Trwa ładowanie...
Przejdź na
Izydor
|

Wybory 2020. Szymon Hołownia NIE POPRZE Rafała Trzaskowskiego w II turze! "Oddam głos nie za czymś, a PRZECIWKO"

560
Podziel się

"Mogę powiedzieć, że nie mam swojego kandydata" - przyznał na konferencji prasowej były kandydat na prezydenta. Rozumiecie go?

Wybory 2020. Szymon Hołownia NIE POPRZE Rafała Trzaskowskiego w II turze! "Oddam głos nie za czymś, a PRZECIWKO"
Szymon Hołownia nie poprze Rafała Trzaskowskiego (East News)
bCHYZQNx

Wyniki I tury wyborów prezydenckich nie były chyba dla nikogo niespodzianką. Jak od dawna przewidywały sondaże i badania, do decydującego starcia w II turze staną ubiegający się o reelekcję Andrzej Duda i kandydat Platformy Obywatelskiej Rafał Trzaskowski. Jedynym naprawdę dużym zaskoczeniem mogła być skala poparcia, jakie 28 czerwca zdobył od wyborców Krzysztof Bosak.

Od niedzielnego wieczoru pomiędzy Dudą a Trzaskowskim toczą się ciche podchody o uzyskanie poparcia od pozostałych kandydatów. Najważniejsze jest oczywiście zdanie Szymona Hołowni, który w I turze zajął trzecie miejsce.

bCHYZQNz

Były prezenter telewizyjny we wtorek zaprosił dziennikarzy na krótką konferencję prasową. Hołownia podczas tego wystąpienia przyznał, że choć sam podjął już decyzję, na kogo odda głos 12 lipca, to... nie zamierza udzielać oficjalnego poparcia żadnemu z kandydatów.

Apeluję o udział w wyborach. Ja mogę powiedzieć, że nie mam swojego kandydata. Pójdę, oddam głos. Tak, jak wielokrotnie, nie za czymś, a przeciwko. Przeciwko wizji prezydentury i wizji Polski, którą prezentował Andrzej Duda - powiedział Szymon Hołownia.

Szymon Hołownia w jednym zgadza się z Andrzejem Dudą. "Napiszę o tym książkę"

Były gospodarz programu Mam Talent zapowiedział też, że chce zgromadzić swoich wyborców w nowym ruchu, który nazwał Polska 2050. Nie zamierza jednak namawiać swoich popleczników do oddawania głosów na konkretnego kandydata:

bCHYZQNF

Jesteśmy ruchem wolnych ludzi. Każdy będzie podejmował decyzję w swoim sumieniu. Zamierzam tę wolność uszanować, bo tak chcę budować Polskę.

Jesteście zaskoczeni decyzją Hołowni?

