Trwa ładowanie...
Przejdź na
Merlot
Merlot
|
aktualizacja

Wywiad Jakuba Rzeźniczaka w śniadaniówce wpłynął na jego dalszą karierę w Kotwicy Kołobrzeg? Klub POŻEGNAŁ się z zawodnikiem

544
Podziel się:

Jakub Rzeźniczak nie jest już zawodnikiem Kotwicy Kołobrzeg. Klub przekazał mu jednostronne wypowiedzenie, którego jednym z powodów miał być niesławny wywiad w "Dzień Dobry TVN".

Wywiad Jakuba Rzeźniczaka w śniadaniówce wpłynął na jego dalszą karierę w Kotwicy Kołobrzeg? Klub POŻEGNAŁ się z zawodnikiem
Wywiad Jakuba Rzeźniczaka w "DD TVN" wpłynął na jego karierę (AKPA, YouTube)

Jak podaje portal Meczyki.pl, Jakub Rzeźniczak nie jest już zawodnikiem Kotwicy Kołobrzeg. Piłkarz otrzymał jednostronne wypowiedzenie kontraktu. O zakończeniu współpracy klubu ze sportowcem spekulowano już od dłuższego czasu. Podobno sam prezes nie był zadowolony z bardzo wysokiego wynagrodzenia, jakie pobierał Jakub.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Magdalena Stępień zorganizuje bezpłatne warsztaty dla rodziców

Pod koniec ubiegłego roku Kotwica przekazała, że Rzeźniczak "może szukać sobie nowego klubu". Na jaw wyszły okoliczności zwolnienia. Okazuje się, że decyzja o zakończeniu współpracy z piłkarzem wynikała m.in. z jego niesławnego wywiadu.

Niespełna miesiąc temu Jakub i Paulina Rzeźniczakowie udzielili wywiadu Mateuszowi Hładkiemu. Podczas rozmowy dziennikarz poruszył intymny temat, w odpowiedzi na który sportowiec zdradził, że nie ma on kontaktu z córką Inez, która jest owocem jego relacji z byłą partnerką. Mąż Pauliny dodał, że nie czuje z nią żadnej więzi i nie zamierza poznawać jej ze swoją jeszcze nienarodzoną córką.

Nie mam kontaktu z córką, i to jest moja decyzja. Nie chcę się powtarzać, i nie chcę do tego wracać. Po prostu nie czuję żadnej więzi po tym wszystkim, co się wydarzyło, co się stało. Chcę być szczery, nie chcę mydlić oczu. Były próby zbudowania więzi, ale się nie udały. Próbowanie co chwilę jest złe dla Inez, a tak jest jasna sytuacja - powiedział Rzeźniczak w wywiadzie dla "DD TVN".

Jakub Rzeźniczak przestał być zawodnikiem Kotwicy Kołobrzeg

Jego wypowiedź odbiła się szerokim echem w mediach i nie tylko. Według ustaleń portalu, Kotwica wskazała w piśmie z 9 stycznia 2024 r., że Jakub naruszył postanowienia Kodeksu Etycznego Polskiego Związku Piłki Nożnej (zasadę etyki piłkarskiej, fair play, szacunku, życzliwości, a także zachowania poczucia godności) oraz w sposób rażący naruszył postanowienia kontraktu.

Podobno stanowisko Rzeźniczaka zaprezentowane podczas wywiadu zostało powiązane z wizerunkiem klubu i w sposób negatywny wpłynęło na postrzeganie Kotwicy Kołobrzeg w przestrzeni medialnej, co też może skutkować utratą sponsorów. Z informacji uzyskanych przez dziennikarzy portalu Meczyki.pl, klub rozważa podjęcie odpowiednich kroków prawnych.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(544)
Sofia
5 miesięcy temu
Karma wraca!!!!
Twój nick
5 miesięcy temu
Człowiek bez moralnosci
Mona
5 miesięcy temu
silentium est aureum
XTr
5 miesięcy temu
Gdy zobaczyłam zdjęcie na głównej to pomyślałam "ale ten Daniel Craig brzydnie na starość" :D.
Olo
5 miesięcy temu
Ojojoj no jak mi to bez więzi 😭
Najnowsze komentarze (544)
Tom
miesiąc temu
Ciekawe jaki był jego dom rodzinny, jego dzieciństwo... Potwornie zaburzony człowiek.
Andrzej
miesiąc temu
Sportowiec oprócz zdrowia i kondycji fizycznej, powinien mieć kręgosłup moralny i wynikającą z tego przyzwoitość. Okazuje się, że jest pozbawiony wszystkich ludzkich uczuć i empatii. Skakanie z łóżka do łóżka, pozostawianie po sobie śladu biologicznego i znikanie. Coś między kundlem i inseminatorem. Dobrze, że kluby sportowe się od niego odwracają. Skończyła się gotówka, kończy się powodzenie. Bez kasy, z taką twarzą i moralnością nie ma szans.
Smutek
5 miesięcy temu
Żeby ta biedna dziewczynka nigdy nie przeczytała tego w internecie 😢
Wstyd!!!
5 miesięcy temu
Szczerze to nie mogę na nią patrzeć i nie rozumiem jak może mieć fanów zbudowała swoje "szczęście" na krzywdzie dzieci ,które jedno z nich już nie żyje . Że jej wstyd nie było iść na jaki kolwiek wywiad co myślała, że będą się pytać tylko o nią? Ludzie nie zapomną! Naoglądałas się infu na ig i też ci się zachciało taka być ale coś nie idzie nawet chyba już nie ma diety od brokula Mnie by sumienie zeżarło gdybym wiedziała, że facet z którym się spotykam ma ciężarna dziewczynę a ty się jeszcze głupio cieszysz tak samo z tego ,że w telewizji upokorzylas 6 letnie dziecko... Popieram Magdę, że do takich kobiet nie ma się szacunku
inka
5 miesięcy temu
w końcu, ile można patrzeć jak się ten człowiek niewiele wart moralnie promuje
ze co
5 miesięcy temu
jaki kroków prawnych xD
Jgffh
5 miesięcy temu
Na tym przedostatnim zdjęciu wygląda, jakby go wyciągnęli z trumny po kilku godzinach
Iza
5 miesięcy temu
Po prostu był szczery
Dziwnypan
5 miesięcy temu
Do tej pory nie pojmuję fenomenu tego człowieka?Jako sportowca nie umiem skomentować, ale jako ojciec/mąż/ partner wypada blado
Taa
5 miesięcy temu
Samozaoranie
Koszmarek
5 miesięcy temu
Sportowcy mają różne rzeczy za uszami, tak jak wszyscy ludzie, jednak nikt nie trąbi dookoła, że mam żonę ale ją zdradzam i mówię to głośno bo lubię mówić prawdę. Taka prawda to sposób bycia menela gieroja spod budki z piwem. Chce powiedzieć prawdę, niech powie żonie a nie stoi na rynku i trąbi o tym na prawo i lewo, jaki to on prawy, bo mówi prawdę o swoim złym postępowaniu. Podwójna moralność, jemu wszystko wolno innym nie, bo on oceni.
Wzorcnót
5 miesięcy temu
Minister edukacji bez slubu dzieci wychowuje
No właśnie
5 miesięcy temu
Ale Orlos blyszczy .Jemu wolno
Gość.
5 miesięcy temu
Itaka.... nie szukajcie go w razie czego.
...
Następna strona