Trwa ładowanie...
Przejdź na
Kamil Kozłowski
Kamil Kozłowski
|

Widzowie mają żal do twórców "Kuchennych rewolucji": "Takich odcinków NIE POWINNO być". W końcu jest ODPOWIEDŹ produkcji

132
Podziel się:

Kilka dni temu widzowie "Kuchennych rewolucji" obejrzeli jeden z najmocniejszych odcinków w historii programu. Internauci są zdegustowani sposobem przedstawienia właścicieli podupadającej restauracji w Łodzi. Produkcja zareagowała na nieprzychylne komentarze.

Widzowie mają żal do twórców "Kuchennych rewolucji": "Takich odcinków NIE POWINNO być". W końcu jest ODPOWIEDŹ produkcji
Magda Gessler nie zdołała uratować restauracji "Świńskie Sprawki" przed zamknięciem (Facebook)

Po 14 latach emisji "Kuchenne rewolucje" wciąż potrafią elektryzować publiczność. Bohaterami ostatniego odcinka byli właściciele łódzkiej knajpy "Świńskie Sprawki", którzy poza problemami finansowymi wynikającymi z kiepskiego prosperowania interesu, zmagali się też z ogromnymi problemami życiowymi. W obawie przed ostateczną plajtą restauracji Magda Gessler po raz pierwszy w historii odmówiła wydania finalnej kolacji.

Na kanałach społecznościowych programu zaroiło się od komentarzy widzów. Jedni uważają, że prowadząca format w odpowiednim momencie przerwała prace nad renowacją i poprawą wizerunku lokalu. Znacznie więcej internautów oburza się skandalicznym ukazaniem nałogu alkoholowego szefa kuchni, ośmieszającym ich zdaniem nie tylko pana Tomasza, ale też inne osoby zmagające się z tą chorobą.

Producenci "Kuchennych rewolucji" zareagowali na ogromną krytykę

Profil facebookowy przeboju stacji TVN wypełnił się wieloma wpisami oburzonych internautów. W dużej mierze widzowie zarzucają produkcji zabawienie się kosztem restauratorów wyłącznie na potrzeby stworzenia szumu medialnego i zwiększenia słupków oglądalności.

Przecież reżyser wiedział, dokąd jedzie i z czym Magda będzie musiała się zmierzyć. Żal patrzeć i takich odcinków, uważam, nie powinno być. To jest obrzydzanie polskiej gastronomii, choć wiadomo, że wybieracie "perełki" dla "dobra" widowiska - podsumował jeden z nich.

Produkcja programu z udziałem Magdy Gessler postanowiła w końcu zareagować.

Nasz program nie polega na "robieniu afer", może nam Pan wierzyć lub nie, ale staramy się pomóc każdej restauracji przedstawionej w naszych odcinkach - odparli prowadzący media społecznościowe.

Widzom "Kuchennych rewolucji" zrobiło się bardzo przykro z powodu życiowego zakrętu, na jakim znalazł się pan Tomasz. Pojawiło się jednak kilka komentarzy uderzających w oburzające postępowanie jego partnerki, właścicielki "Świńskich Sprawek".

Żal mi Tomka. Alkoholizm to straszna choroba. Życzę mu żeby z tego szczęśliwie wyszedł raz na zawsze. Z kolei zero wyrozumiałości dla właścicielki, która nie otwiera restauracji na czas, nie robi zaopatrzenia itd., bo jaśnie pani nie chce się rano wstać. Brak słów po prostu - przyznał oglądający program.

