Trwa ładowanie...
Przejdź na
Goss
Goss
|
aktualizacja

Wojciech Mann został POMINIĘTY podczas festiwalu w Opolu! Nie zostawił na TVP suchej nitki: "Takiego CHAMSTWA nie było nawet ZA KOMUNY"

251
Podziel się:

Podczas jubileuszu TVP na festiwalu w Opolu zdecydowano się nie wspominać o niektórych osobach, które przepracowały w stacji wiele lat. Mowa m.in. o wieloletnim prowadzącym "Szansy na sukces" Wojciechu Mannie oraz Elżbiecie Skrętkowskiej, która ten format wymyśliła. Zaskoczeni?

Wojciech Mann został POMINIĘTY podczas festiwalu w Opolu! Nie zostawił na TVP suchej nitki: "Takiego CHAMSTWA nie było nawet ZA KOMUNY"
Wojciech Mann i Elżbieta Skrętkowska pominięci w Opolu. Ostry komentarz dziennikarza (AKPA)

Tegoroczny 59. Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej w Opolu co prawda już dobiegł końca, ale wciąż budzi sporo emocji. Za nami m.in. koncert "Tych lat nie odda nikt - 70 lat Telewizji", podczas którego wspominano osoby i formaty, które zbudowały renomę stacji na przestrzeni ostatnich siedmiu dekad. Problem w tym, że niektóre z nich po prostu pominięto.

W czasie koncertu jubileuszowego TVP wspomniano m.in. o programie "Szansa na sukces", który gości na antenie do dziś i wciąż pozwala aspirującym wokalistom stanąć na scenie przed szeroką publicznością. Choć teraz prowadzi go Marek Sierocki, to wcześniej przez niemal dwie dekady królem formatu był Wojciech Mann, o którym Telewizja Polska wyraźnie stara się zapomnieć. Wszystko zapewne przez zdanie dziennikarza na temat nowych obyczajów w stacji, które wprowadziła tam koalicja rządząca.

Zobacz także: Afera w Trójce. Oto co sądzą o niej Polacy

Nie inaczej było w trakcie wspomnianego koncertu, a gdy mówiono o "Szansie na sukces", Wojciech Mann nie został wymieniony przez TVP ani razu. Co więcej, jego los podzieliła też Elżbieta Skrętkowska, która owy format wymyśliła. Nieobecność tak ważnych osobistości w przywołaniu historii kultowego programu mocno zaskoczyła internautów, którzy dali wyraz swojej frustracji m.in. na Twitterze.

Mann postanowił skomentować sprawę w rozmowie z Plejadą i nie przebierał w słowach. Zachowanie TVP nazywa po prostu "chamskim" i zauważa, że podobne praktyki przypominają mu o pewnych (i niekoniecznie pozytywnych) czasach w historii Polski.

Przede wszystkim z uwagi na panią Elżbietę Skrętkowską chciałbym bardzo otwarcie i jasno powiedzieć, że jest to kolejny i zupełnie mnie niezaskakujący przykład chamstwa Telewizji Polskiej. Takim krokiem telewizja znów niszczy sobie opinię. Nawet za komuny takiego chamstwa nie było - mówi ostro.

Jednocześnie dziennikarz zapewnia, że pominięcie go na jubileuszu TVP nie było dla niego zaskoczeniem, bo właśnie takiego zachowania się spodziewał.

To, co w tej chwili robią ci, którzy dorwali się do władzy, to schlebianie najniższym gustom, obniżanie, gdzie się da, i wycinanie tych, którzy są za trudni, bo mają ambicje zrobić coś lepiej - podsumowuje.

Ma rację?

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(251)
Gość
2 lata temu
Za komuny to Ty robiłeś wielką karierę, Mann. Wtedy żadnego chamstwa nie doświadczyłeś, co Ty porównujesz
Jupiter
2 lata temu
Jak ja nie cierpiałam tego Manna. Bardzo marudny i gwiazdorzył. Dobrze, że go nie ma w TV.
Pol
2 lata temu
Takich Manów jest więcej, to im się zawsze wydawało że są najważniejsi i bez nich już nie ma nic, koniec
No wiadomo
2 lata temu
Takim jak mann to na pewno za komuny było lepiej
"Tenkraj"
2 lata temu
Leżę...🤣🤣🤣 Geniusz Mann pominięty... Pożyczyć chusteczki do wytarcia łez? No już, nie becz. Trzymaj
Najnowsze komentarze (251)
Kris
rok temu
Wojtku ten przemiły radiowy głosik
Lulu
2 lata temu
Pannie mannie skończ waść wstydu oszczędź.trzeba wiedzieć kiedy odejść.polecam program kanapowcy.dla zdrowia i urody
Jjjj
2 lata temu
Po cholerę jeżdżą do Opola ? Zawstanawia mnie jedno !!! Gwiazdy wkoncu piękny zrozumieć ze pewne etap się zakończył a lekceważenie i nie szanowanie innych również !!! Stop Opole !!! Podpisujcie się !!!
ienawidzepisi...
2 lata temu
wszyscy ktorzy obrazaja Manna to najwyrazniej sa po stronie TVP!! Wstyd za was!!! wolicvie korupcje niz normalność
co jest?
2 lata temu
Ktoś pudlowi dobrze płaci bo usuwa komentarze nieprzychylne władzy!!!
lkj
2 lata temu
Widzę dużo kupionych komentarzy. Za państwowe pieniądze?
krk
2 lata temu
"Szansa na sukces" to przeniesiona formuła "Śpiewać każdy może" z krakowskich kiedyś Jaszczur, później Rotundy.
Gwiazda
2 lata temu
Mann pokazał swój poziom. Żenada.
realista
2 lata temu
Mann swoją drogą, też już tylko odcina kupony od swojej przeszłości. Może i brzydko go potraktowali, ale jakie to ma znaczenie ?
GościuUuUu
2 lata temu
Królewicz peerelowski
Eea
2 lata temu
Gowniarstwo zabralo glos
nick
2 lata temu
Zapadł wyrok w sprawie kontrowersyjnego filmu "Inwazja LGBT" wyemitowanego w TVP w październiku 2019 roku. Telewizja Polska musi przekazać 35 tys. zł odszkodowania na rzecz organizacji społecznych działających na rzecz osób LGBT w Polsce oraz przeprosić w głównym wydaniu "Wiadomości".
Dodolot
2 lata temu
A jak TVN pominął Dodę przy jubileuszu bursztynowego słowika to cicho. Tu cenzura i tam cenzura.
ondi
2 lata temu
smutne:-(((
...
Następna strona