Trwa ładowanie...
Przejdź na
Sima
|

Woody Allen sypiał z 16-latką. Christina Engelhardt opowiada: "Robiliśmy różne rzeczy, potem widywałam podobne w jego filmach"

62
Podziel się

Dokument HBO na temat życia Woody'ego Allena przypomniał romans 41-letniego wówczas reżysera z nieletnią, początkującą modelką.

Woody Allen sypiał z 16-latką. Christina Engelhardt opowiada: "Robiliśmy różne rzeczy, potem widywałam podobne w jego filmach"
Christina Engelhardt miała 16 lat, gdy uwiódł ją Woody Allen (East News)
bDIeAyHV

Na fali nowego dokumentu stacji HBO prześwietlającego skandale z życia Woody'ego Allena wracają zamiecione pod dywan tematy, które znów stawiają ikonę kina w bardzo niekomfortowej sytuacji. Pierwszy odcinek serii przyniósł wyznania rodziny Allena, która oskarża go o zachowania pedofilskie. Mowa jest także o wykorzystywaniu seksualnym nieletnich kobiet.

W dokumencie wraca nazwisko modelki i aktorki, Christiny Engelhardt, która o swojej intymnej relacji z reżyserem opowiedziała przy okazji wybuchu ruchu #metoo. Celebrytka zdradziła wtedy, że od 1976 roku, przez kolejne 8 lat, spotykała się z Allenem głównie na seks. Ich relacja miała się zacząć, gdy dziewczyna miała 16 lat - w świetle obowiązującego prawa była nieletnia. Podejmowane przez reżysera wobec dziewczyny czynności seksualne byłyby w tym świetle przestępstwem.

bDIeAyHX

Sama Engelhardt twierdzi, że Allen nigdy nie pytał jej o wiek. Spotykał się z nią, pili wino i uprawiali seks.

To zawsze trwało parę godzin. Piliśmy wino, rozmawialiśmy, graliśmy w szachy i uprawialiśmy seks. Potem on mnie żegnał i mówił, że gdy następnym razem będę w mieście, to mam się odezwać - mówiła aktorka w 2018 roku, wspominając młodzieńczą relację.

Zobacz także: Seksuolog komplementuje Prokopa na wizji
bDIeAyId

W wywiadach modelka wyznała, że z czasem Allen zapraszał do swego penthouse'u, w którym się spotykali, również inne młode kobiety. Seks w trójkątach podobał się wtedy Christinie. Uznawała, że eksperymenty Allena były interesujące.

W późniejszym czasie w życiu Allena pojawiła się Mia Farrow. Reżyser spotykał się jednocześnie z nimi dwiema, czego modelka nie mogła zrozumieć - wcześniej uważała, że to ona jest "dziewczyną" Allena, tymczasem on tak nazwał Mię, gdy oświadczył, że chce je ze sobą poznać.

Po latach Engelhardt zrozumiała, że jej związek z Allenem został wykorzystany jako wątek, który pojawił się w filmach reżysera. Aktorka twierdzi, że widziała w jego produkcjach sceny zaczerpnięte z życia i... łóżka.

bDIeAyIe

Robiliśmy z Woodym różne rzeczy, potem widywałam podobne w jego filmach - przyznała kobieta. Ich związek skończył się definitywnie, gdy w 1983 roku Allen odmówił jej angażu w jednym ze swoich filmów. Po latach aktorka twierdzi, że choć nie żałuje związku z dużo od niej starszym reżyserem, uważa, że trwał on zbyt długo.


bDIeAyIy
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(62)
Sprawiedliwy
3 dni temu
Upadli ludzie, upadła cywilizacja
Robery
3 dni temu
tak się bawi naród wybrany, polański również
Robery
3 dni temu
tak się bawi naród wybrany, polański również
bDIeAyIz
Zelek
3 dni temu
Zwiazek zakończył się gdy Woody odmówił jej angażu w filmie 🤣 jakiez to epickie 🤣🤣🤣😅
igła
3 dni temu
nie lubię jego filmów do tego on jest tak nie ciekawy jako mężczyzna że się bardzo dziwię co te kobiety w nim widzą chyba tylko nazwisko
Ewa
3 dni temu
Co niby powiedziala bo nie kapuje? ze miala seks? czy ze z Woody bo nie wiem co tu jest wazne, chyba to ze miala 16 lat , no to wczesie zaczela ale gwaltem jej nie bral
Żałosne
3 dni temu
Chwali się czy żali?
ola1
3 dni temu
dziewczyna16 lat ma siano w głowie. wiem z autopsji. ten, kto idzie z nią do łóżka, również za jej zgodą, powinien ponieść konsekwencje prawne.
ewa
3 dni temu
sama szla i sie umawiala, dziewczyny w tym wieku nie raz wygladaja na 20 latki, ja go nie bronie ale tu sie slyszy jakies chore fazy i zwiazek z corka i go nie scigaja a polanskiego juz ile lat
Prawda
3 dni temu
Burd..el na kółkach i tyle w temacie.
Irenka
3 dni temu
Żadne jego wypociny nigdy do mnie nie przemawiały a teraz jeszcze to.
vigil
3 dni temu
niby co takiego jest w tych filmach :D 90% to rozmowy
ina
3 dni temu
nawet za mion bym go nie dotkla dla mnie forsa to nie wszystko
bDIeAyIr
wisio
4 dni temu
W Polsce mógłby legalnie sypiać z 15 latką, a na Węgrzech z 14 latką. Ważne jest to żeby nie była z nim spokrewniona i wszystko odbywało się za zgodą obu stron. Poza tym należy przestrzegać tak zwany wiek zgody, który obowiązuje w danym kraju. USA ma swój wiek zgody i każdy kraj ustala go po swojemu.
...
Następna strona
bDIeAyIT