Trwa ładowanie...
Przejdź na
Kokosimo
|

Zalękniona Natalia Siwiec prawi na Instagramie o koronawirusie: "Przeraża mnie BEZMYŚLNOŚĆ LUDZI"

196
Podziel się

36-letnia celebrytka przebywa aktualnie w willi "przyjaciół" w Miami, gdzie utknęła przez wybuch pandemii. "Kwarantanna po powrocie to będzie sama przyjemność" - stwierdziła.

Zalękniona Natalia Siwiec prawi na Instagramie o koronawirusie: "Przeraża mnie BEZMYŚLNOŚĆ LUDZI"
Natalia Siwiec (Instagram, Instagram)
bCxqqSMl

Ze względu na koronawirusa i podjęte przez rządy środki ostrożności powroty do rodzinnych krajów stały się bardzo problematyczne. Ci, którzy podczas epidemii znajdowali się z dala od domu, muszą często odbyć kwarantannę na obczyźnie. Podobna sytuacja przytrafiła się Natalii Siwiec, która od kilku tygodni uwięziona jest w należącej do "przyjaciół" willi w Miami.

bCxqqSMn

Jako że urlop "miss euro 2012" znacznie się przedłużył, a celebrytka nie ma zbyt wiele do roboty, poza opalaniem się, pluskaniem w basenie i "robieniem brata dla Mii", Siwiec postanowiła zorganizować na swoim Instagramie serię pytań i odpowiedzi od fanów. W związku z panującą na świecie pandemią większość zagadnień dotyczyła COVID-19 i jego przykrych okoliczności.

Czy obawiasz się koronawirusa? Przeraża cię on? - padło pytanie.

Sam wirus nie - odparła Natalia. Przeraża mnie natomiast bezmyślność ludzi (pewnego dnia w sklepie około 70-letni pan wyśmiał nas, jak weszliśmy w maskach i rękawiczkach, i wszystko odkażaliśmy). Przeraża mnie to, z jakimi konsekwencjami będziemy musieli się zmierzyć, jak to wszystko się skończy. Przeraża mnie to, że nikt z nas nie ma wpływu na większość tego, co się dzieje. A najbardziej przerażają mnie źli i nieżyczliwi ludzie, bo w takich czasach tylko to mogłoby sprawić, że byłoby wszystkim łatwiej.

W dalszej części "Q&A" 36-latka wyjawiła, czemu aż na tak długo wyjechała z Polski. Okazuje się, że powodem była choroba jej córki.

bCxqqSMt

Powinniśmy być od miesiąca w Polsce. Niestety, nie wylecieliśmy z Tulum , ponieważ Mia miała zapalenie ucha. W ostatnim momencie udało nam się dolecieć do Miami i tu czekamy na samolot do Polski.

Jeden z internautów chciał też wiedzieć, czy przeraża ją perspektywa przymusowej kwarantanny, którą będzie musiała odbyć po powrocie do kraju. Znana lwica salonowa udzieliła dość zaskakującej odpowiedzi.

Nie! - zapewniła. Tak bardzo stęskniliśmy się za domem, że to będzie przyjemność.

Współczujecie Natalii jej przymusowego pobytu w willi przyjaciół w Miami?

bCxqqSMu
bCxqqSMv
bCxqqSMO
KOMENTARZE
(196)
cdcsd
2 miesiące temu
Czy ta laska w tle do odpowiedzi wstawiła swoje nagie/półnagie zdjęcie? I tak rozprawia o wirusie? Tak, zdecydowanie przeraża mnie jej głupota i przerośnięte ego i to, że ktoś takie nic za kase wylansował i zrobił "gwiazdę".
Mike
2 miesiące temu
przeraża mnie określenie gwiazda w tytule....
Elka
2 miesiące temu
Dzisiaj pokazała mi się Królowa Buław odwrócona - to źle. Kochani ja muszę z ręką na sercu przyznać, że to jst zła informacja. Oznacza nadużywanie władzy, egocentryzm, lekkomyślność, my zachowujemy się fair, ale władza nie. To może nas sprowadzić na katastrofę. Będzie chwila, że będzie naprawdę dobrze, wydawać nam się będzie, że jesteśmy na dobrej drodze i nagle wszystko się załamie.
bCxqqSMP
Magda
2 miesiące temu
W jednym mogę się zgodzić z nią, że przeraża mnie bezmyślność ludzi szczególnie tych starszych 70+ bo im już na życiu nie zależy....
👃👃👃
2 miesiące temu
Ładniejszy miała nos przedtem..
Najnowsze komentarze (196)
.....
2 miesiące temu
Czytaliście o naszych naukowych z Poznania?Wynaleźli w trzy tygodnie test na Co !Młodzi ,zdolni.To jest piękne. Pracują na trzy zmiany.I to warto napisać! !!! Pozdrawiam.
Jiko
2 miesiące temu
Przeraża jej sztuczna twarz w której nie ma już chyba nie poprawionej przez chirurga rzeczy....
Karina z LA
2 miesiące temu
Natalko od rana mam takie przykre gazy czy moglabys mi pomóc radą? Przesyłam tobie próbke mojego ka.łoo. pozdrawiam buziaki i papatki
Wera
2 miesiące temu
Pusta, plastikowa lalka. Żenujące. Taka z niej gwiazda jak że mnie zakonnica🙄
Racjonalista
2 miesiące temu
Ja się buduję i zabrakło mi pustaka. Kurde, ale nie takiego pustaka jak w/w!
Ni123
2 miesiące temu
"Przeraża mnie BEZMYŚLNOŚĆ LUDZI" rozumiem ze mowi o sobie
Titul
2 miesiące temu
Glonojad
CHi Hia
2 miesiące temu
I nich już nie wraca redaktorzy z pudalka wrócą może do normalności.
bCxqqSMH
miami
2 miesiące temu
co za kurwiszon.
Flaming Paul
2 miesiące temu
Z całym szacunkiem droga pani, proszę podejść do lustra i zobaczyć co pani sama sobie zrobiła!
adam
2 miesiące temu
Gwiazdorzenie celebrytki, lepiej niech robi to na czym się zna, czyli brata dla Mii.
tomada
2 miesiące temu
Co za sztuczny glon , a z powrotem do PL to powodzenia- Polska Ludowa to nie samolot tylko wehikuł czasu
kurnik
2 miesiące temu
gwiazda weźcie może się jebnijcie w łeb zanim znowu coś napiszecie a poza tym Gówno mnie obchodzi czy siedzi w Paragwaju czy u słonia na jaju
PPP
2 miesiące temu
Sztuczna lalka i do tego zero rozumu
...
Następna strona
bCxqqSNj