Unicorn
|
aktualizacja

Załamany Adam Zdrójkowski pochlipując żegna się z planem "Rodzinki.pl": "Już jutro tego wszystkiego tutaj nie będzie"

1068
Podziel się

Aktor, który przez przeszło 10 lat wcielał się w rolę Kuby Boskiego postanowił po raz ostatni odwiedzić plan anulowanego serialu. Będziecie tęsknić?

Załamany Adam Zdrójkowski pochlipując żegna się z planem "Rodzinki.pl": "Już jutro tego wszystkiego tutaj nie będzie"
Adam Zdrójkowski (Instagram)

Rodzinka.pl była emitowana na antenie Telewizji Polskiej przez ponad 10 lat. To właśnie dzięki serialowi rozpoczęły się kariery Macieja Musiała, Adama Zdrójkowskiego, Julii Wieniawy oraz Wiktorii Gąsiewskiej. Mimo że perypetie rodziny Boskich od zawsze cieszyły się zainteresowaniem widzów, TVP niespodziewanie podjęło decyzję o anulowaniu produkcji.

Jak donosi Na Żywo, informacja o zakończeniu serialu była sporym zaskoczeniem dla jego obsady, która ponoć przyjęła nowiny z rozgoryczeniem. Utratę posady publicznie skomentowała już Małgorzata Kożuchowska. Aktorka postanowiła jednak trzymać nerwy na wodzy i za pośrednictwem instagramowego wideo pożegnała się z widzami i serialową "rodzinką". Swojego rozczarowania decyzją TVP nie krył natomiast Maciej Musiał.

Niedługo później do sprawy postanowił odnieść się Adam Zdrójkowski. Młody aktor przez przeszło dekadę wcielał się w rolę Kuby Boskiego. Na wieść o zakończeniu dalszych prac nad produkcją, Adam postanowił wybrać się na plan serialu i właśnie tam podziękować widzom za wsparcie, które otrzymywał od nich przez lata rozwoju kariery telewizyjnej.

Nie sądziłem, że przyjdzie mi kiedykolwiek nagrać takie wideo, ale przyszło. Jak już wiecie, a może nie, spadła na nas informacja, trochę jak grom z jasnego nieba, o zakończeniu produkcji serialu "Rodzinka.pl". Musiałem tu na chwilę przyjechać. Z tego co się dowiedziałem, to już jutro nasza scenografia będzie rozebrana (...) Kochani, chciałbym przede wszystkim podziękować bardzo wam, osobom, które od 10 lat były z nami wspierały nas zawsze dobrym słowem. Razem walczyliśmy z hejtem, jak byłem jeszcze dzieciakiem, kiedy mnie to jeszcze bardzo bolało (...). Dziękujemy, że taką piękną społeczność zbudowaliśmy w serialu "Rodzinka.pl", wy ją zbudowaliście. Że taką społeczność budujemy tu na Instagramie. Mam nadzieję, że nie odejdziecie ode mnie, jakkolwiek by to zabrzmiało - mówił do fanów Zdrójkowski, nawet nie próbując ukryć wzruszenia.

W serii nagrań opublikowanych na Instagramie aktor postanowił również podziękować całej ekipie i produkcji, jednocześnie oprowadzając swoich obserwatorów po zakamarkach planu zdjęciowego.

Chciałbym podziękować produkcji, reżyserowi Patrickowi Yoce, Małgosi, Tomkowi, Maćkowi, Mateuszowi za to, że wiele razy potrafili wesprzeć dobrym słowem, uczyli. Małgosia, Tomek jak tacy zastępczy rodzice. Maciek brat, Mati brat. Dzięki za wszystkie dobre rady, za całą pomoc, za te dobre i gorsze chwile. Dziękuję całej ekipie. Tutaj siedzieli oświetleniowcy, tutaj reżyserka, tutaj dźwiękowcy, Już jutro tego wszystkiego tutaj nie będzie, dlatego przyjechałem się pożegnać. Dziękuję wam bardzo jeszcze raz. Dzięki wam mogliśmy tyle lat tutaj spędzić - zakończył wyraźnie poruszony aktor.

Zdrójkowski zdecydował się jeszcze pokazać swoim obserwatorom garderobę, a w niej ścianę niemalże w całości pokrytą rysunkami wykonanymi przez młodych aktorów oraz podpisami członków ekipy.

Będzie wam brakowało serialowej rodziny Boskich?

KOMENTARZE
(1068)
Hela
2 miesiące temu
Szkoda, lubiłam ten serial. A tragiczny klan trwa nadal.....
Nina
2 miesiące temu
Bardzo fajny i pozytywny serial. Szkoda.
Grand
miesiąc temu
Jeden z lepszych seriali. Mysle ze lepiej byloby zakonczyc marna Korone krolow zamiast Rodzini.pl
Bbbb
2 miesiące temu
Coś się kończy coś zaczyna, cheer up
szamtex
2 miesiące temu
myślał biedaczek ze będzie tram grał do starości jak cichłopek, "aktorka" jednej roli
Najnowsze komentarze (1068)
Mick
4 tyg. temu
Masakra. Jeden z najlepszych seriali skasowany, a tasiemce typu Klan i MJM jadą dalej chociaż dawno straciły smak. Brawo panie K.
tomiitoja
miesiąc temu
film mało interesujący dobrze ,że ktoś zakończył tą błazenadę czy tam ktoś grał no nie wiem ale niby tak można porównać do nieznanej kapeli podwórkowej
Teo62
miesiąc temu
"Wszystko przemija, nawet najdłuższa żmija !. W tym przypadku szkoda.
bleeeee
miesiąc temu
no i jedna dobra decyzja. takie seriale właśnie generują takich tępaków jak wieniawa i zdrójkowski . którzy potem maja sie za gwiazdy.
Lola
miesiąc temu
Szkoda 😪 uwielbiałam ten serial !!
Nina5
miesiąc temu
Nie lubiałam tego serialu,więc jest mi to obojętne
bbbb
miesiąc temu
Zdrójkowski? nawet nia zadał sobie trudu aby poprawić dykcję, ciągle z tym rozdziawionym otworem gębowym. Kociec łatwej kasy
olo
miesiąc temu
TVP robi oszczędności bo jak totalna przejmie władzę to same wypowiedzenia zniszczą tvp . I BĘDZIE MOŻNA DARMO Niemcom dać .
tvpiss
miesiąc temu
Co to za rodzina Adamsów ?
Lenka
miesiąc temu
Teraz Zenka będą pokazywać 24 na dobę...
Piotr
miesiąc temu
Też bym płakał, jakby mi się skończyło trzepanie kasy.
Juliusz
miesiąc temu
Bardzo prostaki serial. Dobrze że będzie miejsce na coś dobrego
lopi
miesiąc temu
tak, będzie mi żal, ale cóż takie życie. Chłopcy za szybko dorośli, więc Rodzinka musiała się skończyć... jeden Klan już się ciągnie...za długo.
riczi
miesiąc temu
Dno najwyzsza pora Same glupoty i tak wielkie aktorki jak Wieniawa
...
Następna strona