Trwa ładowanie...
Przejdź na
Witek
|

Barbara Kurdej-Szatan zachwala Rafała Trzaskowskiego i Szymona Hołownię: "Takich polityków życzymy sobie w naszym kraju!"

396
Podziel się

Celebrytka postanowiła pochwalić dyskutujących ze sobą "merytorycznie, z klasą i kulturą" kandydatów na prezydenta. Docenią jej wsparcie?

Barbara Kurdej-Szatan zachwala Rafała Trzaskowskiego i Szymona Hołownię: "Takich polityków życzymy sobie w naszym kraju!"
Barbara Kurdej-Szatan zachwala Rafała Trzaskowskiego i Szymona Hołownię (ONS)
bDYALMLF

W Polsce ostatnio polityka przyćmiła nieco temat pandemii koronawirusa. Wszystko za sprawą pierwszej tury przekładanych od maja wyborów prezydenckich. Choć Andrzej Duda osiągnął ponad dziesięcioprocentową przewagę nad Rafałem Trzaskowskim, ostateczny wynik nie jest jeszcze przesądzony. W związku z tym, 12 lipca dojdzie do "dogrywki" między walczącymi o fotel prezydenta politykami.

Zobacz także: Barbara Kurdej-Szatan nie będzie miała długiego urlopu macierzyńskiego
bDYALMLH

Po niedzielnym głosowaniu Szymon Hołownia, który pod względem liczby głosów uplasował się na trzecim miejscu, zdradził, na którego z dwójki "kolegów" odda swój głos. Mimo że były prowadzący Mam talent! wyznał, że zagłosuje na kandydata Koalicji Obywatelskiej, podkreślił, że zrobi to "bez przyjemności". Dodatkowo w środę Szymon i Rafał zdecydowali się wziąć udział w rozmowie na żywo. Podczas niej prezydent Warszawy między innymi zobowiązał się do spełnienia trzech postulatów z programu dziennikarza: wetowania wadliwych ustaw, stworzenia Rady Samorządowej przy prezydencie i kontroli w spółkach skarbu państwa.

Dyskusja, jaką byli w stanie stoczyć Hołownia i Trzaskowski niezwykle przypadła do gustu Barbarze Kurdej-Szatan. Aktorka do tego stopnia była zachwycona rozmową, która wywiązała się między kandydatami, że poświęciła im wpis na swoim profilu na Instagramie. Ciężarna "blondynka z reklamy" udostępniła zdjęcie obu panów, które opatrzyła obszernym podpisem.

Brawo, Panowie! W ostatnich latach przepychanek politycznych niczym przekupy na targu i robienia nam wstydu na arenie międzynarodowej, wy pokazaliście, że można ze sobą rozmawiać merytorycznie z klasą, kulturą i wspólnie walczyć o lepsze jutro! Takich polityków życzymy sobie w naszym kraju! - napisała pełna optymizmu celebrytka, oznaczając w poście Rafała i Szymona.

bDYALMLN

Basia, która w niedzielę pochwaliła się zdjęciem spod lokalu wyborczego, pod którym ochoczo dyskutowała z internautami, tym razem zdecydowała się wyłączyć komentowanie pod wpisem.

Doceniacie jej zaangażowanie w sprawę?

bDYALMLO
bDYALMLP
bDYALMMi
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(396)
Baśka
10 miesięcy temu
Niech ona mówi tylko w swoim imieniu 🤮
Majka
10 miesięcy temu
Nie, nie i jeszcze raz NIE
Nic
10 miesięcy temu
Co ona może wiedzieć ?😂
bDYALMMj
Ula
10 miesięcy temu
Pudel próbuje trzaska promować jak może,nie wyrabia kasować przychylnych komentarzy na P.Dude, byłam za Hołownia i znajomi również, dziękuję panu, że pozwolił mi pan na oczy przejrzeć, zakłamanie!!!! głosuje na Andrzeja Dudę 😊
Niki
10 miesięcy temu
Żeby jeszcze napisała to poprawnie...
Najnowsze komentarze (396)
vwerka
10 miesięcy temu
nie bez powodu jest blondynką z Playa xD
Jaaa123
10 miesięcy temu
Guzik wiedzą wszyscy Ci aktorzy i celebryci, w ogóle nie mają pojęcia o życiu zwykłego Polaka, głosują aby tylko pokazać się, zaistnieć w mediach. Tej Pani też już podziękujemy.
kkk
10 miesięcy temu
kurdej chce zagrac w tvn
Kasia
10 miesięcy temu
Zmieniłaś punkt widzenia jak wywalili cie z tvp
Xxx
10 miesięcy temu
Oni tacy politycy jak z niej aktorka 😂😂😂
doris 234
10 miesięcy temu
Ciekawe za co ich chwali , może jakieś profity od nich dostała . Każdy chwali pod siebie , kiepska gwiazda chwali bardzo kiepskiego polityka i następnego przysposobionego polityka. Niech nie wypowiada się na ten temat , bo niewiele wie o prawdziwym życiu , chwalić to trzeba tych co sobie swoim postępowaniem na to zasłużyli.
Nati
10 miesięcy temu
Przykład tzw. Warszawki która popiera PO I Trzaskowskiego tylko Prezyzent Duda jestem z niego dumna
Maria
10 miesięcy temu
Basiu, chyba zdajesz sobie sprawę, że nikt nie chce cię ani słuchać ani oglądać. Niech twój mąż się tobą cieszy, bo my już obawiamy się, że wyskoczysz nam z lodówki.
bDYALMMb
Basia
10 miesięcy temu
Nie potrzebujemy polityków, którzy przymykają oko na dziką reprywatyzacje. Czy PO nie ma w swoich szeregach żadnego mniej skompromitowanego kandydata?
Lila
10 miesięcy temu
Każdy może głosować jak uważa,ale chyba dobrze, być przekonanym o swojej racji.Nie chodzi chyba o to,żeby robić na złość PiS i głosować na KO,tego nie rozumie.Przecież liczą się czyny a nie słowa.
reality check
10 miesięcy temu
Basiu uważaj bo Twoja baza fanowska, to głównie wyborcy Dudy. Chyba nie sądzisz, że w wielkich miastach młodzież interesuje się Twoją karierą i Twoim zyciem. Jesteś raczej ulubienicą emerytek. Nie zniechęcaj do siebie resztek osób wśród których możesz liczyć na poklask.
???
10 miesięcy temu
Co ona bredzi? W wypowiedziach Trzaskowskiego nie ma ani merytoryki ani spokoju. Nic tylko agresywny populizm i unikanie odpowiedzi na jakiekolwiek zasadnicze pytania. Te na które odpowiada - to takie ogólniki, że równie dobrze mógłby bajki czytać - tyle w tym realizmu i gwarancji czegokolwiek.
Anna
10 miesięcy temu
Lubiłam Cię ale Twoja myśl powala.Nie nie nie i jeszcze raz nie dla Trzaskowskiego. Duda na Prezydenta
Aga
10 miesięcy temu
Dlaczego pani celebrytka, aktorka to za dużo powiedziane, pisze o sobie w liczbie mnogiej? To ona sobie życzy takich kandydatów, ja i moi znajomi niekoniecznie.
...
Następna strona
bDYALMMD