Trwa ładowanie...
Przejdź na
Droppa
|

Wybryki Daniela Martyniuka naraziły Zenka na gniew prezesa TVP?! "Jacek Kurski JEST WŚCIEKŁY"

141
Podziel się:

Jak podaje jeden z internetowych portali, zachowanie 31-latka mocno zachwiało pozycją Zenka w Telewizji Polskiej. Czy internetowe "wygłupy" Daniela okażą się gwoździem do trumny kariery jego ojca?

Wybryki Daniela Martyniuka naraziły Zenka na gniew prezesa TVP?! "Jacek Kurski JEST WŚCIEKŁY"
Pozycja Zenka Martyniuka w TVP zagrożona przez wybryki Daniela Martyniuka (fot. ONS, fot. Instagram, @daniel.martyniuk.89)

Nie jest tajemnicą, że w ostatnich miesiącach 31-letni Daniel Martyniuk starał się jak mógł, zwrócić na siebie uwagę publiki. Za liczne wykroczenia trafił do aresztu, zwyzywał Kamila Bednarka, a także budził gości hotelowych makabryczną interpretacją Snu o Warszawie o trzeciej w nocy. Ostatecznie dopiął celu i stał się bohaterem licznych, medialnych publikacji. Tym razem jednak, oprócz serwisów rozrywkowych, Danielowi udało mu się ponoć zainteresować swoją osobą również samego prezesa TVP - Jacka Kurskiego.

W nocy z soboty na niedzielę syn uwielbianego przez Telewizję Polską Zenka Martyniuka opublikował na swoim instagramowym profilu serię nagrań, w których złorzeczył polskiemu rządowi, podjudzając swoich obserwatorów do walki z systemem.

Dość błazenady! Ile będziemy się zgadzać na maski? Noszenie fałszywych znaków podporządkowania? LGBT! Mydlicie ludziom oczy! Wszyscy piszą o badziewiu! Najważniejsza jest wolność, której nikt nie powinien nam zabierać! Zniszczyć rząd i władzę rządzącą, to z nimi powinna odbyć się walka! Stop kłótniom wszechpolskim, już raz rozebrano nam kraj w ten sposób! Zniszczyć rząd! - mogliśmy przeczytać na instagramowej relacji Daniela Martyniuka.

O ile wcześniejsze "wycieczki" syna Zenka pod adresem innych artystów zdawały się nie przeszkadzać hojnemu mecenasowi, o tyle już zaatakowanie partii rządzącej okazało się być przekroczeniem pewnej granicy, na co Kurski nie mógł tak po prostu przymknąć oka. Jak podaje za swoim informatorem portal Plejada.pl, wybryki syna Zenek najpewniej przypłaci swoją pozycją w TVP.

Martyniuk Junior to tabu. Wszyscy wiedzą, jak jest, ale nikt się za bardzo nie wychyla. Mówi się, że prezes jest wściekły. Lubi Zenka, plus zainwestował w niego fortunę, ale to, co wyprawia jego syn, jest nie do przyjęcia. Dopóki obrażał innych artystów, nikt na to nie zwracał uwagi. Teraz sytuacja zmieniła się diametralnie. Nawoływanie do obalenia rządu nie przejdzie bez echa i na 100 procent odbije się na relacjach TVP z Zenkiem. To pewne - cytuje Plejada.pl.

Jesteście ciekawi, czy teraz, gdy finanse króla disco polo mogą być zagrożone, Martyniukowie odetną Daniela od domowej kasy?

Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(141)
Tanya
2 lata temu
Trudno. Najwyżej Zenek poniesie karę za to, że zlewał dzieciaka przez trzydzieści lat, a potem próbował wynagradzać prezencikami. Niech odetnie Danielka od kasy, to problemy się skończą. Szkoda tylko wnuczki, bo Zenka i Danutki niezbyt. Zwłaszcza Danuty, która broni synka i obwozi go po kochankach.
Arielka
2 lata temu
Nie sądziłam że chaotyczna energia syna marnotrawnego przyniesie coś dobrego, a tu okazuje się że dzięki niemu Zenek może zniknąć z TVP.
.......
2 lata temu
Juz dawno powinni odciąć od pieniędzy
gość
2 lata temu
Obydwaj mają udanych synków - Jacek Zdzisia, a Zenon - Danielka! Obie latorośle ocierają się o inne paragrafy Kodeksu Karnego!
Haha
2 lata temu
Za kogo on się uważa ?😂
Najnowsze komentarze (141)
ddm
2 lata temu
no dobra Zenek był cały czas w trasie....a gdzie była wtedy jego żona ? Przecież mają tylko jedno dziecko, to nie mogła go normalnie wychować? To musi być straszna kobieta, mieć jedno dziecko nie pracować i go zmarnować
Kara
2 lata temu
Wieś śpiewa i tańczy...
Justyna
2 lata temu
Ludzie się z niego smieją a mnie go żal.Myśle ze to było samotne, nieszczęśliwe, zaniedbane emocjonalnie dziecko. Histerycznie próbuje zwrócić na siebie uwagę, zrobi wszystko by go dostrzeżono. Upokarza się z powodu nieszczęścia ku uciesze internautów. Swojego czasu takim przypadkiem była Amy Winehouse. Internauci zaśmiewali się patrząc na jej upadek. Piszę bez złośliwości, naprawdę mi go żal i mam nadzieję ze znajdzie mądrą pomoc i ratunek.
Jam ci to
2 lata temu
Powiedzial prawde jesli teraz utracimy wolnosc juz jej nie odzyskamy
asdfg
2 lata temu
"Boże coś Polskę"... opuścił.
justa
2 lata temu
Jeszcze czego, a co ma niby zrobić Martyniuk z dorosłym synem, to życie jego syna a nie jego! Wiele jest przypadków że rodzice mają takie problemy z dorosłymi dziećmi ale nie są znani więc tego się nie zauważa i nikt za to z pracy nie wylatuje
Bzns
2 lata temu
Mama w nagrodę zabierze go na zakupy
ika
2 lata temu
Niemożliwe! A co ma piernik do wiatraka, przecież Zenek nie może odpowiadać za wybryki syna, dorosłego chłopa, no bez przesady!
Omen
2 lata temu
Facet z problemami osobowosciowymi!
nika
2 lata temu
Przecież rano on nie pamięta co się działo i co napisał, kogo obraził..
nika
2 lata temu
Dlaczego go nie leczą? Ciężki przypadek , co widać już na fotkach..
Podlasiak
2 lata temu
Jeśli to prawda co mówią na Wasilkowie to skończyło się finansowanie młodego Martyniuka przez seniora i teraz nie będzie wychodził z aresztu za kaucję ojca, jak posiedzi to zmądrzeje, a przynajmniej będzie cicho siedział pod celą. Zdrówka życzymy dla Pana Zenka!
zenia
2 lata temu
Zapłaci Zenek kasą z reklamy którą umożliwił kurski i będzie kwita
Kirgi
2 lata temu
Niech Zenek przeprowadzi z młodym kolejną "męską rozmowę" i napewno będzie ok 😂
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie