Trwa ładowanie...
Kokosimo
Kokosimo
|
aktualizacja

Znani kibicują polskiej drużynie podczas meczu z Albanią: Lewandowska z Rozenek, Omenaa Mensah, Patrycja Tuchlińska... (ZDJĘCIA)

396
Podziel się:
396
Podziel się:

Poniedziałkowy mecz Polska - Albania zgromadził na Stadionie Narodowym okazałe grono sławnych kibiców. Oprócz wspierających swoich mężów Anny Lewandowskiej i Mariny Łuczenko na trybunach wypatrzeć można było również Małgorzatę Rozenek czy Patrycję Tuchlińską.

1
 / 12
Znani kibicują polskiej drużynie podczas meczu z Albanią: Lewandowska z Rozenek, Omenaa Mensah, Patrycja Tuchlińska... (ZDJĘCIA)
Znani kibicują polskiej drużynie podczas meczu z Albanią: Lewandowska z Rozenek, Omenaa Mensah, Patrycja Tuchlińska... (ZDJĘCIA)
Mecz Polska - Albania (East News)
0
0

Nawet wtedy, gdy drużyna na czele z Robertem Lewandowskim nie odnosi sukcesów, mecze Biało-Czerwonych gromadzą przed telewizorami wielomilionową publiczność. Spora część kibiców fatyguje się też na miejsce spotkania, aby przeżywać sportowe emocje z bliska. Rodzimym piłkarzom często kibicują ich bliscy, a także prominenci, znani z pierwszych stron gazet.

W poniedziałek wierni pasjonaci piłki nożnej mieli przyjemność śledzić zmagania reprezentacji na Stadionie Narodowym podczas meczu z Albanią. Nie zabrakło znanych nazwisk - za Polaków trzymali kciuki m.in. Andrzej Duda, Małgorzata RozenekRadosławem Majdanem, Patrycja Tuchlińska, Andrzej Piaseczny czy Omenaa Mensah z Rafałem Brzoską. Swoich partnerów na trybunach wspierały także najsłynniejsze rodzime WAGS, czyli Anna LewandowskaMarina Łuczenko. Wśród kibicujących wypatrzeć można było wypatrzeć także aktorkę Agatę Załęcką. 41-latka trzy lata temu wyszła za mąż za rzecznika PZPN Jakuba Kwiatkowskiego.

Początkowo miny "Lewej" i Rozenek były wyjątkowo ponure. Nic dziwnego, biorąc pod uwagę fakt, jak mocno porażka Biało-Czerwonych podczas niedawnego meczu z Czechami dała się polskim kibicom we znaki. Dopiero po bramce Karola Świderskiego na twarzach celebrytek zagościły szerokie uśmiechy.

Zobaczcie, jak wyglądał doping zaserwowany polskiej drużynie.

