Trwa ładowanie...
Przejdź na
Witek
Witek
|

Zaangażowana w losy państwa Barbara Kurdej-Szatan bierze udział w kolejnym challenge'u: "WIERZĘ W POLSKĘ TOLERANCYJNĄ"

275
Podziel się:

Celebrytka włączyła się w zapoczątkowaną przez Małgorzatę Trzaskowską akcję wyborczą, do której nominowała innych celebrytów.

Zaangażowana w losy państwa Barbara Kurdej-Szatan bierze udział w kolejnym challenge'u: "WIERZĘ W POLSKĘ TOLERANCYJNĄ"
Barbara Kurdej-Szatan włącza się do zapoczątkowanej przez Małgorzatę Trzaskowską akcji (Instagram)

Niedawno Barbara Kurdej-Szatan potwierdziła pojawiające się od dłuższego czasu plotki o błogosławionym stanie. Choć za sprawą ciąży od jakiegoś czasu o "Blondynce z reklamy" mówi się jeszcze częściej, ostatnio jest o niej jednak głośnio przede wszystkim przez jej zaangażowanie w zachęcanie Polaków do głosowania.

Aktorka nie tylko tak jak większość koleżanek i kolegów z branży pochwaliła się zdjęciem spod lokalu wyborczego, ale również otwarcie daje do zrozumienia, którego kandydata na głowę państwa wspiera. W zeszłym tygodniu rozpływała się nad dyskusją, którą stoczyli Rafał Trzaskowski i Szymon Hołownia, pisząc między innymi, że właśnie z takimi politykami chciałaby mieć więcej do czynienia.

Zobacz także: Barbara Kurdej-Szatan o tym jak radzi sobie z negatywnymi komentarzami w sieci

W poniedziałek celebrytka pochwaliła się kolejnym wpisem, nawiązującym do zbliżającego się głosowania. W ramach challenge’u, do którego nominował Basię Michał Żebrowski, opublikowała wideo, na którym zdradza, "w jaką Polskę wierzy":

Wierzę w Polskę, w której nikt nie musi się o siebie bać, w Polskę tolerancyjną, Polskę otwartą i taką piękną, jak właśnie tu - mówi uśmiechnięta 34-latka, pozując na tle górskiego krajobrazu i dodatkowo pisze pod postem:

Wierzę w Polskę tolerancyjną, otwartą, piękną zewnętrznie i wewnętrznie oraz zdrową. I kocham. A ty? W jaką Polskę wierzysz? - dopytuje, oznaczając między innymi własnego męża, Annę Muchę, Aleksandrę Domańską, Julię Wieniawę, Antka Królikowskiego czy Maffashion.

Pod wpisem przyszłej mamy zaroiło się od wyjątkowo skrajnych komentarzy internautów. Myślicie, że wszyscy oznaczeni przez Basię odważą się nagrać podobny filmik?

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(275)
gusia
4 lata temu
Moim zdaniem ona powinna była zostać na etapie reklamy Play. Wiadomo, że pchasz się dalej, bo to kasa, ale ona jakoś jest tak mało wiarygodna i mało sympatyczna w tym co robi i jak się wypowiada...
celebrtyta
4 lata temu
Jakby jedną czy drugą dorwał konkretny musilm szybko zmieniłaby światopogląd.
Beata
4 lata temu
Słowo tolerancja nie jest synonimem słowa akceptacja. Mogę coś tolerować, a nie akceptować. Chcę Polski, w której nie musimy na siłę wszystkich kochać i akceptować. Naturalnym jest jednak to, że będąc ludźmi powinniśmy się nawzajem szanować, pomimo braku wzajemnej akceptacji.
Wiktoria
4 lata temu
W niedzielę wypije 2 butelki szampana🥂 jedna ze szczęścia że wygrał Duda a druga ze szczęścia że przegrał trzaskowski😁 mam nadzieję że naród przejrzał na oczy🥂
Aneta
4 lata temu
Ja głosuję na Andrzeja Dudę, a opinię jakieś Basi Szatan mam gdzieś.
Najnowsze komentarze (275)
Obiektyw
4 lata temu
Chcę żeby Polska współpracowała ze wszystkimi państwami w UE ale na tym samym poziomie, żeby się z Polską liczyli a nie była podwykonawcą innych albo co gorsza na łasce Niemiec lub Francji. Polska jak człowiek musi mieć swoją tożsamość i charakter i nie być dupowatą. Niestety RT to stracona pozycja Polski sprowadzona do grzecznej dziewczynki która wszystko zrobi co inni każą żeby się nikomu nie narazić i nie postawić- zero asertywności!!!
Gosia
4 lata temu
Aktoreczka jednej reklamy
Obiektyw
4 lata temu
No wolna Polska bez granic z uchodźcami najlepiej prawda? Jakoś te celebryty nie mają nic przeciwko żeby nasze podatki na utrzymanie uchodźców i social poszły! A 500 do kieszeni biorą i plują jadem że to rozdawnictwo- to dopiero obłuda!!!
SYMPATYK Dudy
4 lata temu
Jeżeli taka celebrytka jak Barbara Szatan nachalnie promuje Trzaskowskiego, a nie słynie ze zbytniej inteligencji to dla nas dobrze, wygra Duda😃
JOONASZ
4 lata temu
KOBIETO POLSKA to bardzo toleranyny kraj BARDZO
OBYWATEL
4 lata temu
U MNIE PRZEGRAŁA PANI
Gość
4 lata temu
No to teraz wiemy jaka "inteligencja głosuje na Trzaskowskiego😆😆😆
ttttt
4 lata temu
ale to Polacy tworzą Polskę, przekonania polityków tego nie zmienią,więc jeśli społeczeństwo jest tolerancyjne to żadna partia tego nie zmieni. Naiwna ta Basia
AniaD33
4 lata temu
Polacy są tolerancyjni. Proponuję wyjechać za granicę i porównać. Podróże Kształcą.
Wiki
4 lata temu
Niech nas i ten kraj Jan Paweł ll ma tam z góry w swojej opiece jeśli wygra trzaskowski😥 my wiemy, że popierał byś Dude❤🇵🇱
Halotuziemia
4 lata temu
Spoko wyjadą pracujący ludzie bo wspierają tylko nierobów w tym kraju, a nic nie dostają w zamian, ciekawe z czego dostaniecie swoje pieniądze od państwa jak zabraknie z naszych podatków
Wiolka
4 lata temu
Ja będę głosować na Dude, jak wybiorą Trzaskowskiego to będzie nasz koniec...nabieranie ludzi, że to mądry czlowiek...
wyborcy
4 lata temu
POTRZEBNA JEST PILNIE POMOC DLA ANDRZEJA. Od 5 lat Andrzej ( lat 48) pada ofiara? przemocy psychicznej ze strony starszego mężczyzny z Żoliborza. Andrzej był wielokrotnie doprowadzany do tak zwanych innych czynności z użyciem długopisu, łamiących konstytucje?. 12 lipca możesz zakończyć? jego gehennę?. Pomóż?, idź? na wybory!
mm99
4 lata temu
tak bo przecież żyjemy w takim strasznym kraju, bez wolności, tolerancji, bez praw. Zamieszkałaby w Korei czy w Afryce gdzie tam dopiero ludzie nie mają ani kszty wolności i praw to dopiero chciałaby wracać do Polski... żałosne "gwiazdy-celebryty"
...
Następna strona