Trzymamy za nich kciuki - odpowiedziała produkcja, ucinając dyskusję.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(132)
asdfg
4 tyg. temu
W Polsce ludzie zawsze najbardziej użalają się nad alkoholikami. Właściciele powinni przeprosić , że posiłki były gotowane w brudnej kuchni przez pijanego kucharza. W podobnym programie w Niemczech , kiedy okazało się, że kucharz w pracy jest pijany, to wezwano policję, zbadano mu poziom alkoholu. Skierowano sprawę do sądu. Kucharz musiał zapłacić karę, bo łamał prawo i narażał zdrowie klientów. Widać, że polskim klientom nie przeszkadza to, że gotuje im pijany kucharz w bardzo brudnej kuchni. Jeszcze mu współczują. Zamiast współczuć jego klientom i współpracownikom , którzy muszą za niego pracować, bo jemu tak się trzęsą ręce, że nie potrafi nie pokroić.
GGG
4 tyg. temu
Kur...przestańcie robić z alkoholików biednych, pokrzywdzonych, chorych ludzi!! Zaczęli pić i piją na własne życzenie, nikt ich do tego nie zmuszał, a chora osoba to taka, która nie ma na to wpływu - np. ma raka czy inne tego typu choroby. Jakoś na narkomanów nie dają rent narkotykowych, nikt nie mówi biedny chory człowiek, tylko ćpun itp, co zrobił ze swoim życiem. Takie litowanie się nad nimi daje im tylko kolejną wymówkę do picia i nie zaprzestania, bo przecież on jest chory!!
?????
4 tyg. temu
Przepraszam, a czy dopuszczanie do pracy posób będących pod wpływem alkoholu nie ociera się o kodeks karny dla pracodawcy?
Bella
4 tyg. temu
Szkoda patrzeć na ludzi którzy na własne życzenie mają bigos w życiu
pola
4 tyg. temu
byłam w restauracji Geslerowej jedzenie jest fatalne tylko ceny wysokie
Najnowsze komentarze (132)
Nick
4 tyg. temu
Spoko alkoholizm to choroba, ale ten człowiek przychodził do pracy pijany, był zagrożeniem dla siebie i innych. Gdyby to był lekarz to też by było ok, nie sądzę.
Obiektywnie
4 tyg. temu
A czy czasem kodeks pracy nie zabrania wykonywania obowiązków pod wpływem alkoholu i innych substancji? Rozumiem, że są różne przyczyny uzależnień ale głaskanie po głowie nikogo nie uleczy
nick
4 tyg. temu
znajomi mojego kolegi matki mieli kiedyś kuchenne rewolucje u siebie, dostali info aby 2 tygodnie przed kręceniem nie sprzątać
Dusia
4 tyg. temu
Skończyć program z kobieta z nieciekawa przeszłością celebrytka w peruce gwiazda jak kazimierska
Lolo
4 tyg. temu
Uwielbiam ten program . Udowadnia jak jest wiele w Polsce restauracji które SANEPID DAWNO POWINIEN ZAMKNĄĆ . Prawda jest taka że jak właściciel naprawdę skorzysta z rad Magdy i ma jeszcze coś w sobie to lokal działa do teraz ( wiem bo jeżdżę ) a ci którzy liczą tylko na reklamę i cud , to się zamykają i dobrze . Bo to naturalna selekcja . A w Polsce otwiera się coraz więcej fajnych restauracji . Jest w czym wybierać, Pan jest dorosły jego Partnerka też . Skoro nie chce się leczyć to nie . Ale do kuchni się nie nadaje bo w kuchni liczy się też smak a popijając wódkę raczej go nie ma i za co goście mają płacić ?
Brak afery
4 tyg. temu
Nie rozumiem afery . Sami się zgłosili do KR . Wiedzieli kiedy Magda przyjedzie i przywitał ją w stanie upojenia . Właściciel lokalu od którego wynajamuja też ma do nich zastrzeżenia, więc to chyba z nimi jest problem , są dorośli „prowadzą „ biznes . Nie widzę to żadnego problemu że zostało to wyemitowane. Może to ich zmotywuje do podjęcia kroków by zadbać o swoje zdrowie , życie i wizerunek? Bo sami pracują na to jak świat ich widzi .
asik
4 tyg. temu
To było okrutne wyżywać się na chorym człowieku, było mi go bardzo żal. Dla mnie Kuchenne rewolucje i kudłata blondyna są skończone.
🤬🤬🤬🤬
4 tyg. temu
TVN TVP Polsat fake news media 🤬
True
4 tyg. temu
Zamknąć to 💩 ta produkcja powinna być zamknięta stop szkalowania Polaków myślicie że bez układów lomunistycznych można było sobie otwierać restaurację w Warszawie i grać nazwiskiem ?!
Znajoma
4 tyg. temu
Ta jego kobita to też alkoholiczka. Zalewa się wieczorami, miała jedynie szczęście, że podczas nagrania była trzeźwa. Może była na tyle przytomna, że nie chciała się ośmieszyć, przecież widać po twarzy że to chlejus i latawica jakich mało. Życzę im dobrze, przede wszystkim do natychmiastowego leczenia, a nie prowadzenia restauracji! Jeszcze jest dla nich szansa na lepsze życie, ale muszą zostawić alkohol!!!
jacekk
4 tyg. temu
Kiedyś ta pani w peruce piła w każdym odcinku i jakoś to nikomu nie przeszkadzało. Zaraz na wstępie wołała o piwo, a często popijała wódkę jak chłop jednym haustem i nawet niczym nie popiła, ani nie zagryzła.
sss
4 tyg. temu
Uważam, że powinni pokazywać take odcinki abyśmy się nie nacieli na taki lokal gdzie narażają ludzi na dosłownie zatrucie przez brud i alkoholizm a wogóle to hit że kucharz sobie przysnął przy gotowaniu i omal nie puścił z dymem lokalu
emeryt
4 tyg. temu
Powinni zmienić prowadzącą, kultura osobista tej kobiety pozostawia wiele do życzenia, delikatnie mówiąc. Bardzo delikatnie.
Bleh
4 tyg. temu
Już od dłuższego czasu nie jestem w stanie oglądać tej przereżyserowanej dramy w programie Gessler. Czas skończyć Kuchenne Rewolucje, tego się nie da oglądać.
...
Następna strona