Trwa ładowanie...
Kokosimo
|
aktualizacja

Znani kibicują polskiej drużynie podczas meczu z Albanią: Lewandowska z Rozenek, Omenaa Mensah, Patrycja Tuchlińska... (ZDJĘCIA)

396
396
Podziel się

Poniedziałkowy mecz Polska - Albania zgromadził na Stadionie Narodowym okazałe grono sławnych kibiców. Oprócz wspierających swoich mężów Anny Lewandowskiej i Mariny Łuczenko na trybunach wypatrzeć można było również Małgorzatę Rozenek czy Patrycję Tuchlińską.

1
 / 12
Znani kibicują polskiej drużynie podczas meczu z Albanią: Lewandowska z Rozenek, Omenaa Mensah, Patrycja Tuchlińska... (ZDJĘCIA)
Znani kibicują polskiej drużynie podczas meczu z Albanią: Lewandowska z Rozenek, Omenaa Mensah, Patrycja Tuchlińska... (ZDJĘCIA)
Mecz Polska - Albania (East News)
0
0

Nawet wtedy, gdy drużyna na czele z Robertem Lewandowskim nie odnosi sukcesów, mecze Biało-Czerwonych gromadzą przed telewizorami wielomilionową publiczność. Spora część kibiców fatyguje się też na miejsce spotkania, aby przeżywać sportowe emocje z bliska. Rodzimym piłkarzom często kibicują ich bliscy, a także prominenci, znani z pierwszych stron gazet.

W poniedziałek wierni pasjonaci piłki nożnej mieli przyjemność śledzić zmagania reprezentacji na Stadionie Narodowym podczas meczu z Albanią. Nie zabrakło znanych nazwisk - za Polaków trzymali kciuki m.in. Andrzej Duda, Małgorzata RozenekRadosławem Majdanem, Patrycja Tuchlińska, Andrzej Piaseczny czy Omenaa Mensah z Rafałem Brzoską. Swoich partnerów na trybunach wspierały także najsłynniejsze rodzime WAGS, czyli Anna LewandowskaMarina Łuczenko. Wśród kibicujących wypatrzeć można było wypatrzeć także aktorkę Agatę Załęcką. 41-latka trzy lata temu wyszła za mąż za rzecznika PZPN Jakuba Kwiatkowskiego.

Początkowo miny "Lewej" i Rozenek były wyjątkowo ponure. Nic dziwnego, biorąc pod uwagę fakt, jak mocno porażka Biało-Czerwonych podczas niedawnego meczu z Czechami dała się polskim kibicom we znaki. Dopiero po bramce Karola Świderskiego na twarzach celebrytek zagościły szerokie uśmiechy.

Zobaczcie, jak wyglądał doping zaserwowany polskiej drużynie.

