Trwa ładowanie...
Przejdź na

Zofia Zborowska o Instagramie mamy: "To ja wpadłam na pomysł, żeby z robić z niej influencerkę"!

34
Podziel się:

Maria Winiarska już depcze córce po piętach jeżeli chodzi o ilość obserwatorów. Myślicie, że Zborowskiej przyjdzie pożałować rozniecenia w mamie nowej pasji?

Ostatnie lata odznaczyły się w show biznesie drastycznym wzrostem popularności blogerek modowych. Dziewczyny z małych miejscowości zaczęły robić karierę i zarabiać pokaźne kwoty na pokazywaniu swojego codziennego życia oraz tzw. "outfitów". Zasięg i siłę wpływu niektórych autorek stał się na tyle znaczący, aby dziewczyny zasłużyły na miano influencerek. Wydawać by się mogło, że w natłoku nowej technologii starsze pokolenia będą czuły się zagubione, jednak okazuje się, że nic nie może być dalsze od prawdy. Za przykład może posłużyć Maria Winiarska, 67-letnia aktorka z ponad 65 tysiącami obserwatorów na Instagramie. Internetowe sukcesy mamy skomentowała Zofia Zborowska, twierdząc, że to ona przekonała ją do rozpoczęcia kariery w Internecie, co rzekomo tchnęło w aktorkę drugą młodość. Obserwujecie już jej konto?

KOMENTARZE
(34)
gość
4 lata temu
Instangram jest dla pustaków albo osób z zanizona samoocena chcących się dowartosciowac ich spójrzcie jakie mam fajne życie
gość
4 lata temu
Te influencerki i influencerzy już się nudni robią i wkurzają na maksa. Czemu to służy poza wstawianiem foci na instagrama? To bezużyteczni i****i i wszyscy podupadli aktorzy, piosenkarze itd. teraz zostają influencerami. Hahahahaha Dno i wodorosty
gość
4 lata temu
Rzeczywiscie,bardzo ambitne...Ja niczego takiego nie posiadam,i czuje sie z tym dobrze.
gość
4 lata temu
Ta dziewucha w ogole nie byla wychowywana,bo sobie nie wzobrazam,byc takim glupkiem,bez oglady.
gość
4 lata temu
Nie znam kto to jest?
Najnowsze komentarze (34)
gość
4 lata temu
to jest k***a zydowska
gość
4 lata temu
czy tylko mnie ta dziewucha mega drażni?
gość
4 lata temu
"Z robić" pisze się razem matoły.
gość
4 lata temu
"Z robić"? - po jakiemu to jest?
gość
4 lata temu
"zrobić" pisze się razem
Chore to
4 lata temu
Wiecie,co? Niech ktoś wreszcie zrobi porządek w mediach socjalnych z tymi debilnymi siostruniami Zborowskimi. Zofia cały czas transmituje swoje wizyty w fitness czubach i salonach piękności (iść!), jednak efekt jest taki, że coraz bardziej rysami przypomina faceta, póki co z tym tlenionymi mopem na głowie wygląda jak trans na berlińskiej paradzie. Jej siostrunia Hanna to kolejny przypał, który robi pośmiewisko ze swojej córki na instagramie.
gość
4 lata temu
Szkoda, że nie podpisujecie się pod tymi artykułami. Ktoś nie zna zasad pisowni w ojczystym języku. Gratuluję :)
gość
4 lata temu
Obie , tak samo brzydkie i tak samo rozgarniete umysłowo !!!! Tylko, pozostaje im być influencerkami. !!!Mama powinna, sie zająć, czymś, co poprawi jej wygląd ( jakiś chirurg plastyczny !!!) Chociaż, można ja podziwiać, że z takim wyglądem, jeszcze, się pokazuje publicznie !!! Bardzo ładną, miała siostrę !!!! Winiarską !!!
gość
4 lata temu
Wystarczyło, że tatuś był donosicielem, a kolejna córeczka-m******a ma ustawioną karierę. Wstydu nie macie, komedianty!!
gość
4 lata temu
Na całym Instagramie nie ma bardziej zj*banej l***i niż zborowska
A
4 lata temu
mATKA FAJNIEJSZA NIZ CORKA.
gość
4 lata temu
Jeny jak mnie drażni ten bansztyl
gość
4 lata temu
Ignorowanie tego typu chamskich m*****t to najlepsza metoda by zniknely z pola widzenia. Niech sie same babrza w tym swoim "nowoczesnym ,"wspanialym blocie ".
gość
4 lata temu
Boze kobieto zamkinj w końcu w swój ryj nikogo nie obchodzisz ani twoje tanie piardy i udawanie tzw aktorstwa
Oferty dla Ciebie