2
 / 12
Patrycja Tuchlińska
3
 / 12
Małgorzata Rozenek i Anna Lewandowska
4
 / 12
Anna Lewandowska i Milena Lewandowska
5
 / 12
Andrzej Piaseczny
6
 / 12
Karolina Szostak
7
 / 12
Malik Montana
8
 / 12
Marina Łuczenko i Patricia Kazadi
9
 / 12
Omenaa Mensah i Rafał Brzoska
10
 / 12
Agata Załęcka
11
 / 12
Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan
12
 / 12
Omenaa Mensah i Małgorzata Rozenek
KOMENTARZE
(396)
Karolina
rok temu
Żenada marca. Naprawdę 🙄
yay
rok temu
Kółko wzajemnej adoracji
Kłamczuszka
rok temu
Rozenkowa już nie wie ile filtrów dawać, jaka różnica między zdjęciem z lewą, a tym co sama wrzuca na IG, nic tylko siedzi całymi dniami i foty sobie obrabia. Może zamiast zaklinać rzeczywistość choć raz przygotowałaby się do programu i douczyła na tematy, które porusza w TV.
Mania
rok temu
Lewy sie skończył, nic wczoraj nie grał. Zapytałam. syna jaki wynik przewiduje-odpowiedział ,że jak przetrwają pierwsze dwie minuty, to powinni wygrać.
Pudel 4ever
rok temu
Piłka nożna jest nudna, ale swój kraj powinno się wspierać we wszystkim. Nie rozumiem tylko, dlaczego nie ma takiego wielkiego szału, gdy Polska np. bierze udział w Eurowizji? POWINNIŚMY WYCHODZIĆ NA ULICE W CAŁEJ POLSCE, machając biało-czerwonymi flagami i klaszczeć, krzycząc "POLSKA!!! POLSKA!!"..... a jakoś tego nie widzę.
Najnowsze komentarze (396)
ewa
rok temu
A kogo to interesuje /co ,gdzie, po co,dlaczego .Są ciekawsze osoby i tematy
ZATOKA sZTUKI
rok temu
"Lewa" trzyma Rozenkowa na dystans.Gdyby popuscila to Rozklapicha i te jej wszystkie Heniutki pchaliby sie w gosci do Barcelony. Anka tak trzymaj!
buhahhahah
rok temu
jezu. lewandoska wygląda na 78 lat, choc rodzyna na 79
esteta
rok temu
Zupełnie nie wiedziałem kto to jest, ale skoro codziennie po kilka razy interia nęka mnie tymi fotami starego zadka, to pomyślałem,, że jestem niesprawiedliwy, bo zapewne to jacyś wynalazcy, którzy przyczynili się do polepszenia klimatu na świecie, ale nie!. Potem pomyślałem, że może jak Jurek Owsiak przyczynili się do wyleczenia tysięcy dzieci ale niestety NIE! Potem pomyślałem, że jak wielcy Artyści Zbyszek Wodecki czy Marek Grechuta, interpretacją lub głosem nadają piosenkom niebywałą treść, a tu niestety Nie!. I czytam! Okazuje się, ze to jakiś bramkarz, który cztery razy w życiu obronił gola (i to tylko na meczu trenerskim), a ona? Po czterech mężach, po trzydziestu operacjach, na każdym kroku łgarstwa, co do wieku, zdjęciach, które były robione dziesięć lat wcześniej i udają z zdjęcia sprzed pięciu minut i zapatrzenie w swój obraz, Obraz nędzny, żałosny, ponaciąganej twarzy, pomarszczonej szyi, krzywych nogach i zezem. Więc kochani, dajcie sobie spokój z tymi nędznymi pajacami, zadufanymi w swoim życiu, który nic nie wnosi i nikomu niczego dobrego nie przysporzył. których miejscem jest śmietnik niepamięci. I uwaga fotografowie siedzący na drzewach, siedzący na dachach, w krzakach, pod samochodem, na trawnikach, poręczach, tramwajach i śmietnikach, tylko pamiętajcie z mojego 150 cm wzrostu, zróbcie 165, zdjęcia róbcie tak, by nie było widac, ze lewym okiem łypię na prawo i prawym na lewo, no i najważniejsze, nie pokazujcie moich skrzypiących giczy