2
 / 12
Patrycja Tuchlińska
3
 / 12
Małgorzata Rozenek i Anna Lewandowska
4
 / 12
Anna Lewandowska i Milena Lewandowska
5
 / 12
Andrzej Piaseczny
6
 / 12
Karolina Szostak
7
 / 12
Malik Montana
8
 / 12
Marina Łuczenko i Patricia Kazadi
9
 / 12
Omenaa Mensah i Rafał Brzoska
10
 / 12
Agata Załęcka
11
 / 12
Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan
12
 / 12
Omenaa Mensah i Małgorzata Rozenek
KOMENTARZE
(396)
Karolina
2 miesiące temu
Żenada marca. Naprawdę 🙄
yay
2 miesiące temu
Kółko wzajemnej adoracji
Kłamczuszka
2 miesiące temu
Rozenkowa już nie wie ile filtrów dawać, jaka różnica między zdjęciem z lewą, a tym co sama wrzuca na IG, nic tylko siedzi całymi dniami i foty sobie obrabia. Może zamiast zaklinać rzeczywistość choć raz przygotowałaby się do programu i douczyła na tematy, które porusza w TV.
Mania
2 miesiące temu
Lewy sie skończył, nic wczoraj nie grał. Zapytałam. syna jaki wynik przewiduje-odpowiedział ,że jak przetrwają pierwsze dwie minuty, to powinni wygrać.
Pudel 4ever
2 miesiące temu
Piłka nożna jest nudna, ale swój kraj powinno się wspierać we wszystkim. Nie rozumiem tylko, dlaczego nie ma takiego wielkiego szału, gdy Polska np. bierze udział w Eurowizji? POWINNIŚMY WYCHODZIĆ NA ULICE W CAŁEJ POLSCE, machając biało-czerwonymi flagami i klaszczeć, krzycząc "POLSKA!!! POLSKA!!"..... a jakoś tego nie widzę.
Najnowsze komentarze (396)
ZATOKA sZTUKI
2 miesiące temu
"Lewa" trzyma Rozenkowa na dystans.Gdyby popuscila to Rozklapicha i te jej wszystkie Heniutki pchaliby sie w gosci do Barcelony. Anka tak trzymaj!
buhahhahah
2 miesiące temu
jezu. lewandoska wygląda na 78 lat, choc rodzyna na 79
esteta
2 miesiące temu
Zupełnie nie wiedziałem kto to jest, ale skoro codziennie po kilka razy interia nęka mnie tymi fotami starego zadka, to pomyślałem,, że jestem niesprawiedliwy, bo zapewne to jacyś wynalazcy, którzy przyczynili się do polepszenia klimatu na świecie, ale nie!. Potem pomyślałem, że może jak Jurek Owsiak przyczynili się do wyleczenia tysięcy dzieci ale niestety NIE! Potem pomyślałem, że jak wielcy Artyści Zbyszek Wodecki czy Marek Grechuta, interpretacją lub głosem nadają piosenkom niebywałą treść, a tu niestety Nie!. I czytam! Okazuje się, ze to jakiś bramkarz, który cztery razy w życiu obronił gola (i to tylko na meczu trenerskim), a ona? Po czterech mężach, po trzydziestu operacjach, na każdym kroku łgarstwa, co do wieku, zdjęciach, które były robione dziesięć lat wcześniej i udają z zdjęcia sprzed pięciu minut i zapatrzenie w swój obraz, Obraz nędzny, żałosny, ponaciąganej twarzy, pomarszczonej szyi, krzywych nogach i zezem. Więc kochani, dajcie sobie spokój z tymi nędznymi pajacami, zadufanymi w swoim życiu, który nic nie wnosi i nikomu niczego dobrego nie przysporzył. których miejscem jest śmietnik niepamięci. I uwaga fotografowie siedzący na drzewach, siedzący na dachach, w krzakach, pod samochodem, na trawnikach, poręczach, tramwajach i śmietnikach, tylko pamiętajcie z mojego 150 cm wzrostu, zróbcie 165, zdjęcia róbcie tak, by nie było widac, ze lewym okiem łypię na prawo i prawym na lewo, no i najważniejsze, nie pokazujcie moich skrzypiących giczy
esteta
2 miesiące temu
