Trwa ładowanie...
Przejdź na
Witek
|

Hanna Lis apeluje, by Violi Kołakowskiej ODCIĘTO INTERNET! Celebrytka odpowiada: "Myślałam, że ma więcej oleju w głowie"

329
Podziel się:

Dodatkowo "koronasceptyczna" partnerka Tomasza Karolaka wywęszyła spisek: "Instagram ucina zasięgi tym, którzy mówią niewygodne rzeczy".

Hanna Lis apeluje, by Violi Kołakowskiej ODCIĘTO INTERNET! Celebrytka odpowiada: "Myślałam, że ma więcej oleju w głowie"
(ONS)
bELnaDHF

Od kilku tygodni o Violi Kołakowskiej jest wyjątkowo głośno. O dziwo nie w kontekście burzliwej relacji z Tomaszem Karolakiem. Odkąd rząd zaczął wprowadzać obostrzenia, mające na celu zatrzymanie rozprzestrzeniania się wirusa, celebrytka prowadzi krucjatę przeciwko ogólnoświatowemu przekonaniu, że koronawirus stanowi realne zagrożenie. 42-latka nie tylko jest przeciwniczką licznych ograniczeń i obowiązkowemu noszeniu maseczek, ale uważa, że pandemia, która pochłonęła już ponad 160 tysięcy ofiar śmiertelnych, w ogóle nie istnieje.

Zobacz także: Viola Kołakowska pozdrawia paparazzi środkowym palcem
bELnaDHH

W efekcie ukochana aktora raczy swoich obserwatorów codzienną dawką wiedzy na temat obecnej sytuacji w kraju i na świecie. W poniedziałek za pośrednictwem instagramowego profilu oświadczyła, że odkryła spisek.

Instagram ucina zasięgi tym, którzy mówią niewygodne rzeczy i mówią prawdę… Gdy mówią to, czego nie powinni usłyszeć inni. Z 15 tysięcy ludzi, którzy oglądali IntaStories, zostało tysiąc. Tylko tyle osób może obejrzeć story - ubolewa naczelna polska "koronasceptyczka". Myślę nad założeniem nowego konta… - dodaje.

Okazuje się, że w podobnej sytuacji mają być osoby, które tak, jak Viola publicznie powątpiewają w istnienie koronawirusa:

bELnaDHN

Wszystkim nam obcięto możliwość wrzucania relacji do tysiąca obserwatorów. Jaja są…

Celebrytka postanowiła odnieść się do tego, że nie wszyscy doceniają jej wkład w sprawę. Zaangażowanie partnerki Karolaka nie przypadło do gustu Hannie Lis, która opublikowała serię InstaStories poświęconych Violi, w których zaproponowała, by celebrytce ograniczono możliwość wypowiadania się w sieci.

Chciałam też powiedzieć, że Hanka Lis mnie zaatakowała, prosząc, żeby mi odcięto Internet. Napisałam jej, że myślałam, że ma trochę więcej oleju w głowie, ale ma chyba tam dużo makaronu - skomentowała apel dziennikarki.

Przekonana o zmowie przeciwko wszystkim sceptycznie nastawionym do pandemii Viola po chwili przyznała jednak, że może się mylić. Udało jej się ustalić, że ucięte zasięgi dają się we znaki nie tylko jej pobratymcom.

bELnaDHO

Zadzwonił do mnie znajomy i powiedział, że tak się dzieje teraz z instagramowymi profilami wielu osób… Jakiś błąd chyba, czy coś - sprostowuje celebrytka i zapewnia, że to nie koniec jej działalności:

Może być tak, że nie blokują nas jeszcze, także działamy dalej! - zapowiada.

Też jesteście zawiedzeni?

bELnaDHP
bELnaDHQ
bELnaDIi
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(329)
saa
2 lata temu
Do ludzi którzy uważają, że wirusa nie ma lub że wcale nie jest taki niebezpieczny, bo przecież 80% przejdzie go bezobjawowo: tu nie chodzi tylko o was... te wszystkie zakazy, nakazy nie są wyssane z palca, po to żeby wam odebrać wolność. Chodzi o to, że służba zdrowia w każdym kraju jest niemal przeciążona, że brakuje lekarzy, pielęgniarek i sprzętu, że jak będziecie wychodzić z domu każdego dnia, organizować spotkania czy imprezy to roznosiła wirusa i zagrażacie ludziom mniej odpornym, których przez przeciążony system zdrowotny nie da się uratować.
lilka kossak
2 lata temu
A swoja przyjaciolke od serca Przetakiewicz - tez skrytykowac publicznie powinna za spedzanie swiat z rodzina.
nick
2 lata temu
obie bezrobotne stare nielubiane baby , gderające na Instagramach i żebrzące o uwagę publiki.
bELnaDIj
Edyta
2 lata temu
Viola ty masz coś z głowa to już dużo młodsza Julia ma więcej oleju i klasy w sobie
lolka
2 lata temu
Aj tam, każda opinia, która daje inny ogląd sytuacji jest istotna.
Najnowsze komentarze (329)
lop
rok temu
jej trzeba odciac jezyk a nie internet
nemo
2 lata temu
Jestem w szoku, że p. Kołakowska wykazuje się taką trzeźwością osądu i znajomością tematu - w sumie jej o to nie podejrzewałem. Co do p.Lis, poszukajcie informacji o 'event201', to zrozumiecie, do czego potrzebni są tacy 'pożyteczni idioci', którzy podtrzymują te wszystkie 'straszne' bzdety o pandemii/plandemii.
J34
2 lata temu
Dwie przyglupi dziunie po obrażały się na siebie - to bardzo ciekawe
baba
2 lata temu
Nie te tabletki?
grabiec
2 lata temu
A pogonić to dziadostwo w końcu do jakiejś roboty...szkoda,że niem już gułagów...oj przydałby się tym starym rupieciarom
gosc
2 lata temu
kto tego tumana sledzi,chyba desperakatki jakies fanki karolaka, znana tylko z dawania mu du*py
Haha
2 lata temu
Jak komus sie cos nie podoba to omija post czy musi ta kobieta wchodzic i czytac tej drugiej kobiety posty nie moze obie panie powinny sie zajac wlasnymi sprawami
toja
2 lata temu
Kołek,Doda,Kujawa,Siwiec - są efekty braku zajęć i podupadających karier.
bELnaDIb
czytelnik
2 lata temu
Na szczęście wirus tego nie czyta.
dedo
2 lata temu
1. Hanna Lis tak mowi?? matko!!! 2. Skoro Viola ma dzieci z Karolakem....co mozna myslec o jej ''mysleniu"...
polka
2 lata temu
Lisowna a kto tobie karze czytać posty od jakies Violi ??? nie chcesz nie czytaj i bedzie spoko :P
donald
2 lata temu
jedna i druga siebie warta w sumie razem ok 100 IQ
Adam
2 lata temu
Pani Hanno.... Pani komentarze i wypowiedzi na wszystkie tematy też nie można czytać. Zamiast pouczać koleżankę ( teraz zapewne już nie ),powinna Pani tez mieć brak dostępu do internetu.
kkask
2 lata temu
Do roboty!
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bELnaDIU
bELnaDIV
bELnaDIW
bELnaDIX
bELnaDIY
bELnaDID