esteta
rok temu
zupełnie nie pojmuję pewnych prawidłowości . Otóż im babon jest durniejszy, im reprezentuje niższy poziom intelektualny, im więcej błędów językowych w swoim bełkocie, tym częściej taki intelektualny mutant pokazuje się w tv czy w necie. Przykład rodzynowej jest książkowy. Zauważyliście jak ona podczas wypowiedzi wybałusz te swoje naciągnięte powieki, trzepie łbem i ze zdenerwowania używa głosu podobnego do lochy, wylegiwającej się w bajorze. Podczas reklamy środka do czyszczenia kibli, to już przeszła siebie. Minę ma taką jakby za chwilę miała oddać s;tol;ec. Pamiętacie program Azja ekspres, co ta baba wyczyniała??? Naczelna sprzątacha kibli darła się na tego jej synalka jak na psa. Moje zatem pytanie kim jest to stare nic, że biorą to coś do reklam. Tak jak 55 letnia klepka, która katowała nas w święta drgawkami parkinskona, stukaniem w głowę-pustą i do tego wyglądała jak mysioszczur lub cebulak. Zlitujcie się zatem i dajcie kogoś normalnego , a nie patologię. Programy ślub od pierwszego wejrzenia, to tylko kilka dni, wyspa patologii, projekt lady czy ekipa z Warszawy, to intelektualne dna. Po tej drugiej stronie są intelektualni ludzie, a nie nieroby i ci, którzy przyklaskują obecnej władzy. Tu są intelektualiści i myślący ludzie
ESTETA
rok temu
te niziny sopołeczne 60 letnia naczelna sprzątaczka kibli rodzyna i beez wykształcenia niedorobiony kopacz piłki, gotowi są wylizać sobie to coś z zadka by tylko pokazać się codziennie w necie lub policzyc ilosc hemoroidów na wizji. Wszystko jest ukartowane, a fotoreporterzy siedzący na drzewach, linach , trawnikach , dachach, pod samochodem, w kałuży, siedzą i czekają gotowi ( w jej mniemaniu oczywiście), by pomarszczonemu zadowi zrobic fotkę... uśmiałem się po kolana... jakież to głupie. No ale cóz, choroba psychiczna to poważny problem., zatem gosiu może psychiatra>>obleśne, tłuste , parówkowate łapsko na pomarszczonym zadzie 60 letniej sprzątaczki.. W domu rób sobie co chcesz, ale epatować gołym zadem ze sznurkiem w tylku to absolutna kompromitacja
ESTETA
rok temu
słyszeliscie, ze rodzynowa znowu została ekspertem. od in vitro buhahahah(była już od sprzątania, to oczywiste, w końcu jest sprzątachą), była od patologii.spolecznej z poprawczaków,(projekt patologia), była.ekspertką od czyszczenia kibli,promując środek do tegoż urządzenia. No i jest ekspertem od rozwodów, piąty.chłop.i to z zerowym pozomem intelektu,.No i ekspert od pokazywania zada ze sznurkiem w tylku.Tyle tych eksperckich działan.buhahaahahha A WIECIE, ŻE RODZYNOWA JEST W SZPITALU? DOSTAŁA PRZYKURCZU KROGULCZEJ ŁAPY OD TRZYMANIA I KLIKANIA PALUCHEM SOBIE ZDJĘĆ 23 GODZINY NA DOBĘ . BIEDACZYSKO. CZEKA JĄ OPERACJA. mOŻE PRZESTANIE SIĘ POKAZYWAĆ CO? JAK SĄDZICIE?
ESTETA
rok temu
