Trwa ładowanie...
Przejdź na
Witek
|

Zaangażowana Anna Lewandowska porusza temat PRZEMOCY DOMOWEJ: "Reagujmy na to, co za ścianą"

140
Podziel się

Trenerka zrezygnowała z kolejnego zachęcającego do ćwiczeń wpisu i zwróciła uwagę na ważną kwestię. Godne podziwu?

Zaangażowana Anna Lewandowska porusza temat PRZEMOCY DOMOWEJ: "Reagujmy na to, co za ścianą"
(ONS)
bDgfbZit

W związku z pandemią koronawirusa gwiazdy i celebryci ze wzmożoną siłą uaktywniają się w sieci. Większość znanych osób przymusowe wolne spędza, rozwijając działalność w mediach społecznościowych. Tyczy się to także Anny Lewandowskiej, której instagramowy profil pęka w szwach od codziennej dawki domowego contentu. Żona Roberta skrupulatnie relacjonuje błogosławiony stan, chwali się fit przepisami i pokazuje nagrania z codziennych treningów we własnej siłowni.

Anna Lewandowska eksponuje brzuszek na Tik Toku

bDgfbZiv

Ostatnio trenerka wyjątkowo postanowiła nieco zmienić temat, zwracając uwagę na ważną kwestię. Lewa zrezygnowała z kolejnego motywującego wpisu, zachęcającego do regularnych ćwiczeń i pokusiła się o poruszenie tematu przemocy domowej.

Serce mi pęka! W czasie kwarantanny dużo mówimy o wirusie, przed którym musimy się izolować, ale bardzo mało mówi się o osobach, dla których izolacja wiąże się ze strasznym cierpieniem. Tym fizycznym. O tych, co cierpią katusze, mieszkając pod jednym dachem z oprawcą. Okrutne pobicia dzieci i kobiet... - czytamy pod selfie celebrytki i informacją z telefonem zaufania. Wiemy, że tak się dzieje. Izolacja, stres, widmo utraty pracy lub jej brak od dawna nasila istniejącą w wielu domach przemoc - wymienia Lewandowska.

Następnie apeluje, by reagować na wszelkie akty przemocy:

Nie bądźmy obojętni! Reagujmy na to, co za ścianą. Nie zostawiajmy krzywdzonych dzieci i kobiet samym sobie. Osoby, które doświadczają przemocy domowej często boją się prosić o pomoc. To jest przestrzeń dla naszej reakcji - nawołuje przejęta losem pokrzywdzonych mama dwuletniej Klary i dodaje:

bDgfbZiB

Jako rodzic nie wyobrażam sobie przejść obojętnie wobec tak trudnych sytuacji wielu dzieci i matek. Nie bądźmy obojętni, pomagajmy, to zawsze daje siłę.

Doceniacie to, że porusza tego typu tematy?

bDgfbZiC
bDgfbZiW
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(140)
Sok
6 miesięcy temu
Celebryci są zbędni.
Lili
6 miesięcy temu
To jest bardzo ważny temat. Cały czas myśle o tych dzieciach zamkniętych w domu z katami, dokąd one maja pójść, gdzie szukać odskoczni jeżeli nie w szkole, gdzie szukać pomocy?
Ona
6 miesięcy temu
Pisze o przemocy fizycznej, ale gorsza jest przemoc psychiczna. Jestem taka ofiara, ale nikt o tym nie wie. Nie wie mama, ojciec, siostry. Gdy na poczatku kwaratanny poszlam na komisariat to uslyszalam, ze mam wyslac maila, a oni zainteresuja sie problemem, gdy skonczy sie owy wirus zniknie. Po tym co uslyszalam wiem jedno, nigdy nie zglosze sie po pomoc do zadnych sluzb.
bDgfbZiX
Asia
6 miesięcy temu
Popieram. Wiele osób przechodzi przez piekło
Jola
6 miesięcy temu
Reagujmy na to, co za ściana. Haha mieszka na 1000 ha i nawet nie ma pojęcia co dzieje sie za ściana. Juz nie wie jak zabłysnąć.
Najnowsze komentarze (140)
lili
6 miesięcy temu
Celebryty jeszcze próbują coś zarobić, tym razem na nieszczęściu ludzkim. Oficjalnie im dziękujemy za durnowate filmiki z tak zwanej kwarantanny w wypasionych willach z basenami. Jak mówi premier wszystkich Polaków, obudziliśmy się w nowej rzeczywistości.
Hhhhhhh
6 miesięcy temu
Ale wary ma spuchnięte.
Ccccc
6 miesięcy temu
Jaka obrończyni uciśnionych się znalazła. Zamiast o tym pisać niech pomoże. A poza tym niech się zajmie przemocą w Niemczech, bliżej ma.Już nie wie czym ma błysnąć. Dno.
Zez
6 miesięcy temu
Ale ona ma ogromnego zeza hehe
mikrob
6 miesięcy temu
Tak, wirusy i bakterie są podstępne, ale nie stosują przemocy.
Mat
6 miesięcy temu
Kobieto wyluzuj są od tego profesjonalni ludzie i organy a ty jesteś od wszystkiego i od niczego.
Batman
6 miesięcy temu
Robert ją leje? To takie ciche wołanie o pomoc?
Kasia
6 miesięcy temu
Jak się ma za sąsiadów jakichś Beckhamów a nie zwykłych Kowalskich to to się lepiej nie wypowiadać
bDgfbZiP
Prawda
6 miesięcy temu
Powiedzcie to Wendzikowskiej!!!
Olo
6 miesięcy temu
Zaraz zaraz,przemoc wobec dzieci i kobiet tylko? Coraz częściej przemoc psychiczna wobec mężczyzn też ma miejsce. Chyba mężczyźni są tak samo ważni pani Lewandowska.
bajAnn
6 miesięcy temu
przecież ty nie masz scian !
Zbi
6 miesięcy temu
Przecież to my sami , czytając ich posty, lajkując ich wypowiedzi i zdjęcia robimy z nich celebrytów. Przecież "Pudelek" to takie narzędzie do kreowania popularności. Ja tam czytam by odstresować się od tych głupot rządowych.
ola
6 miesięcy temu
niech zabierze głos jak to jest jak jest nas dwie - ciekawsze
Anka
6 miesięcy temu
Tak na poważnie, nie robi na mnie wrażenia. Wszystko co robi, jest taktyką. Ma utrzymać ja na powierzchni dryfujących celebrytów. Jest mocno nijaka, tylko podrasowana. Wiedza żadna, umiejętności średnie, mam dość celebryckiego światka.
...
Następna strona
bDgfbZjr