Trwa ładowanie...
Przejdź na
Ignacy Węgrzyn
Ignacy Węgrzyn
|

Zapytano władze TVP o zarobki byłych prezenterów "Pytania na Śniadanie". Odpowiedź zaskakuje

58
Podziel się:

Informacje o zarobkach byłych gwiazd "Pytania na Śniadanie" od kilku miesięcy elektryzują media. Wszystko wskazuje na, to, że opinia publiczna nie pozna stawek, jakie inkasowali Cichopek, Popek czy Kurzajewski, ponieważ TVP zasłania się...tajemnicą przedsiębiorstwa.

Zapytano władze TVP o zarobki byłych prezenterów "Pytania na Śniadanie". Odpowiedź zaskakuje
Zapytano TVP o zarobki byłych prezenterów "Pytania na Śniadanie" (AKPA)

W ostatnich miesiącach atmosfera wokół Telewizji Polskiej jest niezwykle gorąca. Po tym, jak minister kultury i dziedzictwa narodowego podjął decyzję o postawieniu mediów publicznych w stan likwidacji, szczególnych zainteresowaniem cieszą się informacje na temat wysokości wynagrodzeń ich kluczowych "gwiazd".

Telewizja Polska zdążyła już ujawnić wynagrodzenia niektórych pracowników, m.in. Michała Adamczyka, Samuela Pereiry czy Joanny Kurskiej. Bajońskie dumy, które zasilały ich konta, tylko potwierdzają, że praca w mediach publicznych za czasów poprzedniej ekipy była wyjątkowo opłacalna.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Rozwód Hakiela i Cichopek JEST NIEWAŻNY? Mamy komentarz tancerza

TVP nabrało wody w usta. Tak zareagowano na pytanie o zarobki prezenterów

Redakcja Plotka postanowiła dowiedzieć się, jak opłacani z pieniędzy podatników byli prezenterzy "Pytania na Śniadanie", których nie widujemy już na antenie Telewizji Polskiej. Sporym zaskoczeniem może być jednak fakt, że Telewizja Polska nabrała wody w usta i... odmawia "udostępnienia informacji publicznej".

W piśmie podpisanym przez p.o. z-ca dyrektora Pawła Sosnowskiego, które otrzymała redakcja Plotka, Telewizja Polska zasłania się przepisami, zgodnie z którymi prawo do informacji publicznej jest ograniczone. Uzasadnieniem mają być m.in. umowy zawarte z dziennikarzami, które "posiadają dla TVP S.A. na tyle istotną wartość gospodarczą", że są traktowane jako tajemnica przedsiębiorstwa.

Zaskoczeni reakcją?

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(58)
Prawda
2 miesiące temu
Po co mi informacja, jakie zarobki mieli BYLI prezenterzy?! Ja chce wiedzieć, ile zarabiają obecni!
Korzeń
2 miesiące temu
Dobre. Zarobki za poprzedniej władzy zostały ujawnione a za obecnej są tajemnicą😑
Taka Prawda
2 miesiące temu
Nikt i tak nie przebiją zarobki ,Tomasza Lisa
vbljg
2 miesiące temu
Znów o zarobki byłych pracowników TVP? A dlaczego nie teraźniejszych?
Lati
2 miesiące temu
Pewnie tym drewniwkom co ich teraz pozarrudniali płacą dużo wiecej niż tym poprzednim. Dlatego wstyd im powiedzieć...
Najnowsze komentarze (58)
Zuza
2 miesiące temu
Chcemy wiedzieć ile zarabiali byli i obecni.To skandal żeby pisowskie pseudogwiazdki zarabiały krocie za programy o niczym
Woronicza
2 miesiące temu
Cichopek 10 tysi za 1 program. Kurzajewski 10 tysi za 1 program. To na Woronicza nie była żadna tajemnica, bo inni prezenterzy byli na to wściekli, że podrzędna pseudo aktoreczka zarabia wielokrotnie więcej niż inni.
Podatnik
2 miesiące temu
Jeżeli ktoś ma wypłatę z naszych podatków, to winien ją ujawniać bez żadnego ale...Bedzie tvp prywatną tv, to wtedy sobie możecie ukrywać zarobki pracowników byłych i obecnych, póki co proszę co roku o ich ujawnienie, tak jak to robią m.in. politycy czy policjanci. Urzędnicy, nauczyciele, pielęgniarki również powinni przedstawiając takie dane łącznie z premiami, dodatkami , prowizjami itd, a nie same podstawy.
gość
2 miesiące temu
Poprzednia TVP zarabiała miliony na reklamach i biła na głowę TVN i POLSAT. Aktualny reżim tuskowy zniszczył telewizję polską , a oglądalność tej manufaktury równa zeru.Telewidzowie chcą wiedzieć ile zarabiają aktualni funkcjonariusze NEOTVP, ponieważ tak ochoczo opuszczają TVN, a tam dobrze zarabiali.
Gość
2 miesiące temu
Mam prawo wiedzieć ile zarabia obecna ekipa ptś. Podali zarobki poprzedników. Poza tym na to idą moje opłaty.
Olka
2 miesiące temu
Akurat, nie wierzę że nie powiedzieliby tego, gdyby to były jakieś wysokie, szokujące kwoty. Od razu by to nagłośnili! Nic nie mówią, bo pewnie Tadla i inni dostali jeszcze więcej!
Boszeeee
2 miesiące temu
Ludzie czy Wy umiecie czytać ze zrozumieniem?! Już wylewacie żółć pytając ile zarabiaja obecni, a przecież poprzedni, wasi milusińscy zasłaniają się czym mogą żeby nie ujawnić ile zarabiali. Czy Polacy są serio tacy mało inteligentni
Hahahaha
2 miesiące temu
Niech ujawnią zarobki obecnych prezenterów
Kanko
2 miesiące temu
Dobrze ze ich nie ma w tp2 zadna strata.
emeryt
2 miesiące temu
Tajemnica przedsiębiorstwa może być wtedy, jak przedsiębiorstwo samo na siebie zarabia, a nie prowadzi działalność za kasę podatników. Ja osobiście chciałbym wiedzieć ile zarabiali z płaconych przeze mnie podatków.
Karna
2 miesiące temu
Nie ujawnią bo tamte zarobki z obecnymi nie były duze
kamila
2 miesiące temu
Nowi pracują w wolontariacie. Dlaczego ciągle żyjecie przeszłością? Nie macie nic nowego do powiedzenia i robienia? Pomysłów brak?
Lena
2 miesiące temu
Obecni zarobią więcej.
max
2 miesiące temu
Zauważyliście, ze u Cichopy jest wszystko z Cicha-Pęk, nawet kolejny prezes z opozycji ukrywa o niej informacje, dochody prezydenta sa nawet jawne, a Cichopa top secret, na wszystko! Ciekawe...
...
Następna strona