zupełnie nie pojmuję pewnych prawidłowości . Otóż im babon jest durniejszy, im reprezentuje niższy poziom intelektualny, im więcej błędów językowych w swoim bełkocie, tym częściej taki intelektualny mutant pokazuje się w tv czy w necie. Przykład rodzynowej jest książkowy. Zauważyliście jak ona podczas wypowiedzi wybałusz te swoje naciągnięte powieki, trzepie łbem i ze zdenerwowania używa głosu podobnego do lochy, wylegiwającej się w bajorze. Podczas reklamy środka do czyszczenia kibli, to już przeszła siebie. Minę ma taką jakby za chwilę miała oddać s;tol;ec. Pamiętacie program Azja ekspres, co ta baba wyczyniała??? Naczelna sprzątacha kibli darła się na tego jej synalka jak na psa. Moje zatem pytanie kim jest to stare nic, że biorą to coś do reklam. Tak jak 55 letnia klepka, która katowała nas w święta drgawkami parkinskona, stukaniem w głowę-pustą i do tego wyglądała jak mysioszczur lub cebulak. Zlitujcie się zatem i dajcie kogoś normalnego , a nie patologię. Programy ślub od pierwszego wejrzenia, to tylko kilka dni, wyspa patologii, projekt lady czy ekipa z Warszawy, to intelektualne dna. Po tej drugiej stronie są intelektualni ludzie, a nie nieroby i ci, którzy przyklaskują obecnej władzy. Tu są intelektualiści i myślący ludzie
ESTETA
2 miesiące temu
te niziny sopołeczne 60 letnia naczelna sprzątaczka kibli rodzyna i beez wykształcenia niedorobiony kopacz piłki, gotowi są wylizać sobie to coś z zadka by tylko pokazać się codziennie w necie lub policzyc ilosc hemoroidów na wizji. Wszystko jest ukartowane, a fotoreporterzy siedzący na drzewach, linach , trawnikach , dachach, pod samochodem, w kałuży, siedzą i czekają gotowi ( w jej mniemaniu oczywiście), by pomarszczonemu zadowi zrobic fotkę... uśmiałem się po kolana... jakież to głupie. No ale cóz, choroba psychiczna to poważny problem., zatem gosiu może psychiatra>>obleśne, tłuste , parówkowate łapsko na pomarszczonym zadzie 60 letniej sprzątaczki.. W domu rób sobie co chcesz, ale epatować gołym zadem ze sznurkiem w tylku to absolutna kompromitacja
ESTETA
2 miesiące temu
słyszeliscie, ze rodzynowa znowu została ekspertem. od in vitro buhahahah(była już od sprzątania, to oczywiste, w końcu jest sprzątachą), była od patologii.spolecznej z poprawczaków,(projekt patologia), była.ekspertką od czyszczenia kibli,promując środek do tegoż urządzenia. No i jest ekspertem od rozwodów, piąty.chłop.i to z zerowym pozomem intelektu,.No i ekspert od pokazywania zada ze sznurkiem w tylku.Tyle tych eksperckich działan.buhahaahahha A WIECIE, ŻE RODZYNOWA JEST W SZPITALU? DOSTAŁA PRZYKURCZU KROGULCZEJ ŁAPY OD TRZYMANIA I KLIKANIA PALUCHEM SOBIE ZDJĘĆ 23 GODZINY NA DOBĘ . BIEDACZYSKO. CZEKA JĄ OPERACJA. mOŻE PRZESTANIE SIĘ POKAZYWAĆ CO? JAK SĄDZICIE?
ESTETA
2 miesiące temu
