Trwa ładowanie...
Przejdź na
Droppa
|

Wypowiedź Barbary Kurdej-Szatan wykorzystana przez BIAŁORUSKĄ PROPAGANDĘ!

1118
Podziel się:

Słynna wypowiedź Barbary Kurdej-Szatan na temat polskiej Straży Granicznej dotarła najwyraźniej do naszych wschodnich sąsiadów. Tamtejsze media wykorzystują ją na dowód, że w Polsce nie ma już wolności słowa.

Wypowiedź Barbary Kurdej-Szatan wykorzystana przez BIAŁORUSKĄ PROPAGANDĘ!
Wypowiedź Barbary Kurdej-Szatan wykorzystana przez białoruską propagandę (fot. Instagram)
bEUKuTiZ

Nadal nie milkną echa wypowiedzi Barbary Kurdej-Szatan na temat polskiej Straży Granicznej. Wzburzona przejmującym nagraniem celebrytka postanowiła w wulgarny sposób zwyzywać funkcjonariuszy. Niefortunny post został już dawno usunięty, jednak aktorkę i tak pociągnięto do odpowiedzialności za znieważenie munduru. Sprawą zajmuje się na tę chwilę Prokuratura Okręgowa w Warszawie.

Teraz okazuje się, że wpis Kurdej-Szatan był niczym woda na młyn dla białoruskiej propagandy. W tamtejszej stacji telewizyjnej Belarus 24 aktorce poświęcono materiał, w którym przytoczony został tekst z Instagrama o "maszynach bez mózgu i serca". Prezentująca informację dziennikarka zakończyła segment stwierdzeniem, że "tak właśnie wygląda w Polsce wolność słowa", odwołując się do postępowania prowadzonego przeciw Kurdej-Szatan.

bEUKuTjb
Zobacz także: Tłum przy polsko-białoruskiej granicy. Migranci próbują siłowo forsować zabezpieczenia

Myślicie, że Kurdej-Szatan będzie jeszcze w stanie podnieść się po tym wizerunkowo?

bEUKuTjh

W Pudelek Podcast ujawnimy, ile Małgorzata Rozenek płaci nam za pochlebne komentarze!

bEUKuTji
bEUKuTjC
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(1118)
Dru
3 tyg. temu
Dzięki Pudel. A teraz patusy z Instagrama uczucie się czym jest wojna hybrydowa. Macie przykład wykorzystania "prywatnej" opinii w ramach propagandy.
Najgorzej
3 tyg. temu
Ale wstyd
WARS
3 tyg. temu
Gwizda białoruskiej tv🤣🤣🤣
bEUKuTjD
Aknieżka
3 tyg. temu
Maskotka Lukaszenki i Play
Grizzly
3 tyg. temu
I co Barbaro? Kto jest bez mózgu? Czy Ty go miałaś wypisując te obelgi będąc osoba publiczną? Naważyłaś sobie piwa, ale chyba lubisz alko, prawda? Ja Ciebie nie szanuję odkąd biedne dzieci z Zanzibaru użyłaś w reklamie wózka, a swego synka porównałas do króla, nie widząc w tym nic niestosownego.
Najnowsze komentarze (1118)
gośc
5 dni temu
Zadowolona, tak.
janpawel
1 tyg. temu
Szanowni Polacy. Jeszcze nie tak dawno narzekaliście na komunistów którzy zabraniali wam mówić co myślicie. Do czego teraz doprowadziliście????? Wstyd że Białorusini śmieją sie z Polaków.
Pyza
1 tyg. temu
Basia najwyraźniej zapomniała że idą święta i w Play będzie potrzebna . Mam dla niej pracę do 3 Króli jako czubek na choinkę , talent aktorski już ma musi jedynie zielony kolor polubić w różnych odcieniach, zwłaszcza moro .
obywatel
2 tyg. temu
kto plije na wojsko Polskie, ten się sam wyklucza. NIE ma przeproś!!!!!
krzys
2 tyg. temu
ciekawe czy nawiąże współpracę z reżimem łukaśki !! .... a może to wszystko było w ramach współpracy ????? ciekawe , ciekawe !
Piotr
2 tyg. temu
Pani Barbaro co sobie padł narobiła myślę że nie powie Pani prawdy, ale na pewno pani żałuję tego co pani zrobiła. Myślę że towarzystwo Panią troszeczkę popsuło. Mój pradziadek dziadek walczył o wolność Polski.
krysia
2 tyg. temu
Radziłabym Pani Szatan przenieść się na Białoruś.Z pewnością spotkałaby się tam z gorącym przyjęciem przez samego prezydenta.
Ojej!
2 tyg. temu
Łacina podwórkowa , bo łupież wyleczony.
bEUKuTjv
myślenie nie ...
2 tyg. temu
Dlatego najpierw trzeba myśleć co się robi, myślenie nie boli...słowo, no może... niektórych :F
mija
2 tyg. temu
Raczej nie będę za nią tęsknić
Paweł
2 tyg. temu
Już wyniosłem się z PLAY
Jola
2 tyg. temu
Wyjedź dla dobra wszystkich na Białoruś. Tak będzie najlepiej dla ciebie i dla nas w Polsce.
Arkos
2 tyg. temu
Zastanawiam się dlaczego ta Karinka nie wyprowadzi się na Białoruś. Tam jakiś Oligarcha zaraz się nią zaopiekuje i przebada jej migdałki razem z kolegami.
biała
2 tyg. temu
Kurdej - wyjazd na Białoruś, tam będziesz bohaterką. Z szatanem, jak się go posłucha tak jest : najpierw sukcesy, a potem....
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bEUKuTko
bEUKuTkp
bEUKuTkq
bEUKuTkr
bEUKuTks
bEUKuTjX