Trwa ładowanie...
Kokosimo
Kokosimo
|
aktualizacja

Zziębnięta Dorota Szelągowska zaspokaja głód nikotynowy, puszczając dymka z Tomaszem Jakubiakiem w centrum Warszawy (ZDJĘCIA)

235
Podziel się:
235
Podziel się:

Hiszpańskie wakacje Doroty Szelągowskiej w jej nowo nabytym lokum dobiegły końca, a zapracowana osobowość telewizyjna zdążyła już wrócić do pracy. 43-latka została ostatnio "przyłapana" podczas dymka w centrum Warszawy. Towarzyszył jej Tomasz Jakubiak.

1
 / 8
Zziębnięta Dorota Szelągowska zaspokaja głód nikotynowy, puszczając dymka z Tomaszem Jakubiakiem w centrum Warszawy (ZDJĘCIA)
Dorota Szelągowska
Dorota Szelągowska (Pudelek Exclusive)
0
0

Ostatnio rok był przełomowy dla Doroty Szelągowskiej. Ekspertka od remontów postanowiła wziąć się za siebie i, podobnie jak wiele jej koleżanek z branży, oddać się w ręce trenera personalnego. Instruktor pomógł jej zrzucić kilka nadprogramowych kilogramów i, co za tym idzie, odzyskać pewność siebie. Celebrytka zmieniła też adres zamieszkania i przeprowadziła się z luksusowego apartamentu do nieco skromniejszego, acz znacznie przytulniejszego mieszkania na warszawskim Żoliborzu.

Na tym nie koniec inwestycji Szelągowskiej w nieruchomości. Wszystko wskazuje na to, że celebrytka w ostatnim czasie stała się właścicielką kolejnego lokum - tym razem jednak położonego poza granicami Polski. Ostatnio 43-latka pochwaliła się nawet zapierającymi dech w piersiach wnętrzami swojej hiszpańskiej "chatki", subtelnie dopraszając się komplementów.

Niestety póki co zawodowe zobowiązania nie pozwalają Dorocie w pełni nacieszyć się nowym nabytkiem. Zamiast oddawać się słodkiemu nieróbstwu w andaluzyjskim Costa del Sol, gwiazda "Totalnych remontów Szelągowskiej" zmuszona jest bohatersko stawiać czoła szarej rzeczywistości i zarabiać na "chleb" w mroźnej Polsce. Kilka dni temu córka Katarzyny Grocholi została uwieczniona na zdjęciach paparazzo grasującego po centrum Warszawy w poszukiwaniu celebrytów. Matka dwójki dzieci dała się sfotografować, gdy wychodziła ze studia na Nowogrodzkiej, zaczerpnąć powietrza i przy okazji zaspokoić głód nikotynowy. W puszczaniu "dymka" Szelągowskiej towarzyszył nowy juror "Masterchefa", Tomasz Jakubiak. Warto dodać, że gwiazda TVN próbuje rzucać palenie, o czym wspominała. Gwiazda ma za sobą kilka takich prób, ale najwidoczniej jeszcze nie czuje, by to był "ten moment", aby raz na zawsze rozstać się z nałogiem.

Zobaczcie zdjęcia.

2
 / 8
Dorota Szelągowska

Dorota Szelągowska już kilka razy rzucała palenie.

3
 / 8
Dorota Szelągowska

Kiedyś celebrytka wspomniała, że spala mniej więcej 50 papierosów.

4
 / 8
Dorota Szelągowska

Pracując ciężko od rana w jednym z warszawskich studiów ekspertka od remontów zrobiła sobie zasłużoną przerwę na kawę i papierosa.

5
 / 8
Dorota Szelągowska
6
 / 8
Dorota Szelągowska
7
 / 8
Dorota Szelągowska, Tomasz Jakubiak
8
 / 8
Dorota Szelągowska, Tomasz Jakubiak

Na "dymku" gwieździe towarzyszył kolega ze stacji, Tomasz Jakubiak.