tekst pana x. brawo tyczy gochy rodzyny,,Oto cytaty z DD TVN, w wykonaniu MRM: „Wziąść” (zamiast wziąć), „jeden z dzieci”, „na dworzu”, „EN DOBRY” (zamiast „dzień dobry”), „przepona miednicy”… Powiedziała że Bartek od pogody jest w "PIĘKNEJ OKOLICZNOŚCIACH PRZYGODY". Serio - to straszne, co ona wygaduje. Na koniec rozmowy o kwiatach oznajmiła "świetnie porozmawialiśmy"… Kiedy indziej: „Raz poszłam do sklepu niezrobiona”, „pokażE wam kosmetyki, które OBIECAAM wam pokazać i PRZEWIDZIAAM, że...", „CHOĆ POCIEKUJEMY” zamiast „chodź podziękujemy”. Masakra! MRM pyta gościa: „ale czy ten szerszeń jest bardzo jadowity jako owad?”… „Ja się śmiałam”, „sztos”, „mega”, „must have” etc. - to przykład czystego zidiocenia. Ona mówi tak: "Raadziooo, dzień dooobryyy, zapraszaaamyyy, zaraz po przerwieee" – cały czas przeciąga końcówki słów. W jednym z programów, które prowadziła, popisała się Majdankowa WIEDZĄ. Zapytała się „czy nie dobrze byłoby wydać książkę dla niesłyszących alfabetem Braille'a?” 😂😂😂….. dla NIESŁYSZĄCYCH! Rozumiecie to? Taka KOMPROMITACJA!... “Zajmnie mi”, „wymyśleliśmy", “bardzo wiele”, „nastąpiło zdrożenie”, myli słowo „relikwia” z „replika”… PEEEM CI ...zamiast „powiem ci”, chciałam ci PEEDZIEĆ zamiast „powiedzieć”, PAPECZKI zamiast ciastka „babeczki”. Nie da się słuchać tego skrzeku, kaleczącego polski język!... "Jak długo ci zajęło powrót do pracy?", „jaką muzykę się słucha”, "trening bardzo dobrze sprzyja na samopoczucie", „dzień dobry panie ambasador”, „trzeci maj”, zamiast „trzeciego maja”… Powiedziała w programie, że „jazda na rowerze w stylu retro to jest wyścig”. Goście poprawili MRM, mówili jej, że nie wyścig, a ona i tak zadaje pytanie JAK WIELE JEST WAS W TYM WYŚCIGU?... Nie była w stanie wypowiedzieć nazwy miejscowości, gdzie odbywały się skoki narciarskie - Garmisch-Partenkirchen… sytuację uratował Skórzyński. Za to z Muńka Staszczyka zrobiła Muńka STAŃCZYKA. Ciekawe, co by powiedziała, gdyby ktoś w podobnym programie przedstawił ją jako Małgorzatę Rondelek-Fajdan, zamiast Rozenek-Majdan? Wynalazła „szósty zmysł” u człowieka i według niej to „zmysł ZAPACHU”! Tak powiedziała! Słynna lingwistka Małgorzata R-M dodała do bogactwa języka polskiego słowo „progresuje”… To wszystko jest po prostu okropne, makabra. Wydawcy programu, czy wy tego NIE SŁYSZYCIE?"
esteta
2 miesiące temu
widziałam kawałek programu rodzyna szpetnie puchnie. No pokazać siębie z wagą 120 kg, to faktycznie ..ciekawe. Poza tym obwisła szyja, opadające powieki, nogi iksowate takie. i udział w filmie krzemienieckiego.. buhahahah prosta; tuta... oj tak się uśmiałem, że do teraz nie mogę przestać. ktos kto się za na (wszystkim ) w cudzysłowie, to nie zna się na niczym... ona mowiła, że jest prawniczką, a skończyła ledwie administrację. Mówiła, ze obroniła doktorat, a czyniła dwie próby i nie obroniła. No cóż, powiem jedno, choroba umyslowa to powazny problem. Gosiu może psychiatra??
just
2 miesiące temu
nie ma Anity Werner z partnerem???!!!
pffff
2 miesiące temu
NIEWIELEBRYCI
Tak, moj nik
2 miesiące temu
Pudelki jego mac
Edek
2 miesiące temu
Brajany, Dżesiki, Kewiny, Dżastyny, Anale i Malik Montana...🤣🤣🤣
Hmmmm
2 miesiące temu
Uszczypliwe pseudo artykuły prowokują i sugerują złośliwość czytelnikom. Skąd tyle jadu? Nie interesują mnie ci ludzie, więc nie śledzę ich mediów społecznościowych, nie czytam o nich w necie. Nie podoba mi się poziom polskiej piłki nożnej, więc jej po prostu nie oglądam, ale po co ten hejt i szczucie...
Anita
2 miesiące temu
ani jedna z tych osób nie jest zainteresowana meczem, albo plotkują albo nosy w telefonach
...
Następna strona
TOP10 - najpopularniejsze galerie
10.

