zamrozić, żeby sobie tam pojechać :(
Najnowsze komentarze (201)
Bezsilność......
2 miesiące temu
Każdy gdzieś od czegoś teraz ucieka, bo gdzieś tam daleko mniej odczuwa się, że źle się dzieje na każdym kroku...
Zygi
2 miesiące temu
Pani Janda porównuje ludzi do prostytutek Stuhr naśmiewa się z tragedii Smoleńskiej pan Maleńczuk bije chłopaka z transparentem prolife.Neoputinizm w lewacko liberalnym wydaniu
jjjjjjjjj
4 miesiące temu
hi hi - najlepiej w Polsce!!!!!!!!!
obserwator
4 miesiące temu
najbardziej nienawidzona aktorka o 0 talencie
Hanka
4 miesiące temu
Sorry, ale wizerunek tej Pani cierpi za kazdym razem gdy ona otwiera usta lub cos publikuje. Nie da sie jej sluchac ani czytac. Chyba tylko powtarzanie wyuczonych kwestii jej jako tako wychodzi i niech przy tym zostanie
hahaha
4 miesiące temu
Kiedyś nazwa "wiadomości" zobowiązywała i były informacje o większej wadze, a aktualnie to powinno się nazywać "Ploteczki" albo "Polityczne przepychanki" lub bardziej zgodnie z formuła tej stacji powtórnie "Dziennik telewizyjny" . Nie mam pojęcia o co tam poszło w tej inf ale poważnie aż tak ważne było że do"wiadomości"?Mogli chociaż w teleekspresie to dać, jeśli jeszcze leci :-p bo nie śledzę i jak widzę słusznie!!!
anna
4 miesiące temu
Kiedyś prosty lud na podobny stan mawiał, "chłopa jej trzeba".
Ania
4 miesiące temu
Ja tam lubie Jande. Uwielbiam jej ekspresje. A wszelkie wpadki jak np. ze szczepieniami to jeszcze jestem w stanie wybaczyc.
Opa
4 miesiące temu
Odpuść kobieto,daruj sobie te żale.
Jaś
4 miesiące temu
zaoszczędziła chociaż chleba nie musiała kupować i zamrażarka odetchnęła
Jaś
4 miesiące temu
Nie byłoby komentarza TVP gdyby nie "mądry inaczej" wpis Krysi
gosia
4 miesiące temu
co was oburza w materiale tvp. dobrze powiedzieli. w hiszpanii szalejące liczby zachorowań. imigranci przybywający z każdej strony afryki. pani janda i wszystkie podobne do niej gwiazdy - celebryci niech sobie zabiorą do swoich pięknych domów imigrantów i niech z nimi żyją ja ich nie chcę w swoim otoczeniu. chce byc bezpieczna. kolejny raz zapytam - kto zgwałcił polke w riminii - włosi? .....
Kasia
4 miesiące temu
Jak nie jestem stronnicza to akurat tu wiadomosci mialy 100% racji. Ta kobieta juz sama sie ośmiesza. Chyba nie wiem o murze w Hiszpanii i o ilosci zarazen.Zenujacy brak wiedzy.
gość g1
4 miesiące temu
...."Wiadomości" TVP znów atakują Krystynę Jandę. ....Litości, dziennikarstwo Wirtualnej znów atakuje TVP. Jandzie i tak to nie pomoże.!!!!!
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie