Trwa ładowanie...
Przejdź na
Goss
Goss
|

Zatrzymanie Antka Królikowskiego wpłynie na sprawę rozwodową z Joanną Opozdą?! Mamy komentarz prawniczki

82
Podziel się:

Sobotnie zatrzymanie Antka Królikowskiego i przeszukanie jego auta odbiły się w mediach szerokim echem. Wiele osób zastanawia się więc, czy może mieć to wpływ na trwającą sprawę rozwodową z Joanną Opozdą. Zapytaliśmy o to prawniczkę.

Zatrzymanie Antka Królikowskiego wpłynie na sprawę rozwodową z Joanną Opozdą?! Mamy komentarz prawniczki
Czy zatrzymanie Antka Królikowskiego wpłynie na jego sprawę rozwodową? (Licencjodawca)

Antek Królikowski znów jest na językach całego kraju i ponownie zapewne nie w kontekście, o jakim marzył. W sobotę media poinformowały, że aktor został zatrzymany przez policję i był pod wpływem środków odurzających. On sam zaprzeczył zażywaniu narkotyków w oświadczeniu i zapewnił, że wykryto u niego THC, którym wspomaga leczenie.


Do zatrzymania doszło około 16 przy ul. Karolkowej 16, zaraz po tym, jak wyjechałem z mojego mieszkania do Asi, aby spotkać się z synkiem. Funkcjonariusze z uwagi na otrzymane zgłoszenie, że o tej godzinie i w tym miejscu pojawię się rzekomo pod wpływem nielegalnych substancji, czekali na mnie w okolicy miejsca zamieszkania. Zostałem zatrzymany do kontroli, alko-test wykazał, że jestem trzeźwy, jednak narko-test wykrył THC, którym wspomagam swoje leczenie i którego używałem poprzedniego wieczoru - przekazał na Instastories.


Zobacz: Antoni Królikowski WYDAŁ OŚWIADCZENIE! "Nie zażywam narkotyków"

Co dalej ze sprawą Antka Królikowskiego? Zatrzymano jego prawo jazdy

Na tym zapewne nie koniec sprawy Antka Królikowskiego, o której mówi teraz cała Polska. W poniedziałek Polska Agencja Prasowa przekazała, że policja zdecydowała się zatrzymać jego prawo jazdy. Od oficjalnego komentarza konsekwentnie wstrzymuje się Joanna Opozda, (wciąż) żona aktora, która jeszcze jakiś czas temu publicznie spierała się z nim o alimenty dla syna, Vincenta. W styczniu do akcji miała wkroczyć prokuratura.

W tle bieżących wydarzeń w życiu Antka media życzliwie przypominają więc o jego sprawie rozwodowej z Asią, a nawet o ewentualnych konsekwencjach, jakie może nieść za sobą kolejna afera z udziałem aktora. Czy zatrzymanie i przeszukanie jego samochodu może wpłynąć na sprawę rozwodową? Zapytaliśmy o to prawniczkę.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Joanna Opozda żałuje ślubu z Antkiem Królikowskim. "Zawiodłam się na miłości"

Antek Królikowski znów ma kłopoty. Czy zatrzymanie wpłynie na jego sprawę rozwodową?

Redakcja Pudelka poprosiła o komentarz adwokat Annę Kubicę, specjalistkę w zakresie rozwodów, alimentów i prawa rodzinnego. Nasza rozmówczyni przypomina, że każda sprawa powinna być traktowana indywidualnie, a szczegóły znają jedynie prawnicy samych zainteresowanych. Sąd bierze natomiast pod uwagę winę i kompetencje wychowawcze małżonków, więc niczego nie można wykluczyć.

Oczywiście sąd w postępowaniu rozwodowym bierze szereg okoliczności pod uwagę, oceniając winę małżonków w rozpadzie małżeństwa, jak i kompetencje wychowawcze rodziców. Moim zdaniem zdarzenie najprawdopodobniej będzie wzięte pod uwagę przez sąd, bo informacje na ten temat najprawdopodobniej znajdą się w materiale dowodowym - mówi.