tekst pana x. brawo tyczy gochy rodzyny,,Oto cytaty z DD TVN, w wykonaniu MRM: „Wziąść” (zamiast wziąć), „jeden z dzieci”, „na dworzu”, „EN DOBRY” (zamiast „dzień dobry”), „przepona miednicy”… Powiedziała że Bartek od pogody jest w "PIĘKNEJ OKOLICZNOŚCIACH PRZYGODY". Serio - to straszne, co ona wygaduje. Na koniec rozmowy o kwiatach oznajmiła "świetnie porozmawialiśmy"… Kiedy indziej: „Raz poszłam do sklepu niezrobiona”, „pokażE wam kosmetyki, które OBIECAAM wam pokazać i PRZEWIDZIAAM, że...", „CHOĆ POCIEKUJEMY” zamiast „chodź podziękujemy”. Masakra! MRM pyta gościa: „ale czy ten szerszeń jest bardzo jadowity jako owad?”… „Ja się śmiałam”, „sztos”, „mega”, „must have” etc. - to przykład czystego zidiocenia. Ona mówi tak: "Raadziooo, dzień dooobryyy, zapraszaaamyyy, zaraz po przerwieee" – cały czas przeciąga końcówki słów. W jednym z programów, które prowadziła, popisała się Majdankowa WIEDZĄ. Zapytała się „czy nie dobrze byłoby wydać książkę dla niesłyszących alfabetem Braille'a?” 😂😂😂….. dla NIESŁYSZĄCYCH! Rozumiecie to? Taka KOMPROMITACJA!... “Zajmnie mi”, „wymyśleliśmy", “bardzo wiele”, „nastąpiło zdrożenie”, myli słowo „relikwia” z „replika”… PEEEM CI ...zamiast „powiem ci”, chciałam ci PEEDZIEĆ zamiast „powiedzieć”, PAPECZKI zamiast ciastka „babeczki”. Nie da się słuchać tego skrzeku, kaleczącego polski język!... "Jak długo ci zajęło powrót do pracy?", „jaką muzykę się słucha”, "trening bardzo dobrze sprzyja na samopoczucie", „dzień dobry panie ambasador”, „trzeci maj”, zamiast „trzeciego maja”… Powiedziała w programie, że „jazda na rowerze w stylu retro to jest wyścig”. Goście poprawili MRM, mówili jej, że nie wyścig, a ona i tak zadaje pytanie JAK WIELE JEST WAS W TYM WYŚCIGU?... Nie była w stanie wypowiedzieć nazwy miejscowości, gdzie odbywały się skoki narciarskie - Garmisch-Partenkirchen… sytuację uratował Skórzyński. Za to z Muńka Staszczyka zrobiła Muńka STAŃCZYKA. Ciekawe, co by powiedziała, gdyby ktoś w podobnym programie przedstawił ją jako Małgorzatę Rondelek-Fajdan, zamiast Rozenek-Majdan? Wynalazła „szósty zmysł” u człowieka i według niej to „zmysł ZAPACHU”! Tak powiedziała! Słynna lingwistka Małgorzata R-M dodała do bogactwa języka polskiego słowo „progresuje”… To wszystko jest po prostu okropne, makabra. Wydawcy programu, czy wy tego NIE SŁYSZYCIE?"
esteta
rok temu
widziałam kawałek programu rodzyna szpetnie puchnie. No pokazać siębie z wagą 120 kg, to faktycznie ..ciekawe. Poza tym obwisła szyja, opadające powieki, nogi iksowate takie. i udział w filmie krzemienieckiego.. buhahahah prosta; tuta... oj tak się uśmiałem, że do teraz nie mogę przestać. ktos kto się za na (wszystkim ) w cudzysłowie, to nie zna się na niczym... ona mowiła, że jest prawniczką, a skończyła ledwie administrację. Mówiła, ze obroniła doktorat, a czyniła dwie próby i nie obroniła. No cóż, powiem jedno, choroba umyslowa to powazny problem. Gosiu może psychiatra??
just
rok temu
nie ma Anity Werner z partnerem???!!!
pffff
rok temu
NIEWIELEBRYCI
Tak, moj nik
rok temu
Pudelki jego mac
Edek
rok temu
Brajany, Dżesiki, Kewiny, Dżastyny, Anale i Malik Montana...🤣🤣🤣
Hmmmm
rok temu
Uszczypliwe pseudo artykuły prowokują i sugerują złośliwość czytelnikom. Skąd tyle jadu? Nie interesują mnie ci ludzie, więc nie śledzę ich mediów społecznościowych, nie czytam o nich w necie. Nie podoba mi się poziom polskiej piłki nożnej, więc jej po prostu nie oglądam, ale po co ten hejt i szczucie...
...
Następna strona
TOP10 - najpopularniejsze galerie
10.