KOMENTARZE
(235)
Zaloguj się i zostań Championem Pudelka VIP
Pamiętaj, że po zalogowaniu nadal możesz
komentować ANONIMOWO 😎
Szansa na wyróżniony komentarz
Odznaka Championa
Kolorowy avatar
WYRÓŻNIONE
LOL
2 lata temu
Serio od lat potraficie w kolko robic babce zdjecia i opisywac ze pali? Poziom przedszkola :D
Lena
2 lata temu
Zdarzyło mi się oglądać programy kulinarne z Jakubiakiem zanim trafił do głównego kanału stacji. Po kilku odcinkach odpuściłam. Nie polubiłam jego seksistowskich żartów i rubasznego sposobu bycia. Dla mnie to taki obleśny wujek na weselu, tylko w młodszym ciele...
tak jest
2 lata temu
Ja już nie puszczam dymka od 20 lat , bo to i niemodne i niezdrowe!
Jaaaaaaaa
2 lata temu
W naszym narodzie będą Ci gadać czy masz usunąć ciążę czy nie, czy masz palić czy nie, czy możesz być panną czy nie. Ludzie zajmijcie się swoim życiem. Ona jest dorosła i ma prawo palić jeśli chce. To ona ponosi konsekwencje swoich decyzji jak każdy z nas
Żenada
2 lata temu
No i ? Z czego wy aferę robicie ?
NAJNOWSZE KOMENTARZE (235)
Życie to nie ...
9 miesięcy temu
Papierosy, narkotyki, alkohol, otyłośc i chłopa nima.
Niestety,ale
2 lata temu
Papieros i / lub butelka - żadnej kobiecie nie pasuje !!!
kuchenka
2 lata temu
Jej remonty to szajs jak ta cała TVN
Lola
2 lata temu
Teraz puszcza dymka, a za 10 lat będzie płakać, że ma raka Płuc i potrzebuje wsparcia! A tak w ogóle nie jest wiarygodna, ani jako projektantka, ani jako człowiek. LOL
gosc
2 lata temu
to ta co nawet w mikroskopijnym mieszkanku czarne sciany wali albo czarne meble
Jagodlak
2 lata temu
Najgorsze jest to ,ze ja przestalam palic ,i teraz jestem utyta ,wszystkie choroby zaczely sie mnie czepiac ,i to była glupota z mojej strony . Paliłam 30 lat ,i palenie odstawilam w trzy dni ,to był szok dla mojego organizmu ,co wizyta u lekarza to nowa choroba
kok
2 lata temu
tego jej wiecznego smiechu nie da sie strawic
...........
2 lata temu
oj zestarzała się bardzo
Olusia
2 lata temu
Jest tylu wspaniałych architektów utalentowanych którzy nie mają znanej matki. Nie bardzo rozumiem nepotyzmu tvnu czasami mam wrażenie że cała ta stacja zatrudniona jest po czyjejś znajomości. Fajnie udało się pani; z pewnością jesteś genialnym architektem wnętrz i dlatego jesteś tu gdzie jesteś.
archikoment
2 lata temu
Panią Dorotę kojarzę głównie z programami remontowo-wnętrzarskimi i jakkolwiek na pozór sympatyczna od momentu wprowadzenia programów Pana Mirucia o podobnej tematyce w tej samej stacji, bardzo straciła na poważaniu. Aranżacje p. Krzysztofa są o klasę wyższe, bardziej przemyślane, powodując nieoczywisty efekt "wow", dużo własnych pomysłów w oparciu o aktualne popularne trendy. I nie trzyma się jednego stylu, jeśli trafi na nietypowego klienta to robi tak, żeby pasowało (np. salon i kuchnia w stylu arabskim, nie każdy by podołał). P. Szelągowska w pewnym momencie zdecydowała się na format w stylu "Nasz Nowy Dom", żeby się wyróżnić, bo w materii architektury wnętrz nie ma podbicia. P. Miruć jest wykształconym architektem z francuskimi dyplomami, a p. Dorota po jakichś kursach czy podyplomówce i proponuje zwykle akurat popularne trendy opierając się na ikeowych kopiuj-wklej aranżacjach. Abstrahując od niesienia pomocy w programach opartych na ludzkich dramatach wychodzi to momentami żenująco, naciskanie na łzy, rodzinne trudne historie z remontem w tle, przytulanie na siłę, nie da się tego oglądać, u p. Krzysztofa nie ma górnolotnych historii z dramatami w tle, po prostu spotkanie z klientami o określonych oczekiwaniach, krótkie przedstawienie się bohaterów odcinka, pokazanie procesu, wybór wykończenia i innych aranżacji, nie robią z tego cyrku. Przykład, w jednym z odcinków metamorfozy p. Mirucia była para, w której mężczyzna był niepełnosprawny i porusza się na wózku. Szelągowska zrobiłaby o tym pół odcinka, u Mirucia po prostu skupiono się na tym, jak dopasować wnętrze dla takiej osoby, bez dociekania co się stało. Pan Krzysztof jak na oczywiście telewizyjny montaż też wydaje się bardziej skupiony na tym, co ma do zrobienia. Oglądając program o urządzaniu wnętrz dokładnie tego oczekuję. Nie afiszuje się też z życiem prywatnym, ostatnio otworzył się bardziej ze swoim miejscem zamieszkania i remontem domu p. Połomskiego, warto było pokazać, bo widać, że podszedł z szacunkiem do wystroju i klimatu miejsca. Aczkolwiek u p. Mirucia wyczuwam narcystyczne zachowania i spore ego, czasami oglądając odcinki, patrząc jak się zachowuje i prowadzi dialog z fachowcami przeprowadzającymi dla niego remonty zapala się czerwona flaga, dało się też przeczytać, że wiele ekip ma z nim problemy i ciężko się współpracuje, ale może to mity i chęć zaszkodzenia. Miał też wg mnie fatalny program z panią Anną Nowak/Ibisz, który chyba był mu narzucony przez stację i producentów, bo kobieta nie wiem w ogóle po co tam była, całkowicie na doczepkę, nawet widać było, że go to trochę męczy. Jedyny z cyklu różnych jego programów, które omijam.
Prawda
2 lata temu
Z tą gwiazdą to przesada, w jej programie gwiazdą jest castorama,
Rewelacja
2 lata temu
No i co z tego, że pali. Jej sprawa. Jeszcze trochę, będziecie sprawdzać o której godzinie załatwią się. Weźcie się do roboty, a nie każdemu buciorami w życie wchodzić.
Digi
2 lata temu
Ja też palę i nikt mi zdjęć nie robi i nie komentuje. Jaka ja jestem szczęśliwa😁
ło Boże
2 lata temu
Nie cierpię tego sztucznego koloru jej włosów.
...
Następna strona
TOP10 - najpopularniejsze galerie
10.

