Trwa ładowanie...
Przejdź na
Ignacy Węgrzyn
Ignacy Węgrzyn
|
aktualizacja

Życie Marzeny Kipiel-Sztuki nie zawsze było usłane różami. Pochowała aż CZTERECH PARTNERÓW. "Nie dożyli do pięćdziesiątki"

47
Podziel się:

Marzena Kipiel-Sztuka cieszyła się sporą sympatią widzów, jednak jej życie nie zawsze było usłane różami. Jakiś czas temu aktorka otwarcie opowiedziała o swoich związkach, które naznaczone były prawdziwymi tragediami.

Życie Marzeny Kipiel-Sztuki nie zawsze było usłane różami. Pochowała aż CZTERECH PARTNERÓW. "Nie dożyli do pięćdziesiątki"
Marzena Kipiel-Sztuka miała problemy finansowe (AKPA, AKPA)

Wiadomość o śmierci Marzeny Kipiel-Sztuki zasmuciła fanów produkcji "Świata według Kiepskich". Chociaż aktorka spędziła 23 lata na planie serialu, gdzie wcielała się w rolę Halinki i zyskała sporą sympatii widzów, to jej życie nie zawsze było usłane różami. Jakiś czas temu gwiazda "Kiepskich" wyznała publicznie, że przedwcześnie straciła rodziców, którzy przegrali walkę z chorobą.

Okazuje się, że w przeszłości aktorkę spotkało wiele tragedii. Marzena Kipiel-Sztuka nie miała szczęścia w miłości i z żadnym mężczyzną nie udało jej się związać na dłużej. W życiu aktorki obecnych było czterech wybranków, żaden z nich nie dożył jednak pięćdziesiątego roku życia.

Tak się ułożyło, że wszyscy moi partnerzy, a było ich czterech, nie dożyli do pięćdziesiątki - powiedziała Marzena Kipiel-Sztuka w rozmowie z "Faktem".

Życie Marzeny Kipiel-Sztuki nie było usłane różami

Aktorka przez dziesięć lat związana była z Konradem Sztuką. Niestety jej relacja z reżyserem i producentem filmowym nie przetrwała próby czasu. Powodem miał być pracoholizm aktorki. Jej były maż zmarł w 2015 roku po walce z poważną chorobą. Praca na planie "Kiepskich" zapewniła jej nie tylko popularność, ale także miłość.

Po rozstaniu ze Konradem Sztuką aktorka związała się z operatorem Mariuszem Piesiewiczem. Mężczyzna zmarł w 2005 roku z powodu wylewu. Dwa lata później Marzena Kipiel Sztuka ponownie wyszła za mąż. Jej wybrankiem został Przemysław Busakowski. Ich wspólne szczęście nie trwało jednak zbyt długo. Po dwóch latach mężczyzna zmarł. Przyczyną przedwczesnej śmierci była niewydolność krążeniowo-oddechowa.

W życiu Marzeny Kipiel-Sztuki obecny był jeszcze pewien Tomek, który był jej miłością w młodzieńczych latach. Okazuje się, że mężczyzna również nie żyje. Jakiś czas temu sama aktorka przyznała, że było to jej wielka miłość.

Nie chciałam opowiadać o Tomku, kiedy jeszcze żył. To była moja pierwsza, wielka miłość z czasów szkolnych, kiedy w Legnicy chodziłam do Technikum Budowlanego. On uczył się w zawodówce na murarza, ale miał też ukończoną szkołę muzyczną i był niezwykle utalentowanym i zdolnym chłopakiem — wspominała na łamach "Faktu".

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(47)
Rodzina Kieps...
1 tyg. temu
Pani Halinko, na zawsze w naszych sercach. RIP
solve
1 tyg. temu
Teraz pewnie będzie jej lżej. Dzielna kobieta walczyła z wieloma problemami w życiu. A najciężej się walczy ze swoimi słabościami. Szacunek.
geso
1 tyg. temu
Nie miała najlżejszego życia. Za to miała swój zawód, pasję, jaką było aktorstwo. To też niemało.
Edek
1 tyg. temu
alkohol to zło
nick
1 tyg. temu
Jak można rozprawiać o czyjejś śmierci, siejąc plotami wciśniętymi między informacje o kolorze czyjegoś kostiumu bikini a faktem pokazania środkowego palca przez jakieś patologiczne zero. Dno.
Najnowsze komentarze (47)
detektyw
1 tyg. temu
dziwna kobieta, z tego wynika, że alkohol bardzo ją zmienił i miała na dodatek hobby, a jakie? musicie troche pomyśleć
Xyz
1 tyg. temu
Pani Halinka, świetna aktorka.
terapeuta.
1 tyg. temu
trzeba pomagac sobie ,pomagac slabszym ,nigdy nie wiadomo kiedy my bedziemy potrzebowac pomocy .
Chmurka
1 tyg. temu
Wydaje się mi że była fajną, sympatyczną kobieta. Fajnie grała w Kiepskich. Pani Halinko, pamiętamy. Spoczywaj w Pokoju.RIP.
Koszmar
1 tyg. temu
A ja mam męża.Byl wdowcem.Dzis ma raka.Niedawno wygadał się, że ma grobowiec z pierwszą żoną.Mamy małego syna, czyli nasz syn kiedyś ma chodzić na grób ojca i jego żony? A ja byłabym nikim?
Serce
1 tyg. temu
Na koniec artykuluam odpowiedź czemu miała takiego pecha serio.Karma za wielką miłość, pewnie odrzucona albo fatalnie zaprzepaszczona.Biedny chłopak płakał to i ona miała zwalone całe życie za niego.Niestety mam to samo, to się dzieje, serio.Nue wiem czy można odwrócić los, zadośćuczynić, czy dopiero w następnym wcieleniu?
Ona
1 tyg. temu
Wiecie co? Na koniec artykulu mam odpowiedź czemu miała pecha całe życie,To jest straszne, karma za odrzucona wielka miłość z młodości.Niestety mam to samo, nie sądziłam, że to działa a niestety tak.To jest straszne.Ktos płacze bo go odrzuciliśmy i nie ma już spokoju,miłości i szczęścia i druga osoba też.Nie wiem jak odwrócić los??
luska
1 tyg. temu
jesli pogrzebala 4 partnerow, to znaczy, ze miala dobra reke....
NAKRĘTKI OD B...
1 tyg. temu
Kto też odrywa nakrętki od butelek- łapka w górę
Ala
1 tyg. temu
Zmarła denna aktoreczka. Kogo to interesuje. Wszyscy kiedyś odejdziemy.
Mimi27🤐🤐🤐�...
1 tyg. temu
Niehigieniczny tryb życia doprowadził ją do tego stanu w sumie można rzec że dążyła Do takiego końca
Dziwne
1 tyg. temu
Taki przypadek?Chyba miała słabość do alkoholików
xyz
1 tyg. temu
Trochę dziwne z tymi zgonami partnerów,,,?.
Xaxa
1 tyg. temu
Wspaniała aktorka. Życie miała trudne, ale jak czytam te komentarze, że była alkoholiczką... No cóż.. każdy w otoczeniu ma jakiegoś znajomego/znajomą kto ma z tym problem. Nie mnie oceniać, bo niestety są ludzie, którzy tak starają radzić sobie z problemami i uciekają w używki.