Trwa ładowanie...
Przejdź na
Kokosimo
|

Zaaferowani Julia Wieniawa i Marcin Tyszka robią zakupy w sklepie botanicznym: "Musi być z*jebisty ogród, a nie jakieś TUJE" (ZDJĘCIA)

157
Podziel się

43-letni fotograf zgodził się pomóc o połowę młodszej przyjaciółce zaaranżować ogród na jej gigantycznym tarasie. "Ale będę miała dziko" - ekscytowała się Julka.

Zaaferowani Julia Wieniawa i Marcin Tyszka robią zakupy w sklepie botanicznym: "Musi być z*jebisty ogród, a nie jakieś TUJE" (ZDJĘCIA)
Julia Wieniawa zaopatruje się w rośliny na balkon (Instagram)
bDoUIDWZ

Julia Wieniawa spokojnie mogłaby dawać aspirującym celebrytkom lekcje z tego, jak w błyskawicznym tempie dorobić się fortuny i kompletnie zdominować swoim nazwiskiem kolumny plotkarskie. W ciągu zaledwie czterech lat warszawiance udało się zgłębić pokrętne meandry show biznesu i zjednać sobie sympatię kolegów i koleżanek z branży. Aktorka prędko nauczyła się, że każdy szanujący się prominent powinien mieć dookoła siebie liczne grono sławnych znajomych, którymi można się później pochwalić w mediach społecznościowych. Szerokie koneksje i idące za nimi przywileje zapewniają Julce nie tylko intratne oferty zawodowe, ale również... darmowe wakacje.

Jak już pewnie zdążyliście zauważyć, do licznego grona przyjaciół "Wieni" zalicza się między innymi Marcin Tyszka. Więź łącząca 21-latkę z o 23 lata starszym fotografem stała się na tyle silna, że gwiazdka zdecydowała się zamieszkać w jego sąsiedztwie, nabywając "gniazdko" w jednej z najbardziej prestiżowych dzielnic Warszawy za "skromne" 2 miliony złotych. Przedsiębiorczej aktorce udało się namówić zaprzyjaźnionego artystę, aby wykorzystał swoje umiejętności i pomógł jej stworzyć w domu równie imponujący ogród, co u siebie (Tyszka sam jest właścicielem apartamentu z zazielenionym tarasem).

bDoUIDXb
Zobacz także: Julia Wieniawa niedługo wprowadza się do nowego apartamentu. "Parapetówka miała być już w sierpniu"

Korzystając z pięknej pogody, w sobotę Julka wybrała się z Marcinem do jednego ze stołecznych sklepów botanicznych w celu zaopatrzenia się w odpowiednie rośliny. Faworytka najnowszej edycji Tańca z gwiazdami nie byłaby sobą, gdyby nie zrelacjonowała zakupów na InstaStory, wesoło trajkotając do telefonu.

bDoUIDXh

Boże, jak tu jest pięknie - emocjonowała się. Czuję się jak dziecko w wesołym miasteczku. Wybieramy roślinki. Bosko. Ale będę miała dziko. Już się nie mogę doczekać.

W trakcie przechadzania się alejkami i podziwiania imponujących krzewów, Julia "wpadła" na zaprzyjaźnionego celebrytę kompletnie pochłoniętego wybieraniem roślin.

Pan ogrodnik w pracy - zażartowała Wieniawa.

Tu wszystko musi być pięknie i idealnie - odparł zaaferowany Tyszka. Żeby wszystko się zgadzało. Musi być z*jebisty ogród, a nie jakieś tuje.

bDoUIDXi

Czekacie na efekt ich "pracy"?

bDoUIDXj
bDoUIDXk
bDoUIDXC
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(157)
Brego
3 miesiące temu
Kupić roślinki to nie problem, a dbać o rośliny przez cały rok to jest wyzwanie!!!
Gość
3 miesiące temu
Apartamencie😂 Dajcie spokoj, to jest blok. Blok na ściśniętym blokowisku, gdzie wszyscy zaglądają sobie do okien i mogą podawać cukier. Na dole ma Rossmana i Biedronkę. Apartamentowiec😂
skorpion
3 miesiące temu
a ja oglądałam dzisiaj film "Harry Potter i Komnata Tajemnic"
bDoUIDXD
Wtf😳
3 miesiące temu
Mając tyle kasy kolejna klitka w bloku? Chyba lepiej mieć dom
.......
3 miesiące temu
Żenujące
Najnowsze komentarze (157)
Jxrjv
3 miesiące temu
Pan to jesteś kaktus 🌵😁? Bawisz się uczuciami innych i ranisz . ? Kolekcja bogata kwiatków ?.🐝🌼🌸🦋 Nie zazdroszczę ,
A.
3 miesiące temu
Sklep botaniczny hahaha 😂
Iza
3 miesiące temu
A co złego jest w tujach? przecież rośliny należy sadzić stosownie do klimatu, siedliska.... wtedy są najbardziej przydatne środowiskowo
Olek
3 miesiące temu
nie zmarzła w tych butach?
fuuuuj
3 miesiące temu
Czemu ma służyć to zdjęcie z wywalonym ozorem?
Autmex
3 miesiące temu
Może by tak ta cała Wieniawa w czymś czasem zagrała?!!! na razie to jest znana z tego, że jest znana i z tego, ze co dziennie jest o niej artykuł!!! Dawniej aktorom podliczano, filmy spektakle, seriale. A tej podliczą wzmianki na pudelku:)))
Mania
3 miesiące temu
Ewidentnie jak w apartamentowcu to trzeba na bogato...
1234
3 miesiące temu
jest ok ale Joanna Opozda może pokazać jak to się robi,,,Madagaskar,,
bDoUIDXv
Fjg
3 miesiące temu
A ja mam super ogród z tujami
Shi
3 miesiące temu
Nie baw się uczuciami innych
Mike
3 miesiące temu
Łatwo zyskać, łatwo stracić... Dziecko nie zna prawdziwego życia...
Kej Kej
3 miesiące temu
Czy to jest sklep Flora Point w dzielnicy Wawer ?? Oj słyszałam dużo o tym sklepie, mają tam wszystko. No niestety ceny są faktycznie dla tych zamożnych ale jeśli ktoś ma kasę to naprawdę znajdzie Tam absolutnie wszystko. ja sobie zażyczyłam prezent urodzinowy właśnie z tamtego sklepu - cokolwiek bym nie dostała wiem że mi się spodoba 😊 czy to roślinka, czy to doniczka, czy coś z wyposażenia wnętrz
poko
3 miesiące temu
kobieto zacznij sie uczyc bo czas ucieka
Jola
3 miesiące temu
Marcin ma piękny ogród w swoim mieszkaniu więc zna się na roślinkach
...
Następna strona
bDoUIDXX