Trwa ładowanie...
Przejdź na
Goss
|

"Wiadomości" TVP zachwalają styl Agaty Dudy. Internauci wierzą, że komplementujący ją "amerykański projektant" NIE ISTNIEJE

351
Podziel się

Jak słusznie zauważyli internauci, rozpływający się nad Dudą Christian Paul nie doczekał się dotąd żadnej wzmianki w sieci. "Tak niszowy, że nie wie o nim Google" - wytyka TVP jedna z dziennikarek.

"Wiadomości" TVP zachwalają styl Agaty Dudy. Internauci wierzą, że komplementujący ją "amerykański projektant" NIE ISTNIEJE
Styl Agaty Dudy chwalił Christian Paul - kim jest? (East News, TVP)
bDgfvjJx

Agata Kornhauser-Duda od początku ciężko pracowała na przydomek "milczącej pierwszej damy", który do niej przylgnął. Niemal od początku kadencji prezydenckiej męża Duda unikała angażowania się w sprawy społeczne czy obywatelskie, za co wiele osób do dziś ma do niej żal. Niedawno okazało się, że raczej nie jest też faworytką obywateli w walce o inny tytuł - "ulubionej pierwszej damy".

Choć Agata Kornhauser-Duda nie zdobyła serc Polaków żywiołowymi wypowiedziami i walką o prawa kobiet, to nie brakuje osób, które stawiają sobie jej styl za wzór. Podobnie jak jej poprzedniczki, obecna pierwsza dama stawiała przez lata na styl i elegancję, a w osiągnięciu tego celu pomagał oczywiście starannie dbający o jej wizerunek sztab.

bDgfvjJz

Styl Agaty Dudy docenili w trakcie kampanii także dziennikarze Telewizji Polskiej, którzy przygotowali o niej specjalny reportaż. Z wyemitowanego materiału dowiadujemy się, że żona Andrzeja Dudy jest stylową kobietą, która może konkurować na tym polu z najlepszymi. Pochwał nie szczędzili jej zarówno współpracująca z nią Ela Piorun, jak i tajemniczy Christian Paul, utytułowany przez TVP "amerykańskim projektantem mody".

W porównaniu z Melanią Trump, obie panie wyróżniają się na arenie międzynarodowej charakterem i oryginalnym stylem - stwierdził "niszowy projektant".

Nie byłoby w tym oczywiście żadnego problemu, gdyby nie to, że zdaniem internautów Christian Paul po prostu... nie istnieje. Na temat tajemniczego jegomościa rzeczywiście brak jakichkolwiek wzmianek w sieci, nie mówiąc o sygnowanych przez niego projektach czy nawet jego osiągnięciach zawodowych. Zwróciła na to uwagę m.in. dziennikarka Agata Szczęśniak, która podzieliła się swoimi spostrzeżeniami na Twitterze.

bDgfvjJF

"Wiadomości" TVP uczciły dziś kadencję Agaty Kornhauser-Dudy, chwaląc jej kreacje. Pochwały wygłasza m.in. Christian Paul - "amerykański projektant mody". Tak niszowy, że nie wie o nim Google - słusznie zauważyła.

Kim więc jest mężczyzna, który chwalił Agatę Dudę w TVP? Otóż jak twierdzi Plejada, taka osoba podobno jednak istnieje i przedstawia się na Instagramie jako "projektant, przedsiębiorca i pisarz". Problem w tym, że jego profil śledzą zaledwie 63 osoby, a konto tajemniczego krytyka mody na jednym z serwisów biznesowych nagle (i zapewne celowo) zostało zablokowane. Na jednym z portali Christian Paul miał też widnieć po prostu jako analityk w jednej z korporacji.

Internauci oczywiście nie odpuszczają i zażądali wyjaśnień od autorki materiału TVP, Kingi Kwiecień. Niestety, zamiast zaspokoić ciekawość fanów, dziennikarka postanowiła... zablokować dociekliwych użytkowników na Twitterze.

