Znane twarze okupują ściankę na półfinale "TzG": Ewa Kaprzyk w złotej mini, Katarzyna Zillmann w bieli, Wiktoria Gorodecka w koronkach (ZDJĘCIA)
Czas na półfinałowy odcinek "Tańca z Gwiazdami". Tradycyjnie już na ściance w studiu Polsatu pojawiły się rozmaite gwiazdy i celebryci. Kto tego wieczoru zachwycił swoją stylizacją?
Jubileuszowa edycja "Tańca z Gwiazdami" dobiega końca. Po blisko dwóch miesiącach tanecznych zmagań przed uczestnikami walka o miejsca w wielkim finale. Na kultowym parkiecie pozostało już tylko pięć par: Katarzyna Zillmann i Janja Lesar, Maurycy Popiel i Sara Janicka, Tomasz Karolak i Izabela Skierska, Mikołaj "Bagi" Bagiński i Magdalena Tarnowska oraz Wiktoria Gorodecka i Kamil Kuroczko. W trakcie półfinałowego odcinka swoją taneczną przygodę zakończą aż dwa duety.
ZOBACZ TAKŻE: Agata Kulesza dodaje otuchy Tomaszowi Karolakowi przed półfinałem "TzG". "NIE UMIESZ TAŃCZYĆ"
Tuż przed rozpoczęciem tanecznych zmagań na ściance w studiu Polsatu pojawili się uczestnicy, jurorzy czy prowadzący show. Iwona Pavlović na ten wieczór postawiła na czarną stylizację z odrobiną błysku. Tomasz Wygoda zaprezentował natomiast bardzo szykowny outfit w bordowo-kremowej kolorystyce.
Na półfinałowy odcinek tanecznego show wybrało się również kilka mniej lub bardziej znanych czy lubianych twarzy rodzimego show-biznesu. Na ściance pojawiła się m.in. Natalia Muianga, która wygrała ostatnio 22. już edycję programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Artystka zdecydowała się na mini z czarnego aksamitu. Stylizację dopełniła botkami oraz materiałowym kwiatem przy szyi.
Zobaczcie, kto jeszcze się pojawił.