Tak mieszka Marcin Mroczek z rodziną: jasna kuchnia, łazienka w szarościach i oryginalna tapeta w salonie (ZDJĘCIA)

Aktor Marcin Mroczek mieszka ze swoją rodziną w przestronnym domu na warszawskim Wawrze. Aktor regularnie dzieli się na swoim koncie na Instagramie zdjęciami ze swoich czterech ścian. Zobaczcie, jak urządził swój dom.
9.

Piotr Stramowski i jego ukochana jedzą śniadanie otuleni kocami. Romantycznie? (ZDJĘCIA)

Paparazzi znów napotkali Piotra Stramowskiego i Natalię Krakowską. Aktor oraz jego nowa ukochana zostali "przyłapani", gdy zmarznięci pałaszowali śniadanie i spacerowali warszawskimi ulicami. Ładna z nich para?
8.

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki "przyłapani" na plaży. Nadmorskie swawole przerwało im wtargnięcie DZIKA (ZDJĘCIA)

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki nie mogli oderwać od siebie wzroku podczas weekendu w Sopocie. Ich sportowym wyczynom na jednej z plaż postanowił przyjrzeć się nawet... dzik. To mogło skończyć się tragicznie!
7.

PUDELEK OCENIA: modowe sukcesy i porażki tygodnia. Helena Englert jak gwiazda disco polo, Sokołowska ryzykownie

Po dłuższej przerwie Pudelek wraca z cyklem modowym. Przejrzyjcie razem z nami najbardziej udane i te mniej fortunne stylizacje ostatnich dni. Kto zrobił na Was najlepsze wrażenie? Magdalena Cielecka, Katarzyna Sokołowska, czy może Magda Mołek?
6.

Finansowe ELITY dokazują na rozdaniu Nagród Polskiej Rady Biznesu: Agnieszka Woźniak-Starak, Zbigniew Niemczycki, Rafał Brzoska... (ZDJĘCIA)

Najbogatsi Polacy zebrali się pod jednym dachem, aby uczcić największe sukcesy ubiegłego roku podczas gali Polskiej Rady Biznesu. Sala aż pękała w szwach od nagromadzenia prezesów i prezesek największych polskich przedsiębiorstw. Imprezę poprowadziła Agnieszka Woźniak-Starak.
5.

Roksana Węgiel zaręczyła się "kilka miesięcy temu". Są DOWODY, kiedy Kevin Mglej mógł jej się oświadczyć (FOTO)

Roksana Węgiel i Kevin Mglej niedawno ogłosili, że są już po zaręczynach. W oświadczeniu 18-latka wspomniała, że doszło do nich "kilka miesięcy temu", jednak nie ujawniła szczegółów. Fani znaleźli pewne poszlaki, które wskazują, kiedy do tego doszło.
4.

Dominika Kulczyk pozuje z dziećmi na rozdaniu nagród Polskiej Rady Biznesu (ZDJĘCIA)

Dominika Kulczyk pojawiła się w poniedziałek na finale 12. edycji Nagród Polskiej Rady Biznesu. Najbogatsza Polka pozowała na ściance w towarzystwie dwójki pociech: 19-letniego Jeremiego oraz 15-letniej Weroniki. Fajna rodzinka?
3.

Edyta Górniak robi zakupy Allanowi, po czym wręcza mu pakunek z darami przed jego blokiem. Troskliwa? (ZDJĘCIA)

Edyta Górniak niejednokrotnie udowodniła, że jej syn Allan jest dla niej całym światem i najchętniej przychyliłaby mu nieba. Teraz okazuje się, że zdarza jej się także robić synowi zakupy.
2.

Gwiazdy na Gali Ekstraklasy: Kamil Grosicki z żoną, Anita Werner z partnerem (ZDJĘCIA)

Poniedziałkowa Gali Ekstraklasy przyciągnęła wiele gwiazd związanych ze światem sportu. Na ściance brylowali m.in. Kamil Grosicki wraz z żoną Dominiką, Anita Werner i Michał Kołodziejczyk, Fernando Santos, Mateusz Borek czy Katarzyna Zillman.
1.

Helena Englert u boku całej na biało Beaty Ścibakówny TONIE w gigantycznym garniturze. Modnisia? (ZDJĘCIA)

W poniedziałek na gali ShEO 2023 pojawiłą się cała rzesza polskich celebrytek. Wydarzenie swoją obecnością uświetniły Beata Ścibakówna i jej córka Helena Englert. Młoda aktorka postawiła na oryginalne wdzianko.