Trwa ładowanie...
Przejdź na
Merlot
Merlot
|

Widzowie "Nasz nowy dom" narzekają na Elżbietę Romanowską: "Za bardzo ją reklamują. TO JUŻ PRZESADA"

190
Podziel się:

Choć pierwszy odcinek programu "Nasz nowy dom" z Elżbietą Romanowską został odebrany dosyć neutralnie, to z każdym kolejnym widzowie mają coraz więcej zastrzeżeń wobec nowej prowadzącej: "klapa, sztuczność i chłód".

Widzowie "Nasz nowy dom" narzekają na Elżbietę Romanowską: "Za bardzo ją reklamują. TO JUŻ PRZESADA"
Widzowie progoramu "Nasz nowy dom" nie szczędzą krytyki Elżbiecie Romanowskiej (AKPA)

Elżbieta Romanowska zastąpiła Katarzynę Dowbor w "Nasz nowy dom". Nowa prowadząca została ciepło przyjęta zarówno przez ekipę programu, jak i samego Edwarda Miszczaka. Pierwszy odcinek nowego sezonu spotkał się z neutralnym odbiorem, choć pojawiły się też głosy krytyki. Z każdą kolejną odsłoną, nieprzychylnych komentarzy widzów jest coraz więcej.

W najnowszym odcinku ekipa programu pojechała do Góry Kalwarii, gdzie czekała na nich pani Magda z wnukiem. Kobieta samotnie wychowuje chłopaka i pracuje, pomagając osobom niepełnosprawnym. Zgodnie z formułą, mieszkanie w bloku przeszło spektakularny remont, którego efekty zachwyciły rodzinę. Niemniej jednak, nie obyło się bez ostrych słów wobec zachowania Romanowskiej.

Widzowie ostro krytykują Elżbietę Romanowską w roli prowadzącej "Nasz nowy dom"

Widzowie zarzucali produkcji nachalne promowanie Elżbiety. Pojawiły się również zarzuty o niszczenie programu. Nie zabrakło również wspominania niezawodności Dowbor. Trzeba przyznać, że internauci nie przebierali w słowach pod wpisem na Facebooku.

Nie mam nic do pani Eli jako aktorki, ale jako prowadząca ten wspaniały program pani Ela go niszczy. Po prostu nie nadaje się do niego. Totalna pomyłka - oceniła inna osoba.

To nie to samo co z Panią Dowbor. Od niej biło ciepło i naturalność. Z obecną prowadzącą to klapa, sztuczność i chłód.

Za dużo reklamy tej Eli, to już przesada. Katarzyny nie reklamowali aż tak. Nie było takiej potrzeby. Ela się nie nadaje do tej roli, pewnie sami to widzą i dlatego wszędzie tylko ona. Dziwne to wszystko. Nowe nie znaczy lepsze.

Na szczęście, znaleźli się też tacy, którzy w sposób serdeczny ocenili pracę Romanowskiej.

Pani Ela super sobie radzi w roli prowadzącej; Byłam przyzwyczajona do pani Kasi, ale pani Ela też prowadzi super i zaczyna mi się podobać w tej roli - chwalili fani.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(190)
Izka
3 miesiące temu
E tam, a czytaliście o seksaferze z udziałem księży i pracownika seksualnego. Odurzyli chłopa i siebie, pracownik stracił przytomności i nie chcieli wpuścić ratowników, żeby pomóc biedakowi. I to wszystko z waszych datków. Bawią się sukienkowi na całego. A, że Pudel pisowskimi sympatykami stoi, to pozdrowienia z Dąbrowy Górniczej, na pewno w niedzielę jeden z nich będzie na mszy rozprawiał o cnotach wszelakich.
LILI
3 miesiące temu
Niestety zawiodłam się. Pani Ela Romanowska nie pasuje do prowadzenia tego programu. Widać udawaną empatię, słowo "kochana" używane do obcych osób jest niewłaściwe. Widać sztuczność. Mimo sympatii do programu nie porywa mnie prowadząca. U pani Kasi Dowbor widać było prawdziwe uczucia, zainteresowanie. Teraz u prowadzącej tego nie ma.
Zofia
3 miesiące temu
Brakuje ciepła i serdeczności.Dobra była w Ranczo
Jola
3 miesiące temu
Tak jak myślałam, oglądałam trochę jakiś odcinek z nią (chyba 1) , i nie dało się, niestety. Nudy , inny format - nie oglądam już. Kurdup...l zepsuł program.
tyle
3 miesiące temu
xxl podłoga pod nią skrzypie
Najnowsze komentarze (190)
Internauta
1 tyg. temu
Romanowska jest beznadziejna brak jej elegancji i dobrego stylu jaki miała Pani Kasia .nie pasuje do tego programu który zrobił się teraz nudny i sztuczny romanowska jest mało elegancka I gruba
Internauta
2 tyg. temu
Romanowska jest beznadziejna brakuje jej stylu jaki miała Pani Kasia jest sztuczna i mało elegancka I jest bardzo gruba
sierżant
3 tyg. temu
Ta pani TUTAJ absolutnie nie pasuje !!
Ja jan
3 tyg. temu
Przestaliśmy oglądać jak nie ma Pani Kasi
Ja jan
3 tyg. temu
Niech wraca do Rancza
123And
3 tyg. temu
Czas żeby pani Ela zniknęła
Gosc
4 tyg. temu
Romanowska jest beznadziejna sztuczna ani to ładne ani zgrabne brak klasy jaką miała Pani Kasia czemu co jest fajne psuje się
Magda
miesiąc temu
szkoda programu. Pani Ela jest drętwa i ma sztuczny uśmiech. Brdzo chętnie oglądałam odcinki z Panią Kasią. Teraz niestety chciałam się przemóc. Niestety nie dałam rady. To już nie ten program. znajmi moi też tak uważają. Szkoda
Stefan ciok
miesiąc temu
Pani Dowbor była jedyna w swoim rodzaju a ta co po niej nastała jest żenująca!!!
000
miesiąc temu
Ela Romanowska ubrana w fatalne żakieciki .Wiesza się łapami na ramionach męższczyzn
Ja jan
2 miesiące temu
Prawda Romanowskiej nie powinno tam być za bardzo się reklamuje. Tylko Pani Kasia Dowbor był i jest Najlepsza.
Grażyna
2 miesiące temu
Uważam że Miszczak powinien nazywać się.....Niszczczak. Od początku tylko wszystko niszczy.
Anatol Polski
2 miesiące temu
Ten program to od dawna był kiepski. Owszem domy fajnie remontują ale to nie była zasługa emerytki Dowbor. Romanowska jak się zapisze na jakiś fitnes + zdrowe odżywianie i przestanie udawać wieloryba to da rade :)
Sylwia
2 miesiące temu
Moje zdanie jest takie Pani Ela jest stworzona do tego programu , - wiele można mówić ten program sam się obroni .
...
Następna strona