bCHYZQNG
bCHYZQNH
bCHYZQOa
KOMENTARZE
(560)
HEHE
2 tyg. temu
A moze bedzie nowa edycja Mam Talent to sie pan zalapie.
Gość 🤮😤
2 tyg. temu
Dlaczego kłamałeś? Możesz mi to wytłumaczyć? Holownia człowieku oddałem swój na ciebie bo nie miałeś nikogo popierać! Jak możesz teraz siać nienawiść tylko do PiS a PO już spoko co? Jesteś hipokrytą! Tylko Duda po tym co ty zrobiłes! Jestem mi i mojej rodzinie za ciebie wstyd! Wystawiłeś się tam żeby pomoc Po proste!!!
Sponsor TVN
2 tyg. temu
Co ten Szymon gada? Jakiś niezdecydowany. Ni tak ni siak. Niech się w TVN podszkoli jako prowadzący show u Prokopa. A może będzie miał jakieś porady dla Prokopa gdyby ten chciał wystartować na prezydenta. Stacja TVN bogata da na kampanię, a na ich antenie bedzie miał za darmo.
bCHYZQOb
Sługa
2 tyg. temu
Hołownia jest takim samym katolikiem jak jego szefowie, którzy go wynajęli i którym wiernie służył/ służy – Michnik (GW) i Walter/ Miszczak (TVN).
aha
2 tyg. temu
to właściwie dobrze, że na niego nie głosowałam..nic z jego wypowiedzi nie wynika
Najnowsze komentarze (560)
operator
1 tyg. temu
To tak naprawdę było do przewidzenia niczym mnie nie zaskoczył, widać cały czas prowadzą gierkę z panem Trzaskowskim, prawdopodobnie jest nadzieja że część ludzi sie ocknie i nie zagłosuje na niego a część będzie nadal zaślepiona i niestety da sie nabrać.
Lila
1 tyg. temu
Powinniśmy oddać głos na kandydata który zrobił pozytywne, wiarygodne rzeczy dla nas zwykłych ludzi.W każdym aspekcie widać dobre zmiany dla Polski, kiedy prezydentem jest p. Duda. Chciałabym żeby tak pozostało, więc będę głosować na p.Dude.
waldek
1 tyg. temu
Hołownia probuje nie gdzieś zaczepić bo kasę wydał a stołka nie zdobył . Poprze tego kto da mu więcej i postawi na zwycięzcę a nie przegranego .
🤢🤮🤮🤮🤮🤮�...
1 tyg. temu
Hołownia oszukales swoich wyborców gosciu
Ols
2 tyg. temu
PUDEL PO CO WPROWADZASZ TYM TYTUŁEM LUDZI W BŁĄD? xD
Ahmed
2 tyg. temu
Dilderberg pozdrawia i raf nie zapomnij że to my cię sponsorujemy!!!
Aleks6662920
2 tyg. temu
W skrócie to chyba i tak jedno i to samo, chociaż nie zgadza się w wielu kwestiach z kandydatem KO, to i tak na niego zagłosuje, przecież to czytelny sygnał dla swoich wyborców
ZaGrubąKreską
2 tyg. temu
Wielu rodaków jest jedynie złośliwie przeciw, byle 500 nie otrzymała sąsiadka czy bezrobotny. Straszna gorycz, woleliby aby to przepadło, lepiej na mafię vatowskie albo dla 'inżynierów na pontonach' Smutne, podobnie Pan Hołownia nie ma żadnego programu jedynie jest złośliwie przeciw i co tym udowodni, na złość odmrozi sobie ręce? Niech płaczę raczej nad podobnymi sobie bo tak naród niczego nie osiągnie. Zaczynam rozumieć dlaczego raz na 100lat trzeba wojny lub innego kataklizmu aby "nienawiść zniszczyć w sobie"
bCHYZQNT
Tttt
2 tyg. temu
Dobrze widać kto jest ten Holowania. I tak jest intelektualnie o klasę wyżej od Trzaskowskiego. Pokazał jednak jaki miał cel i wskazuje kto mu pasuje. Bosak pokazał klasę. Myślę że widzicie Kochani w czym była gra i jak wielu ludzi daje się złapać na tzw. oddolność typu KoD, KO, Kukiz, Ruch Palikota,LPR Hołownia itd. Jeśli ma Ktoś wątpliwości co robić niech się rysejrzy. Prace na drogach, gazoport, PKP, 500+,300+, emerytury 60/65, 13ta emerytura, darmowe żłobki i przedszkola, książki dla uczniów. To jest niebywała pomoc. Nigdy obywatel nie miał takiego wsparcia. Teraz Tarcza Covid, wsparcie dla bezrobotnych. Już nie wspominając o dużych projektach typu Mierzeja Wiślana, Port lotniczy CPK. Wyobraźcie sobie teraz w tej roli takich kataklizmów PO.
Wyborca
2 tyg. temu
Tak jest. Oddajcie glosy przeciwko dudzie. Jaki prezydent tak robi oddajac 2mld na tv polska zamiast na onkologie. Ten kto ma chorego w domu powinien wystawic dudzie rachunek.
anty
2 tyg. temu
chciał oddać klęczniki do muzeum a nie wszedł nawet do drugiej tury.
Jaro
2 tyg. temu
Szymon wracaj do tv religia
Rafal
2 tyg. temu
Będę się teleportowac zdalnie🤪
Rafal
2 tyg. temu
Ja już płynie🚣‍♀️ na ZDALNA debate🤪
...
Następna strona
bCHYZQOv