Trwa ładowanie...
Przejdź na
Baby
|

Zmarnowany Daniel Martyniuk WYZYWA pracowników sklepu i grozi: "Cioto, MASZ W*IERDOL!"

1067
Podziel się

Syn bogatego taty znów urządził sobie rundkę po "modnych miejscówkach" w stolicy. Nie skończyło się to dobrze. Tęskniliście?

Zmarnowany Daniel Martyniuk WYZYWA pracowników sklepu i grozi: "Cioto, MASZ W*IERDOL!"
Daniel Martyniuk wyzywa pracowników sklepu (Instagram)
bCHAdwGJ

Jeszcze niedawno pisaliśmy, że wyciągnięty z aresztu Daniel Martyniuk zamierza się wyciszyć i zaszyć na jakiś czas w Puszczy Białowieskiej. Prób naprostowania krnąbrnego synka podjęli się ambitni rodzice juniora, ale jak się okazuje, Daniel jest niereformowalny.

Celebryta nagrał ostatnio swoją wersję "Hot16Challenge", której na szczęście nie musicie słuchać, bo redaktorzy Pudelka zrobili to za was. Z nieznanych nam powodów Martyniuk wydawał się być wyjątkowo dumny ze swojego "kawałka" i jak prawdziwy raper postanowił trochę "pobujać się" na mieście. Na InstaStory Daniela mogliśmy zaobserwować kilka pocztówek ze stolicy, a później twarz zmarnowanego Martyniuka, który rozpoczął swoją tyradę...

bCHAdwGL

Jak wnioskujemy z chaotycznej relacji patoinfluencera, został on wyproszony ze sklepu Grail Point, w którym można kupić drogą odzież streetwearową. Najwyraźniej jednak junior poczuł się przez nich w jakiś sposób dyskryminowany...

Takie mam pytanie do newonce.radio i do tego całego Grail Pointa, za co mnie wygoniliście w ogóle z tej waszej miejscówki całej? Bo co, bo nie jestem, nie wiem... Jesteście idiotami, dla mnie jesteście frajerami i tylko tyle, nara, k*rwa, chłopy - powiedział wzburzony Martyniuk na InstaStory.

Celebryta zamieścił też post wideo, w którym padają jeszcze mocniejsze słowa. Nagranie zostało jednak szybko usunięte.

bCHAdwGR

Tak traktujesz ludzi? Za kogo ty się, k*rwa, uważasz w ogóle, chłopie, w tym swoim Grail Pointcie? Cały ten twój Grail Point ostatecznie zostanie zniszczony. Patrzcie ludzie, jak ten chłop z Grail Pointa traktuje ludzi. Pff... Wysyła swoich ludzi, bo na przykład nie lubi syna Zenka Martyniuka, k*rwa, którego trzeba zagazować, bo mu nie odpowiada. Cioto, masz w*ierdol! - powiedział.

Myślicie, że odpowie za te słowa?

bCHAdwGS
bCHAdwHm
KOMENTARZE
(1067)
Gość 33
miesiąc temu
Ludzie nie dziwcie się. On jest tak wychowany plus uzależniony .Do tego ma prymitywną ,wredmą matkę. Jak wyzywala ,żeby wszyscy pozamykali mordy ? Potem mówiła, że wszyscy winni,tylko nie jej syn - policja, sądy A jej synuś tak kocha wolność. I ona i on na leczenie. Ona do szpitala ,on w zakładzie karnym w szpitalu Tyle na temat
Gość
miesiąc temu
Wprawdzie to pan Nikt, ale nie ulega wątpliwości, ze mamusia i tatuś zamiast sypać kasą powinni załatwić dobrego psychiatrę i jakiś odwyk. Żal patrzeć, jak pieniądze niszczą ludzi. Gdyby był normalnie wychowywany, dopilnowany, nauczony ponosić konsekwencje za głupoty, to byłby pewnie normalnym młodym facetem. A co wyszło z tego Zenkowo-Dankowego chowania wszyscy widzą.
Milka
miesiąc temu
Typowy przykład dziecka bogatych rodziców,którzy synusiowi pozwalali na wszystko. Do tego brak zasad, mądrego wychowywania, wtłoczenie do głowy,że jest lepszego sortu. Smutne.... Powinien mieć zakręcony kurek z kasą i twardo nakazane radzić sobie samemu. Albo się otrząśnie,albo do reszty stoczy.
bCHAdwHn
Jojo
miesiąc temu
Sądzę, że ten wieczny chłopiec źle skończy. On nie ma celu w życiu, wszystko ma podane na tacy, o nic nie musi walczyć. Zgubi go alkohol i narkotyki.
Mariusz
miesiąc temu
Jeśli jest taka możliwość to proszę pudelka o zablokowanie kogoś o nicku Monikk, obraża wszystkich. Istnieje przypuszczenie, że to sam Daniel lub Danusia.......ewentualnie ktoś mocno niezrównoważony.
Najnowsze komentarze (1067)
serio
3 tyg. temu
Niestety w takich sprawach nie ma dobrych rokowań. Rzadko udaje się takiemu człowiekowi wyjść z tego. Przeważnie przedwcześnie giną w wypadku, od złotego strzału, albo się zapijają. Tylko osoby z silnym charakterem i chęcią zmiany mogą się ogarnąć.
Matka
4 tyg. temu
To nie do śmiechu.To dramat.
Jolanta
miesiąc temu
Myślicie że tarapia pomoże ja znam ludzi którzy chodzili na terapię i dalej brali używki życzę powodzenia nie osadza ludzi
jozia
miesiąc temu
ja tylko z zapytaniem jaki to celebryta?
insider
miesiąc temu
Normalnie jak Waldus Kiepski !
gimbus
miesiąc temu
spoko gość lubi poimprezować tez lubie takie klimaty
eee
miesiąc temu
Rodzice nie wiedza na czym polega wychowanie dziecka
opiniaoko
miesiąc temu
Bardzo często dzieci bogatych rodzicow nie potrafia uszanowac tego co maja bo sami tego nie wypracowali. Niestety sami rodzice krzywdza dzieci nie mając wobec nich żadnych wymagań i podając im wszystko na tacy. Czesto takie wychowanie konczy sie wypadkiem drogowym b po alkoholu albo narkotykach i śmiercia. Czasami konczy sie takie bezstresowe wychowanie choroba psychiczną.Nie rozumiem takich rodziców.
bCHAdwHf
Mike
miesiąc temu
po co w ogóle piszecie o tym spizgusie? nie ma ciekawszych tematów???
Nobody
miesiąc temu
Rodzina MUSI natychmiast złożyć wniosek do sądu o przymusowe leczenie. I na odwyk i do psychiatry natychmiast!!
kpt balanga
miesiąc temu
tenn wons nie jednom pipom trzons
gość
miesiąc temu
to uzależniony od narkotyków i alkoholu ćpun.Już mu żadna terapia nie pomoże,Jest stracony,a szkoda bo młody
jolza
miesiąc temu
Chyba piosenka Boys - Miała matka syna, syna jedynego - był pisany z myślą o młodym Martyniuku
Jan
miesiąc temu
Przykre, człowiek się stacza. Potrzebny specjalista od nałogów.
...
Następna strona
bCHAdwHH