Trwa ładowanie...
Przejdź na
Droppa
|

Zdesperowana Viola Kołakowska podburza celebrytów do protestu: "Wszystko, co mieliście, straciliście. JUŻ NIE WRÓCIMY DO TEGO ŚWIATA"

459
Podziel się:

"Byłoby cudownie, gdybyśmy wszyscy zjechali się ze wszystkich miast i wyszli razem, oczywiście bez masek" - apeluje naczelna koronasceptyczka w kraju.

Zdesperowana Viola Kołakowska podburza celebrytów do protestu: "Wszystko, co mieliście, straciliście. JUŻ NIE WRÓCIMY DO TEGO ŚWIATA"
Viola Kołakowska (fot. Instagram, @violakolakowska)

Viola Kołakowska zasłynęła na przestrzeni ostatnich tygodni jako jedna z naczelnych koronasceptyków w Polsce. Widząc najwyraźniej szansę na swoje pięć minut, specjalizująca się w rolach epizodycznych aktorka zaczęła podburzać swoich fanów przeciwko planom rządu w walce z epidemią koronawirusa. Naraziła tym samym zdrowie ogromnej rzeszy osób. Przypomnijmy tylko, że w piątek liczba zmarłych na śmiertelnie groźnego wirusa przekroczyła we Włoszech 30 tysięcy.

Celebrytka znana głównie z tego, że kilkakrotnie spotykała się z Tomaszem Karolakiem, nie zważa jednak na zatrważające statystyki, ponieważ bardziej przekonują ją niegramotne filmiki na YouTube łączące wszystkie najbardziej oklepane teorie spiskowe ostatnich lat.

Zdaje się, że Viola złapała w piątek wiatr w żagle, obserwując warszawskie protesty przedsiębiorców. Wpadła wtedy na pomysł, żeby do zabawy w "kto pierwszy zachoruje na COVID-19" zaprosić kolegów z branży show biznesowej.

Jeżeli w ciągu tygodnia stanowisko rządu się nie zmieni i nie wykonają oni jakichś konkretnych ruchów w stosunku do przedsiębiorców, ale i wszystkich innych osób, to wszyscy powinniśmy wyjść na ulice. Mam cichą nadzieję i apel do artystów. Nie wiem, dlaczego siedzicie cicho w swoich ogródkach, w swoich mieszkaniach czy domach i udajecie, że nic się nie dzieje. Na Instagramie ciągle pokazujecie swój wizerunek i nic poza tym. Zdaję sobie sprawę z tego, że boicie się tego, że pilnujecie tych swoich krzeseł, ale one już stoją na czterech nogach, ale na jednej chyboczącej się nóżce. To nie jest tak, że ja nie mam obaw. Każdy normalny człowiek ma obawy. Ale o co się boicie? Że podpadniecie? Komu? Bo my nic nie mamy, wszystko, co mieliście, straciliście. Już nie wrócimy do tamtego świata. Możemy go stworzyć na nowo, działając wspólnie - słuchamy z przerażeniem nagrania na Instastory Kołakowskiej.

Viola wpadła też na cudowny pomysł skrzyknięcia ludzi ze wszystkich polskich miast w jedno miejsce. Wizja wręcz żywcem wyrwana z podręcznika antyszczepionkowców, którzy lubią urządzać swoim dzieciom imprezy z maluchami chorymi na konkretne choroby, aby w ten sposób "udodpornić" swoje pociechy.

Wszyscy wiemy, że nie ma pandemii. Ja nie twierdzę, że nie ma wirusa. Jest wirus grypy, a ostatnio nawet rotawirus. Dobrze by było, żeby dopadł nasz rząd. Może wtedy usiedliby na tyłkach i poczuliby, co to jest przymusowy ból siedzenia na tyłku. Więc działajmy razem i grajmy do jednej bramki, bo myślę, że ten mecz jest ważny dla nas wszystkich. Byłoby cudownie, gdybyśmy wszyscy zjechali się ze wszystkich miast i wyszli razem oczywiście bez masek. W jedności siła i naprawdę możemy dużo, tylko nie możemy się bać.

