Trwa ładowanie...
Przejdź na
Ignacy Węgrzyn
Ignacy Węgrzyn
|

Wściekła na TVP i sytuację polityczną w kraju Barbara Kurdej-Szatan GRZMI: "Napiszę, czego Wam NIE ŻYCZĘ"

582
Podziel się:

Barbara Kurdej-Szatan w emocjonalnym wpisie zachęca do udziału w nadchodzących wyborach parlamentarnych. Aktorka nawiązała do swojego krytycznego komentarza na temat Straży Granicznej, po którym straciła pracę w TVP za prezesury Jacka Kurskiego.

Wściekła na TVP i sytuację polityczną w kraju Barbara Kurdej-Szatan GRZMI: "Napiszę, czego Wam NIE ŻYCZĘ"
Kurdej-Szatan mocno o wyborach. Aktorka ma żal do TVP (AKPA, East News)

Już 15 października wybory parlamentarne, czyli jedno z najważniejszych polskich wydarzeń tego roku. Nic dziwnego, że celebryci, korzystając z ostatnich chwil przed zbliżającą się ciszą wyborczą, mobilizują swoich odbiorców do stawienia się w niedzielę przy urnach.

Barbara Kurdej Szatan otwarci mówi o swoich poglądach politycznych. Jest jedną z gwiazd, dla której szczególnie ważne są sprawy dotyczące kraju oraz społeczeństwa i czasem pochodzi do nich bardzo emocjonalnie.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Barbara Kurdej-Szatan o zarobkach w teatrze. Podstawa nie starczała nie życie

Barbara Kurdej-Szatan apeluje o udział w wyborach. Mocne słowa pod adresem TVP

Emocji nie zabrakło również w najnowszym poście aktorki. W mediach społecznościowych Barbary Kurdej Szatan pojawił się obszerny wpis poświęcony zbliżającym się wyborom. 38-latka pokusiła się o kilka mocnych słów.

Mam głos i go użyję, bo zawsze go używam, gdy o coś walczę. Bo zawsze go używam, gdy coś mi się nie podoba, kiedy trzeba reagować na zło. Bo zawsze go używam, kiedy chcę wyrazić swoje zdanie. Mam głos i go użyję, bo nikomu z Was nie życzę tego, czego ja doświadczałam - rozpoczęła.

Barbara Kurdej Szatan nawiązała m.in. do utraty pracy w Telewizji Polskiej, co było pokłosiem jej głośnego wpisu o sytuacji na polsko-białoruskiej granicy.

Utraty pracy za to, że macie swoje zdanie dotyczące spraw społecznych, które nie idzie w parze z myśleniem partii rządzącej - napisała.

Nie życzę Wam, aby główne "Wiadomości" TVP i inne serwisy informacyjne od dwóch lat regularnie, co kilka tygodni wyświetlały Wasz wpis, bez podania kontekstu i powodu […], który wrzuciliście, widząc cierpienie ludzkie, za którego słownictwo od razu przeprosiliście, lecz nikogo z nich to nie interesowało, bo już mieli co wykorzystywać w propagandzie - kontynuowała.

Wykluczenia przez innych pracodawców zastraszonych przez politycznych stalkerów - dodała aktorka.

Kurdej Szatan po wylewnym wpisie na temat tego, czego nie życzy społeczeństwu oraz refleksjach na temat ciągłego strachu, z którym musi się mierzyć, ze względu na swoje poglądy, zaapelowała do swoich obserwatorów o wykorzystanie swojego głosu i wzięcie udziału w głosowaniu.

Życzę nam jedności, spokoju i wzajemnego zrozumienia. Wykorzystajcie swój głos - podsumowała.

Odważne wyznanie?