Najwyraźniej nie dowiemy się więc, czy Christian Paul faktycznie ma coś wspólnego z modą. Wiemy natomiast, że dzięki udziałowi w "spektaklu" Telewizji Polskiej w sieci pojawiły się o nim w końcu pierwsze wzmianki...

bDgfvjJG

Jesteście zaskoczeni?

bDgfvjJH
bDgfvjJI
bDgfvjKa
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(351)
Nik
4 miesiące temu
Nie wiadomo czy smiać się czy płakać. Jedno jest pewne TVPiS to dno
Pacjent onko
4 miesiące temu
Jestem pacjentem onkologicznym i jak sobie myślę, że na takich pajaców pod kampanię wyborczą te 2 miliardy idą to robi mi się słabo... Tymczasem czekam 4 tygodnie na tomograf, 2 tygodnie na jego opis, 3 tygodnie na konsultację z onkologiem. Na to pieniędzy nie ma.
Justex
4 miesiące temu
Hahaha ! Taki z Niego słynny projektant mody że na youtubie stworzył swój kanał raptem 6h temu. Boże, w jakim my kraju żyjemy...
bDgfvjKb
777
4 miesiące temu
Tak się dzieci robiło propagandę w PRL.
Jjjjj
4 miesiące temu
To dobry czas aby w praktyce wytłumaczyć i pokazać młodemu pokoleniu jak działała propaganda za czasów komuny. Z tym, że tu uczeń przerósł mistrza. Ten projektant to chyba kolega Amerykanina, który zaczepiał trzaskowskiego.
Najnowsze komentarze (351)
cbk
4 miesiące temu
Styl, powiadacie... Styl?
Smutna
4 miesiące temu
Moj Boże ten uśmiech Dudowej masakra 🤭😬
.....
4 miesiące temu
Popatrzcie na była 1 damę panią Komorowską
Stylistka
4 miesiące temu
A uwierzycie, że Ona jest w gym samym wieku co Melania?!
Anka
4 miesiące temu
To są wiadomości dla elektoratu PIS,tam nikt niczego nie docieka:))Agata Duda wyglada jak nauczycielka przed emeryturą wyszatkowana na ,Dzień Nauczyciela‚
Abc
4 miesiące temu
Dla podstarzałej kobiety nie pomoże puder róż, należy pamiętać że szata nie zdobi człowieka.
Foremqa
4 miesiące temu
Agata Duda jest zawsze rewelacyjne ubrana. Klasycznie, elegancko, ale nie sztampowo. Zazdroszczę gustu i szafy 👍 Tym bardziej dziwne, że nie mogli zapytać i zdanie bardziej realnegi projektanta.
Aga
4 miesiące temu
Ludzie, to nie jest pojazd po prezydentowej tylko po TVPropaganda. Może ona jest niebrzydka. Kogo to obchodzi. Jest pionkiem. Tu chodzi o to jak tv kłamie
bDgfvjJT
Ja123
4 miesiące temu
A ja jestem zdania by wszyscy Ci marni dziennikarze i reporterzy, nie mający za grosz godności którzy to postanowili sprzedać się do TVP PIS po upadku obecnych rzadów już nigdzie w mediach nie znaleźli pracy. Wstyd byłby pracować z kimś kto pracował w dzisiejszych czasach w TVP. To trzeba po prostu nie mieć wstydu bo przecież nikt ich siłą nie zmusza by oficjalnie okłamywać miliony polaków. Jestescie kolejną zakałą tego społeczeństwa.
bvc
4 miesiące temu
styl jak u panny Prysellius z" Pippi"
OLO
4 miesiące temu
Nie jestem projektantem ani żadną sławą tylko zwykłym obywatelem i uważam że Agata Duda jest ubierana stosownie do swojej pozycji klasa, styl Prezentuje się bardzo gustownie.
Hahah
4 miesiące temu
Jaki styl Dudy taki projektant
Hahah
4 miesiące temu
Hahahaha TVP przebija gebelsa w propagandzie
Trudne Sprawy
4 miesiące temu
A za tydzień się okaże że to "aktor" z Trudnych Spraw 🤦
...
Następna strona
bDgfvjKv