Allan Krupa w butach za 3,5 TYSIĄCA ZŁOTYCH delektuje się smakiem papierosa, przemierzając Warszawę (ZDJĘCIA)

Allan Krupa przeważnie widywany jest przez fotoreporterów z paczką papierosów w dłoni. Nie inaczej było podczas jego weekendowego spaceru.
9.

Shannen Doherty na ostatnich zdjęciach paparazzi sprzed miesiąca (ZDJĘCIA)

Shannen Doherty zmarła 13 lipca 2024 r. Gwiazda znana między innymi z seriali "Beverly Hills, 90210" i "Czarodziejki" od dekady walczyła z nowotworem. Niestety, aktorka przegrała walkę z chorobą.
8.

Bianca Censori przemierza ulice Los Angeles w MIKROSKOPIJNYM staniku. Było jej aż tak gorąco? (ZDJĘCIA)

Ukochana Westa robi, co może, by przypadkiem ktoś nie zapomniał, że uwielbia wulgarne i roznegliżowane stylizacje. Nikogo już chyba nie dziwi, że kilka dni temu paparazzi kolejny raz sfotografowali ją w "kreacji", która nie pozostawiła zbyt dużego pola dla wyobraźni.
7.

Przybita Jennifer Lopez PAŁASZUJE lody w towarzystwie 18-letniej córki Bena Afflecka (ZDJĘCIA)

Jennifer Lopez znów wyszła na miasto. Tym razem w towarzystwie 18-letniej córki męża z jego poprzedniego małżeństwa. Piosenkarka zabrała pociechę aktora na lody. Tłum gapiów najwyraźniej popsuł artystce humor.
6.

Książę William i książę George kibicują Anglikom w finale Euro 2024! (ZDJĘCIA)

Finał Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej przyciągnął do Berlina tysiące kibiców, wśród których nie brakowało również znanych twarzy. Na trybunach zauważono m.in. wiernego kibica angielskiej drużyny, księcia Williama. Towarzyszył mu starszy syn, książę George.
5.

Małgorzata Socha w białej, wydekoltowanej sukience pozdrawia z greckiego wesela. Olśniewająco? (ZDJĘCIA)

W miniony weekend Małgorzata Socha udała się z mężem do słonecznej Grecji, aby wziąć udział w wyjątkowej ceremonii ślubnej znajomych. Aktorka złamała niepisaną zasadę weselnego dress code'u i przywdziała białą sukienkę. Co sądzicie o jej kreacji?
4.

Księżniczka Charlotte prezentuje serię UROCZYCH MINEK na trybunach. Wtórowała jej księżna Kate (ZDJĘCIA)

Podczas niedzielnego finału Wimbledonu na trybunach pojawił się iście królewski duet, czyli dawno niewidziana księżna Kate i jej córka, księżniczka Charlotte. Przedstawicielki brytyjskiej rodziny królewskiej skradły show, śledząc rozgrywkę z wielkim zainteresowaniem i strojąc urocze miny.
3.

Niemiecki piłkarz, Kai Havertz, ociera łzy po porażce na Euro 2024, wtulając się w narzeczoną na jachcie (ZDJĘCIA)

Niemiecka reprezentacja odpadła z Euro 2024 podczas ćwierćfinałów. Kai Havertz korzystając z chwili wytchnienia od treningów, zabrał ukochaną na wakacje.
2.

ŚMIETANKA HOLLYWOOD wpadła na finał Wimbledonu: Zendaya, Courteney Cox, Julia Roberts... (ZDJĘCIA)

14 lipca znani zebrali się na trybunach finałowego Wimbledonu. Wpadła między innymi Zendaya, która pokochała tenisowy styl. Na miejscu fotoreporterzy zauważyli też Courteney Cox z ukochanym oraz Julię Roberts.
1.

Księżna Kate zabrała księżniczkę Charlotte na finał Wimbledonu. Do królewskiej loży wpadła też Pippa Middleton (ZDJĘCIA)

Księżna Kate pojawiła się na finale męskiego Wimbledonu. Ukochana księcia Williama mogła liczyć na wyjątkowe towarzystwo. U jej boku obecna była nie tylko córka Charlotte, ale również młodsza siostra Pipa Middleton.