Może po krótkim wolontariacie na oddziale zakaźnym odechciałoby się jej już nagrywać kolejnych Instastory?

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(459)
Xoxox
2 lata temu
Kwarantanna jej nie służy, powinna szybko skontaktować się z lekarzem
Strach
2 lata temu
Ja się boję. Tej pani 🤷🏻‍♀️
Gość
2 lata temu
Kobieto weź wyłącz ten Internet
Gość
2 lata temu
Irytująca kobieta
Gość
2 lata temu
Napisalam jej jakis czas temu zeby wybrala sie na wolontariat do szpitala zakaznego skoro to tulko grypa i tak sie nie boi. Napisala mi, ze dzieci nie zostawi😂 poza tym o czym my mowimy, ona sama sobie przeczy. Twierdzi, ze ten wirus jest rozdmuchany, ale raczki dezynfekuje i placze, ze ma skore zniszczona. No to po co tyle dezynfekuje skoro twierdzi, ze nie ma sie czego bac?
Najnowsze komentarze (459)
gosc
2 lata temu
to wariatka,powinni ja skierowac od psychiatry bo oderwana jest od rzeczywistosci widac zaburzenia
Talia
2 lata temu
Polacy mają wyjść na ulice, bo mąż nie mąż stracił teatr? Pani Violu, jeśli nie macie pracy, polecam się przebranżowić, tak jak to robi duża część Polaków, kiedy brak pracy. Ja też nie pracuję w zawodzie, choć chciałabym... Proszę zatrudnić się w jakieś galerii i po krzyku, na chleb będzie. Nie jesteście w niczym lepsi od reszty swoich rodaków i nie należy Wam się więcej! Na przód ! Do roboty!!!!
wanda
2 lata temu
pani wiolu pani c zas juz mina niech pani sie nie wyglupia bo tego nikt nie oglada
ToJestGrypa!
2 lata temu
Nikogo nie zastanawia fakt, że dwa miesiące temu lekarze i personel pracowali na oddziałach zakaźnych nie stosując - dziś - podstawowych zasad higieny? Na zakaźnych są cięższe choroby niż grypa zabijająca schorowanych starych ludzi. Ale dopiero przez grypę zaczęto wdrażać zasady higieny w szpitalach. No po prostu genialne.
Bell
2 lata temu
Do więzienia z nią.
Gość
2 lata temu
Współczuję tej pani, nie dość , że brzydka to jeszcze w głowie nie najlepiej. Proponuję zasięgnąć porady lekarza.
lotnik
2 lata temu
Widać ze kobiecie brakuje szkła TV, żeby taka twarz pokazywali. Jak widzę taką to albo jest na haju albo w kieliszkiem w reku. Czy brakuje już na dragi, bo normalny człowiek sie tak nie wypowiada. Jacy oni teraz wielce pokrzywdzeni, wielcy celebryci od 7 boleści. Kto za 5 lat będzie pamiętał twoje nazwisko.
Xxx
2 lata temu
Co za kołek...
Pani Bello
2 lata temu
Myślałam, że jak jest się trochę mniej urodziwym to chociaż nadrabia się inteligencją. Myślałam źle.
Qqł
2 lata temu
Karolak! Weź ją zaknebluj!
afiozek
2 lata temu
Tak, trzeba będzie wziąć się do pożytecznej pracy.
kobieta
2 lata temu
a to fakt...żeby tak wszyscy wyszli bez masek na ulicę! Co rozstrzelają nas....wszystkim mandaty wlepią?? zaaresztują?? Te maseczki to zabójstwo dla zdrowego człowieka!!! A Pani Viola ma 100% racji!!!!!!!!!!!
Llll
2 lata temu
Ona to powinna wyłącznie w masce chodzić jest taka brzydka
Hehe
2 lata temu
Pani Wiola Kołek nic nie miała w dorobku i nadal nie ma nic. Nic nie straciła.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie