Zmysłowa Julia "Anastazja" Wieniawa wygina ciało na tle greckiego krajobrazu: "Nic mnie tak nie leczy jak to"

Julia Wieniawa jest obecnie na wakacjach. Gwiazda chętnie relacjonuje swoje wojaże w mediach społecznościowych. Tym razem pochwaliła się serią zdjęć, na których prężyła swoje opalone ciało. Fajnie ma?

Julia Wieniawa wygina ciało na tle greckiego krajobrazuJulia Wieniawa wygina ciało na tle greckiego krajobrazu
Źródło zdjęć: © Instgaram
Ignacy Węgrzyn

Julia Wieniawa intensywnie szykuje się do wydania swojej drugiej płyty. Mały przedsmak tego, czego mogą spodziewać się jej sympatycy, artystka zaprezentowała podczas festiwalu Bittersweet w Poznaniu. Za kilka tygodni "Anastazja" znów stanie na scenie, albowiem wyruszy we własną trasę koncertową. Nic dziwnego, że przed koncertami zdecydowała się na "małe" wakacje za granicą.

Od kilku dni Wieniawa chwali się w mediach społecznościowych zdjęciami z wypadu do Grecji, gdzie towarzyszy jej m.in. Maffashion. Panie w trakcie wczasów wesoło pląsają i ewidentnie cieszą się swoim towarzystwem, co ochoczo dokumentują w sieci. Gwiazda "Rodzinki.pl" nie omieszkała nawet zaprezentować się światu topless.

Julia Wieniawa na wakacjach

Wczasy na Mykonos trwają w najlepsze. Wieniawa zdecydowała się opublikować na Instagramie kolejną serię zdjęć. Tym razem przyjmowała zmyślne pozy na materacu odziana w zwiewną kreacje z licznymi wycięciami. Za nią rozpościerał się natomiast zapierający dech w piersiach widok, a zdjęcia "okrasiła" fragmentem tekstu jednej ze swoich piosenek.

I nic mnie tak nie leczy jak to - napisała krótko.

Fajnie ma?

Julia Wieniawa
Julia Wieniawa © Instgaram
Julia Wieniawa
Julia Wieniawa © Instgaram
Julia Wieniawa
Julia Wieniawa © Instgaram
Julia Wieniawa
Julia Wieniawa © Instgaram
Julia Wieniawa
Julia Wieniawa © KAPIF
Wybrane dla Ciebie
Nikt nie czyta, wszyscy wiedzą