Trwa ładowanie...
Przejdź na

"Wolałbym, żeby moja córka TRAFIŁA W RĘCE PEDOFILA, niż na lekcję edukacji seksualnej!"

1061
Podziel się

"Żadna z moich dziewczyn nie wiedziała, że używam prezerwatywy" - chwali się Janusz Korwin-Mikke...

"Wolałbym, żeby moja córka TRAFIŁA W RĘCE PEDOFILA, niż na lekcję edukacji seksualnej!"
bCHnofTV

Janusz Korwin-Mikke znany jest z XIX-wiecznego podejścia do kobiet. Według niego są one gorsze i mniej inteligentne od mężczyzn. W wywiadzie dla Kafeteria.tv powiedział otwarcie, co sądzi o edukacji seksualnej dzieci. Choć po wypowiedziach 19 maja w programie "Kropka nad i" Moniki Olejnik zostało wszczęte śledztwo, polityk nadal głosi swoje kontrowersyjne teorie.

Wolałbym, żeby moja córka trafiła w ręce pedofila, który ją pogłaszcze, niż na lekcję edukacji seksualnej. Prowadziły je zboczone baby, które odczuwały radość, że mogły uczyć niewinne dziewczęta nakładania gumki. Czy koń i baran mają lekcje edukacji seksualnej? Nie. A umieją to robić.

bCHnofTX

Dodał też, że "średnio kobiety są mniej inteligentne od mężczyzn, w wyniku czego wśród elity nie ma kobiet w żadnej dziedzinie".

bCHnofUd
bCHnofUy
KOMENTARZE
(1061)
gość
6 lat temu
Nie wiem co bardziej przeraża: jego wypowiedzi, czy to ze znaleźli sie ludzie, którzy na niego głosowali...
gość
6 lat temu
A najgorsze jest to, ze on naprawde ma w tym ciemnogrodzie 'followersow'
gość
6 lat temu
kończ waść wstydu oszczędz....
bCHnofUz
gość
6 lat temu
zabierzcie go stąd...
gość
6 lat temu
Nie rozumiem kobiet , które na niego głosują. On naprawdę jest potwornym szowinistą.
Najnowsze komentarze (1061)
gość
2 lata temu
Na tym pudelku to same lewaki i protekcjoniści komentarze piszą
gosc
3 lata temu
301 Moved Permanently Show more...
gosc
3 lata temu
301 Moved Permanently Show more...
gość
5 lata temu
przerażają mnie ludzie czytujący pudelka
gość
5 lata temu
Hohoho,Korwin mądrala czy on w ogole wie co mówi? Mężczyzna mądrzejszy? żeby nie kobiety nie było by go na świecie... mądrzy się,dziecko w ręce pedofila?Stracił u mnie poparcie... ;/
gość
5 lata temu
Przypuszczam że już dawno jego córka jest w rękach pedofila - od urodzenia !!!!!
gość
5 lata temu
Czytam komentarze i naprawdę bawi mnie wasza głupota lemingi. Jedyne co potraficie znaleźć o tym człowieku to wypowiedzi na temat kobiet i wychowania seksualnego. Nie ma lepszej partii niż KORWiN i Ruch Narodowy( choć nie wiem czy oni już oficjalnie startują). Ale jak znam życie to postkomuchy i ludzie ie znający się w ogóle na polityce pójdą zagłosować na PO żeby PiS nie wygrał i na odwrót. Smutne to niestety. Dzięki takim jak wy po studiach na pewno znajdę lepsze warunki za granicą. Za 3000 zł nie da się żyć nie mówiąc już o niższych stawkach
asd
5 lata temu
To tylko intelektualna prowokacja. Jeżeli ktoś nie dostrzega sensu tej wypowiedzi, to będzie się oburzał. Po co te lekcje komu?
bCHnofUr
gość
5 lata temu
Popłakałem się :D. Ty czytasz ten ścierwoserwis, bierzesz go na poważnie, a innych od ciemnogrodu wyzywasz.
gość
5 lata temu
Pudelek - portal dla tępych bab - komentarze świetnie to obrazują ..
gość
5 lata temu
Kochani inteligencji pudelka. Tytuł wcale mi nie mówi ,że rozmowa bd specjalnie ciągnięta ,aby tacy inteligenci ,jak wy mieli prosty przekaz ,Tusk ok , Mikke nie.
Trynkiewicz
6 lat temu
To podaj adres a sie nia zajme
gość
6 lat temu
Jak można głosować na człowieka, który wypowiada takie opinie!!!Zupełnie nie rozumiem!!!JKM to człowiek, który nie powinien mieć prawa wypowiadać się publicznie - najwyżej u swojej cioci na imieninach (jeśli ciocia na to pozwoli).
gość
6 lat temu
Zeby zrozumiec co Korwin mowi,i o co chodzi trzeba byc ponadprzcietnie inteligentnym.Buraki ktorzy nie rozumieja tego, i pismaki ktore na rozkaz PO maja eliminowac polityczna konkurencje.Pismaki i im wtorujace buraki,musza sie jeszcze wiele uczyc.Jezli ktos mowi ze kobiety sa inne, nie oznacza to ze sa glupsze.A stokrotka razem z komuchami powinna ze spuszczona glowa odejsc do lamusa , a nie jako dzicko stalinowca,dzis umoralniac mlodych ludzi.
...
Następna strona
bCHnofUT