Zendaya maszeruje do klubu w prześwitującej sukience z ogromnym wycięciem na plecach (ZDJĘCIA)
Zendaya po premierze filmu "The Drama" pojawiła się na after party w zachwycającej, granatowej sukni, przyciągając wszystkie spojrzenia. Gwiazda postawiła na dużo prześwitującego materiału.
Zendaya największą sławę zdobyła dzięki serialowi "Euforia" czy serii filmów o "Spider-Manie", gdzie występowała u boku Toma Hollanda. Aktorka nie tylko zachwyca talentem, ale również stylem, regularnie trafiając na listy najlepiej ubranych gwiazd świata.
O Zendayi jest szczególnie głośno nie tylko ze względu na jej zawodowe sukcesy, ale także życie prywatne. W mediach coraz częściej pojawiają się doniesienia o możliwym ślubie aktorki z Tomem Hollandem, co tylko podgrzewa zainteresowanie fanów.
Ostatnio Zendaya pojawiła się w Nowym Jorku, na afterparty z okazji premiery filmu "The Drama", w którym gra u boku Roberta Pattinsona. Gwiazda przyjechała ze swoim stylistą Lawem Roachem i mamą. Cała trójka pojawiła się w Crane Club niedługo po zakończeniu nowojorskiej premiery filmu.
Zendaya wyglądała zjawiskowo w prześwitującej, eleganckiej kreacji, która najprawdopodobniej pochodziła z kolekcji Di Petsa na jesień/zimę 2026. Granatowa suknia wyróżniała się głębokim dekoltem z drobnymi zdobieniami, który płynnie przechodził w długą, satynową spódnicę.