Żona Olbrychskiego w TVN: "Daniel nawet Hennessy rozcieńcza sokiem pomarańczowym!"

1244
Podziel się

"Nie pije ostrych alkoholi, bo ich nie lubi. Uwielbia wino w dużych ilościach, czasem jakieś nalewki" - tłumaczyła. Zapomniała, że to też alkohol?

Daniel Olbrychski po tym, jak został przyłapany na jeździe samochodem po wpływem alkoholu, robi wszystko, żeby "ocieplić wizerunek". Z pomocą przyszedł mu oczywiście TVN, robiąc z niego gwiazdę ostatnich dni. Za wszelką cenę stara się przekonać Polaków, jak wstydzi się swojej "pewności za kierownicą" i przekonania, że "wino, które wypił do kolacji, powinno wyparować z organizmu do rana". Pochwalił się też, że kupił już alkomat.

Nie wolno mi było wsiadać do samochodu, nawet na 2 kilometry polną drogą. Byłem przekonany że po 8 godzinach snu nic już nie było. Chwała Bogu że nie było wypadku. Przez 40 lat, nie miałem żadnego wypadku na 2 miliony kilometrów - tłumaczył w Dzień Dobry TVN. Już kupiliśmy alkomat.

Żona Olbrychskiego, która towarzyszy mu w tych wizytach, przyjmuje jednak nieco bardziej ostry ton. Nie widzi właściwie problemu w tym, że mąż jechał pijany. Skupia się głównie na tym, jak "niesprawiedliwe", że takie informacje rozchodzą się w sieci i znane osoby, promowane na autorytety, są piętnowane za jazdę po alkoholu. Zasugerowała też, że tak naprawdę nic się nie stało, bo Daniel przecież nikogo nie zabił... Dodała, że Olbrychski właściwie zawsze rozcieńcza alkohole, więc zdziwiło ją to, kiedy alkomat pokazał 0,9 promila.

Nikt w to może nie uwierzyć, to wiedzą przyjaciele i ja, że Daniel nawet koniak Hennessy rozcieńcza sokiem pomarańczowym, bo po prostu nie pije ostrych alkoholi, bo ich nie lubi. Uwielbia wino w dużych ilościach, czasem jakieś nalewki.

Wierzycie im w to, że pił naprawdę "do kolacji", a nie "od rana do kolacji"?

Źródło: Dzień Dobry TVN/x-news

KOMENTARZE
(1244)
gość
5 lata temu
przeciez tu chodzi o to , ze byl pijany i jechal , a nie co pije
bibi
5 lata temu
koncz wasc..wstydu oszczedz
gość
5 lata temu
wino w dużych ilościach daje 0,9 promila ;p
gość
5 lata temu
Po co ciągle go zapraszają??? Teraz będzie patronem nietrzeźwych
gość
5 lata temu
Hehe Daniel Ty komediancie:) popuscilem ze smiechu:)
Najnowsze komentarze (1244)
gość
5 lata temu
a ta tlusta oblesna baba z rozyca to kto dla niego jest? adwokat moze?, on zawsze jezdzil po pijaku, nachlany do bolu ale tak jak wielu zawsze mu sie udawalo, zapytajcie jego syna Rafala to wam powie jaki z niego kozak po pijaku jest a teraz on i ta slonina wmawiaja ludziom ze on tylko wino...... koniowi zamelduj stary o**e bo polacy to myslacy narod w przeciwienstwie do ciebie
gość
5 lata temu
nadęty b******l myśli że im wszystko wolno
nnner
5 lata temu
to żydzisko jeszcze skomle
gość
5 lata temu
pewnie ja zdenerwowal i dogadala jemu publicznie,jak by ktoś nie wiedział,ze on naduzywal,przeciez media się rozpisują ,ze złapali jego po alkoholu,jadac samochodem,a co ona mogla w tej sytuacji zrobić? udac,ze dogaduje własnemu mezowi
nieżyt
5 lata temu
ta kobita wygląda jak klon Komorowskiej. Stare żydówki tak wyglądają, ale podobieństwo jest zbyt duże.
gość f.
5 lata temu
A ja go rozumiem. Co spojrzy na swoją żonę - to musi wziąć łyk! Na trzeźwo się nie da.
kierowca
5 lata temu
Był pijany jak wsiadł do samochodu i po co te gadanie.Powinien ponieść karę jak każdy ,który został złapany po alkoholu.To ,że znany powinien przeprosić a nie tłumaczyć jaki jest niewinny.Kara zbyt niska jak na popularną osobę.
Skrzetuski
5 lata temu
mama muminka broni alkoholika... no prosze...:/
kevin75
5 lata temu
Panie doktorze ale ja wcale tak dużo nie piję jedynie jak pada albo jak nie pada!!
gość
5 lata temu
Czy ona jest siostrą Komorowskiej?
gość
5 lata temu
Kmicic mial szlachetne cechy bo to szlachcic Daniel to kmiotek
gość
5 lata temu
Olbrychski dowodem na to że Polak nie kaktus. Psy tego nie rozumieją - komu służą? Trzeba wypędzić tą eurohołotę aby Polska była Polską
123
5 lata temu
Teraz rozumiem dlaczego popierał Bronka
gość
5 lata temu
Teraz rozumiem dlaczego popierał Bronka
...
Następna strona