Anna Kubica podkreśla też, że ostateczna decyzja należy do sądu, który może, ale nie musi uwzględnić tego faktu w sprawie rozwodowej.

Jednak, co należy podkreślić, samej oceny tego zdarzenia dokona sąd prowadzący sprawę rozwodową. Ale bez znajomości szczegółów obu spraw, nie sposób nawet przypuszczać, czy przy wydawaniu wyroku w zakresie winy i władzy rodzicielskiej to zdarzenie według sądu będzie miało wpływ na wynik końcowy sprawy rozwodowej - podsumowała.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(82)
Monia
rok temu
Ja akurat bym się nie dziwiła Opozdzie jakby na niego doniosła, w sądzie waży się kwestia opieki na dzieckiem, a koleś popala sobie maryche. Nie wiem jak wy, ale ja bym z nim dziecka nie zostawiła. Miałabym czekać aż co się wydarzy?
Maz
rok temu
pojechał przyćpany na spotkanie z dzieckiem?
e tam
rok temu
Więcej gadania niż tego małżeństwa, ile oni byli razem 2-3 miesiące? pomyłka młodości.
Nicky
rok temu
Ktoś pisze, że ich związek był pomyłką młodości, hmm oni po pierwsze już nie tacy młodzi, a i jest dziecko z tej pomyłki, więc niech Antoni teraz płaci a nie chowa dochody i szlaja się z dopalaczami które określa mianem wlewów na SM …
Tołdi
rok temu
Jak ona w ogóle mogła się z nim zadać?? Wcześniej był inny?? Nie widziała zagrożeń???
Najnowsze komentarze (82)
Zaniepokojony...
rok temu
To już szczyt podłości donosić, skoro wiedziała że ma leki po których nie ma zakazu prowadzenia, tylko by dowalić, kobieta bez kręgosłupa moralnego, Antek skąd ja wyciągnąłeś
Hola
rok temu
A ostrzegał go teść, że te piękności są pozbawione uczuć
Matka Polka
rok temu
Czy wy nie widzicie, że on jechał do dziecka? Kto by chciał oddać ojcu czy matce z narkotykami w krwi niemowlaka. Kto zakapował? Ktoś mądry kto martwi się o dziecko
Będą jaja
rok temu
Widziałam jak królik i Isabel wychodzili dzisiaj z prokuratury, będzie się działo
Soon
rok temu
Aśka pójdzie siedzieć za groźby
Doris
rok temu
Zakapowała izda żeby nie jeżdził do ślicznej żony i synka ,stary numer...a ile można teraz na żonę pluć...
obserwator
rok temu
Ktoś go jednak zakapował. Ktoś kto wiedział skąd i dokąd jedzie, a jechał do dziecka.
Xyz
rok temu
W medycznej marihuanie NIE MA THC.
Uhuhu
rok temu
Grażyna uspokój się bo Viniego więcej nie zobaczysz
Alojzy
rok temu
Co w nim widziała?Wejście na salony,reklamy,pokaz ciuszkow etc.Na pewno wymyśloną,wyrzeźbioną postać.Taką jak ona chciała.Chlopak się wystraszył i dał nogę.Ona go dorwała w inny sposób.Jaki,to wiemy?Ten sie toczy na dno a Ona ,,Święta z B.Zdrój.Ha ,ha.Zagrywka na krótką metę.
Anja
rok temu
A kto to usłużnie zawiadomił policję? Kto wiedział ze jedzie na umówioną wizytę do Opozdy?Och czyżby ?
rety
rok temu
co w nim widziała ???
Nick
rok temu
A co złego jest w marihuanie? Nagle wszyscy tacy świeci jesteście a większość z was pali
Lola
rok temu
Jego przypadek powinien doprowadzić do wprowadzenia konkretnych testów co do thc, bo to długo utrzymuje się w organizmie, mimo że poprzedniego dnia nic nie brał
...
Następna strona