Zakręcona Magda Gessler w halce pławi się w balkonowym jacuzzi. "JAK MEDUZA"

Podczas gdy jedni uznali, że autorka kuchennych rewolucji prezentuje się niczym Wenus, inni zauważyli podobieństwo celebrytki do niezwykłej urody morskiej istoty. "So natural. I love it!" - ekscytował się Krzysztof Gojdź.

Magda Gessle w halce pławi się w jaccuzi, InstagramMagda Gessler pławi się w jacuzzi, a fani porównują jej halkę do meduzy
Źródło zdjęć: © Getty Images, Instagram

Zapracowana i sfrustrowana brakiem odpowiedzialności ludzi, którzy w obliczu pandemii nie noszą maseczek i rozsiewają wirusa, Magda Gessler spakowała walizki i poleciała odreagować stres i zmęczenie na słonecznej wyspie. Od kilku dni restauratorka oznacza swe zdjęcia z urlopu hasztagiem #Lanzarote, co pozwala sądzić, iż mama Lary jako cel swej egzotycznej podróży wybrała Wyspy Kanaryjskie.

Niedawno Magda Gessler prosiła ludzi, którzy nie wierzą w skutki epidemii, by przemyśleli swe postępowanie i przestali lekceważyć zagrożenie. Celebrytka zwróciła uwagę, że wirus, który szaleje na całym świecie, jest zagrożeniem nie tylko dla zdrowia i życia, lecz także dla spokojnego bytu ludzi, którzy pracują w branży usługowej. Autorka kulinarnych rewolucji powiedziała, że zna wiele osób, które boją się, że w obliczu kolejnego lockdownu nie utrzymają swoich biznesów.

Tymczasem pandemia nabiera na sile, a władze wprowadzają nowe obostrzenia. Od jutra w całym kraju będziemy musieli nosić maseczki w miejscach publicznych.

Magda Gessler: "Sharon Stone napisała poezję o moim barszczu"

Wróćmy jednak do Magdy Gessler, która wróci do kraju objętego już nowym rygorem. Póki co celebrytka ładuje baterie i cieszy się błogim spokojem oraz wysokimi temperaturami. Regularnie podsyła też milionowej rzeszy swoich fanów na Instagramie świeże fotki z urlopu.

Na najnowszej widzimy Magdę pluskającą się w halce w jacuzzi umieszczonym na tarasie.

W wodzie... się zakręciłam, łapię promienie słońca... w zaciszu... naszego tarasu... #besos - pozdrawia Gessler, zgodnie z tradycją nadużywając wielokropków.

Narodziny Wenus, 2020 - komentują zachwyceni wypoczętą Magdą internauci.

Widać, że w zaciszu tarasu.. lekko.. sprężyście... Jakoś tak .. inaczej, niby pod wodą... niby w chmurach...czy to jawa czy sen? Tego nie wie nikt... - piszą nawiązując do stylu Magdy.

Wśród komentujących znalazł się Krzysztof Gojdź.

Omg. So natural. I love it!!! - pisze zachwycony lekarz - celebryta.

Inni dociekają, jak Magda dba o swe wdzięki.

Chciałam powiedzieć, że piękne, zadbane ciało! Proszę opisać swój rytuał pielęgnacyjny - proszą.

Miłość, pasja - odpowiada krótko Magda Gessler.

Zazdrościcie jej trochę?

Magda Gessler
Magda Gessler © Instagram
Magda Gessler
Magda Gessler © Instagram
Magda Gessler
Magda Gessler © Instagram
Magda Gessler
Magda Gessler © Instagram
Magda Gessler
Magda Gessler © Instagram
Magda Gessler
Magda Gessler © Instagram
Wybrane dla Ciebie
Nikt nie czyta, wszyscy wiedzą