Trwa ładowanie...
Przejdź na
Sima
|

Zofia Zborowska na ściance zachęca do zbiórki pieniędzy dla chorej Zosi (ZDJĘCIA)

136
Podziel się:

Zofia Zborowska, która niedawno została mamą małej Nadziei, zaangażowała się w zbiórkę funduszy na leczenie dziewczynki chorej na rdzeniowy zanik mięśni.

Zofia Zborowska na ściance zachęca do zbiórki pieniędzy dla chorej Zosi (ZDJĘCIA)
Zofia Zborowska z mężem, Andrzejem Wroną zachęcają do wpłat na pomoc chorej Zosi na gali Glamour (AKPA)
bESYDjdx

Na początku sierpnia Zofia Zborowska i jej mąż, Andrzej Wrona, powitali na świecie córeczkę. Mała Nadzieja jest teraz oczkiem w głowie rodziców, którzy sprawiedliwie dzielą się opieką nad brzdącem.

Świeżo upieczona mama relacjonuje życie z dzieckiem w mediach społecznościowych. Na Instagramie Zborowska nie ogranicza się jednak do słodkich wpisów i reklamowania asortymentu dla bobasów. Ostatnio celebrytka zaangażowała się w akcję pomocy dla potrzebującego dziecka.

bESYDjdz
Zobacz także: Oliwia Bieniuk uspokaja: "Tatuś odpowiada za wszystkie moje współprace"

W ubiegłym tygodniu poruszona Zborowska namawiała swoich followersów do przyłączenia się do zbiórki pieniędzy na bardzo kosztowną operację małej Zosi chorej na rdzeniowy zanik mięśni. Na terapię genową rodzice dziecka muszą zebrać aż 9,5 miliona złotych.

bESYDjdF

Zborowska pomogła w nagłośnieniu akcji, wciąż jednak brakuje części pieniędzy. Celebrytka postanowiła zatem nagłośnić zbiórkę w jeszcze inny sposób.

Na wczorajszej gali magazynu Glamour aktorka pozowała z mężem na ściance, trzymając przed sobą plakat ze zdjęciem dziecka i linkiem do zbiórki na operację.

Zobaczcie zdjęcia.

Czy redaktorzy Pudelka śledzą gwiazdy i robią im zdjęcia zza krzaka? Tego dowiecie się w najnowszym odcinku Pudelek Podcast! 

bESYDjdG
bESYDjdH
bESYDjea
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(136)
abc
miesiąc temu
Lek na SMA jest refundowany!!! Polska jako jeden z nielicznych krajów go refunduje.To jest zbiorka na inny lek, dlatego te zbiórki są kontrowersyjne. Poczytajcie o tym
Annasik
miesiąc temu
Każdy po 1zl, albo bogate koleżaneczki zrezygnują z jednej drogiej torebki i wpłaca na dziewczynkę… uzbiera się szybciej :)
Pudel nie usu...
miesiąc temu
Komorowska i Kwaśniewska niech wpłacą , a dziećmi na granicy niech się zajmą ich matki i ojcowie .
bESYDjeb
Domi
miesiąc temu
Dajcie już spokój z tym SMA. Wychodzi na to, że nie jest to wcale jakaś bardzo rzadka choroba. Poza tym w Polsce tez są metody jej leczenia. Ale oczywiście „wyjazd na leczenie najdroższym lekiem świata”lepiej się klika.
NFZ
miesiąc temu
przecież NFZ finansuje takie leczenie, na co ta zbiórka? wiadomo że każdy by chciał być leczony w najlepszej klinice na świecie ale nie tędy droga...
Najnowsze komentarze (136)
Zdenak
4 tyg. temu
Wiktor Zborowski niech nie ugania sie za małolatami w Zatoce Sztuki i finansuje seks z małolatami tylko niech odda kase wnuczce a tata koszykarz nie zarabia 1500 mieśięcznie.Wstyd dla całej rodziny o żebranie.Trochę żyć w skromności i kasa bedzie a nie finansować Krystka
Hana
miesiąc temu
Lecz ludzi dobrej woli jest więcej I mocno wierzę w to Że ten świat Nie zginie nigdy dzięki nim Nie nie nie nie nie Nadszedł już czas Najwyższy czas Nienawiść zniszczyć w sobie Jakie to prawdziwe🙂
Candice
miesiąc temu
Zebrali pieniądze! Zosia będzie miała szansę na leczenie! To wspaniała wiadomość! 🥲
Kucha
miesiąc temu
Ja czytałam że pani zocha blokuje Kazdego na ig kto prosi ją o pomoc nie wieze jej za grosz sama została mamą powinna wpalcic a nie zebrać
Zzzzzz
miesiąc temu
Jejku Zośka lubię ciebie ale jak piszesz o uratowaniu życiu to zastanów się chociaż sekundę jakie to zycie będzie. Przecież zolgensma ma sens wtedy kiedy noworodki nie maja jeszcze objawów albo dopiero początkowe symptomy jak np drżenie języka.. Ten lek nie cofa choroby!! Ba, nawet nie wykazuje lepszego działania u dzieci z zaawansowanymi symptomami niż spinraza. Ta biedna dziewczynka już ma problem z oddychaniem, nie może jeść sama, nie porusza głowa. Ona nigdy nie usiądzie sama, nigdy nie wstanie (sprawdz statystyki tego leku) Będzie przewijanym, karmionym rurka dzieckiem Z cierpieniem w oczach. Czy o takie zycie walczysz? 9 mln za lata katuszy..
Angie
miesiąc temu
Tyle pieniędzy za jedno życie to marnotrawstwo. Za tyle kasy można pomóc większej ilości mniej chorych dzieci, z których być może w przyszłości społeczeństwo będzie miało korzyści.
awe
miesiąc temu
ładna inteligentna i cwana na pokaz ta zbiórka wizrunkowo dla ciebie wielki PLUS a z twej kasy grosz ni wydasz
Babcia
miesiąc temu
stać cię aby samej to zafundować ni żebrać
bESYDjdT
polka
miesiąc temu
Ekipa od friza niech da
nie
miesiąc temu
sobie z majątku nie odejmę
kanu
miesiąc temu
ludzie cie Pani Zboro znienawidzą
Kobieto
miesiąc temu
a kim ty jesteś kobieto aby kazać mi dawać
aaaaf
miesiąc temu
nigdy nie proś ludzi okasę Bogata DAMO bo cie znienawidzą
aleluja
miesiąc temu
ona jest Bogata sam by dała cała suma żebrać od nas
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bESYDjeM
bESYDjeN
bESYDjeO
bESYDjeP
bESYDjeQ
bESYDjev