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(582)
Bona
2 miesiące temu
Pani Kurdej, wszyscy wiemy, że zostala pani odsunięta nie za poglądy, a za chamskie wypowiedzi, przekleństwa i obrazanie ludzi, co bronią naszego kraju. Proszę nie dopisywać ckliwych bajdurzeń, bo prawdę wszyscy znają, a poglądy w Polsce każdy może mieć jakie chce!
Fakt
2 miesiące temu
Jakoś, jak była gwiazdą w telewizji u Kurskiego, prowadziła programy, grała w filmach i serialach tvp, to głosu nie używała. Brała kasę i była zadowolona, dopiero jak ją wywalili to ciężko udaje ofiarę. A przecież ona chciała się tylko więcej polansować na modnym temacie "ludzi na granicy", przecież tak się użalała a nie wzięła żadnego emigranta pod swój dach, a teraz dorabia sobie ideologię osoby prześladowanej za przekonania polityczne.
Noni
2 miesiące temu
PRZEBRAŁA SIĘ MIARKA - GŁOSUJĘ NA JARKA!!!
Sorry not Sor...
2 miesiące temu
W kwestii Pani osoby nic się nie zmieni. Zmiana rządu też nie pomoze. Wykorzystała Pani swoj wizerunek na kolejnych 100 lat. Byla Pani absolutnie wszedzie, przy kulturze osobistej - pozostawiajacej wieeeele do zyczenia. Raczej nie wroci Pani na salony, bo juz tam Pani byla i pokazala swoja osobowosc.. To nie rząd, to ludzie za pania -delikatnie mowiac - nie przepadają. Nikt nie tęskni. A odgrzewane kotlety-wiadomo jak smakują.
Hipokryci
2 miesiące temu
Wypraszam sobie, żeby ktoś taki sugerował mi co mam robić. Podłość tych z 'bańki celebryckiej " przekroczyła wszelkie granice. Każdy z nas ma swój głos i go użyje. A wam nic do tego. Nie chcę jej znać.
Najnowsze komentarze (582)
Barbie Klaus
2 miesiące temu
Za obrażanie funkcjonariuszy straży granicznej powinnaś dostać apartament z widokiem na ulicę Kleczkowską albo Wronki
Ela
2 miesiące temu
Do Białorusi sie przeprowadź.
Ania
2 miesiące temu
Znowu zaczynasz???Zamilcz już lepiej...
Gośka
2 miesiące temu
Dura leż, sed lex!!! Przez granicę przechodzimy przejściem granicznym! Straż graniczna jest od tego, żeby pilnować polskiej granicy!!! Tak stanowi prawo!!!
Anka
2 miesiące temu
Pani Barbaro i bardzo dobrze ze poniosła Pani konsekwencje swojej obrzydliwej wypowiedzi o straży granicznej.Wcale mi Pani niecżal i tych Pani utracobmnych kontraktów Czy pomyślała Pani jak czuje się straż graniczna i ich rodziny słysząc takie podłe wypowiedzi???
Hahaha
2 miesiące temu
Kto niby czyta jej wypociny
Polka
2 miesiące temu
Pani juz dziękujemy wstyd się przyznać ze pani jest Polką
Osoba wiekowa
2 miesiące temu
Zaistniała tylko w tvp, teraz to tylko od przypadku do przypadku. I nikt nic o tym nie wie. Niebywała hipokrytka.
Lustro
2 miesiące temu
Oskarża wszystkich dookoła ale jej podłości nic nie przykryje.
Dam
2 miesiące temu
Ego tej pani nie ma granicy
Jub
2 miesiące temu
A ta znowu się uruchamia,a wszystko co straciła to tylko na własne życzenie
Margaretka
2 miesiące temu
Nie opluwa się swego pracodawcy i nie pali się za sobom mostów kobieto ty żadnej roboty ,nie znajdziesz ,bo jesteś publicznie skończona.
taka prawda
2 miesiące temu
straciła wszystko... na własne życzenie! nie ma już 12 lat, powinna wiedzieć, kiedy zachować swoje poglądy dla siebie i przestać mówić.
Karolina
2 miesiące temu
Okropna osoba. Obrażała funkcjonariuszy straży granicznej a przecież to jest niezgodne z prawem. Nie zna prawa w kraju w którym żyje? I jeszcze odwraca kota ogonem. Jej prawo nie obowiązuje? Ale innych obywateli już tak? To nie był atak wymierzone w nią tylko w działanie przeciwko prawu. Gdybym ja obrażała funkcjonariuszy stazy granicznej to też bym za to odpowiadała.
...
Następna strona