Trwa ładowanie...
Przejdź na

Zalewska uderza w Trzaskowskiego: "Chce naruszyć prawo oświatowe"

95
Podziel się

"Karta LGBT jest nie tylko niezgodna z konstytucją. Przecież edukacja seksualna w szkole została opracowana. Jest prowadzona przez osoby do tego przygotowane".

bCPJFTVN

Deklaracja LGBT podpisana przez Rafała Trzaskowskiego wywołała ogromne poruszenie wśród polityków Prawa i Sprawiedliwości. Głos w sprawie zajął nawet Jarosław Kaczyński, który stwierdził, że wprowadzenie edukacji seksualnej w szkołach doprowadzi do "seksualizacji". Działanie prezydenta Warszawy skomentowała również Anna Zalewska. Minister edukacji narodowej stwierdziła, że deklaracja łamie Konstytucję oraz jest zapowiedzią złamania prawa przez Rafała Trzaskowskiego.

bCPJFTWq
KOMENTARZE
(95)
gość
rok temu
Tej pani już dziękujemy.
gość
rok temu
Pani Zalewska to chodzące zło!!!
gość
rok temu
Katechetki to znakomite przygotowanie do edukacji seksualnej! Praktycznie zawsze wesprą ich proboszczowie!
bCPJFTWr
gość
rok temu
Wobec takiego narażenia dzieci gwałty i brak możliwości obrony ich nawet przez prawo,wobec bezkarności kościoła, musimy,MUSIMY je uświadamiać
gość
rok temu
Jakim prawem osoby bez zawodowych uprawnień chcą uczyć cudze dzieci? Niech edukują swoje, nikt im nie zabroni. Sami pewnie też wyedukowani przez rodziców w tym kierunku. Gdyby zapytać kto ich uczył o seksie, to okazałoby się, że gdzieś coś podpatrzyli,usłyszeli- a teraz chcą robić za ekspertów.
Najnowsze komentarze (95)
Drottenberg
11 miesięcy temu
Witam Otoz trzaskowski to geniusz kulinarny dzieki ktoremu otworzylismy najwieksza rybna restauracje na swiecie.To nie fekalja wyplywaja z kanalu ale najlepsza zupe ryba na swiecie tylko troche szafranu, winw bialego i trzaskowski moze zaprosic swoich wyborcow na zupe lepsza niz Marsylianska z Francji a ze rybki i inne skorupiaki plywaja bzuszkami do gory to normalne bo sa leniweI zmeczone, tak ze prezydencie zapraszaj na piknik w niedziele
gość
rok temu
Pis ma większość w sejmie i co robi ?
gość
rok temu
Ale przecież to nie jest przedmiot obowiązkowy, prawda? Jeśli rodzic zdecyduje się sam poruszyć ten temat przy dzieciach nie musi posyłać na lekcję.
asia
rok temu
niech spada wstretna szpetna zalewska
gość
rok temu
Ta osoba jest niebezpieczna dla polskiej edukacji. O zgrozo kto mianuje ludzi na takie stanowiska z bardzo widocznym i okreslonym typem psychofizycznym? przeciez to widac kim ona jest.
gość
rok temu
A jaj konstytucję łamie PiS i prezydent to jest ok?
gość
rok temu
Właśnie należy edukować , nie tylko dzieci bo okazuje się ,ze nasze społeczeństwo nie rozumie podstaw seksuologii. Mają w głowie tylko seks a tu należy poznać wiele aspektów . Dlatego dziękuję Panu Trzaskowskiemu za odwagę i otwieranie głów naszych dzieci.
gość
rok temu
Warszawa miasto gejów
bCPJFTWj
gość
rok temu
Nie do pojęcia, jak ludzie mogli wybrać Trzaskowskiego, masakra.
gość
rok temu
Trzaskowski wali w kakao Biedronia
gość
rok temu
Haha 🤢🤮🤮🤮🤮
gość
rok temu
"Premier Kaczyński"??????????? hahahah Freud Freud
gość
rok temu
zboczeńcy ręce precz od polskich dzieci
gość
rok temu
A NIBY DLACZEGO MOJ WPIS POTRAKTOWANO JAKO SPAM?BO WYRAZILAM OPINIE NA TEMAT NIEWIEDZY PANI MINISTER,PONIEWAZ WYRAZILAM SWOJE OCZEKIWANIE ,ZEBY PRZESTALA BYC MINISTREM CZY DLATEGO,ZE NIE WIDZE JEJ W PE?
...
Następna strona
bCPJFTWL