Izabella Miko sili się na uśmiech, pozując do zdjęć na wiosennej ramówce Polsatu. Tęskniliście? (ZDJĘCIA)

Iza Miko będzie jedną z gwiazd nowej edycji "Tańca z Gwiazdami", więc nie mogło jej zabraknąć na prezentacji wiosennej ramówki stacji. Jak się zaprezentowała?
9.

Natalia Szroeder w skórzanym gorsecie przemyka korytarzem na ramówce Polsatu z Sebastianem Karpielem-Bułecką u boku (ZDJĘCIA)

W czwartek Polsat zorganizował prezentację wiosennej ramówki, na której zjawiło się wiele gwiazd kojarzonych ze stacją. Nie mogło też zabraknąć ekipy "Must Be the Music", w tym Natalii Szroeder, która zaskoczyła stylizacją.
8.

Dawno niewidziany Antek Królikowski i Iza integrują się na wiosennej ramówce Polsatu z Jackiem Rozenkiem oraz jego młodszą żoną (ZDJĘCIA)

Na prezentacji wiosennej ramówki Polsatu pojawił się Antek Królikowski i to nie sam, bo w towarzystwie ukochanej. Przed wejściem na ściankę gawędzili z Jackiem Rozenkiem i jego nową żoną.
7.

ODMIENIONA (?) Patricia Kazadi zachwyca w czerwonej sukni ze sporym dekoltem na wiosennej ramówce Polsatu (ZDJĘCIA)

Na prezentacji wiosennej ramówki Polsatu nie mogło zabraknąć Patricii Kazadi, prowadzącej "Must Be the Music. Tylko muzyka". Artystka zaprezentowała się w czerwonej sukni, która podkreśliła jej odmienioną (?) sylwetkę.
6.

Hanna Żudziewicz w beżowych pantalonach i PRZEZROCZYSTEJ sukni gra nogą na ramówce Polsatu (ZDJĘCIA)

Hanna Żudziewicz od lat znana jest widzom Polsatu. Tancerka zasłynęła dzięki występom w "Tańcu z Gwiazdami". Teraz rozwija też karierę influencerską, dzieląc się życiem prywatnym na Instagramie. Zobaczcie, jak wyglądała na wiosennej ramówce Polsatu.
5.

Magdalena Narożna jako "cekinowa pin-up girl" eksponuje nogi na ramówce Polsatu. Przybyła z ukochanym u boku (ZDJĘCIA)

W czwartek telewizja Polsat zorganizowała prezentację wiosennej ramówki, na którą przybyło wiele kojarzonych osobistości. Wśród nich znalazła się Magdalena Narożna, która wyeksponowała nogi w kreacji z cekinami.
4.

Gwiazdy na prezentacji wiosennej ramówki Polsatu: Aneta Zając, Magdalena Narożna, Katarzyna Cichopek z Maciejem Kurzajewskim... (ZDJĘCIA)

Największe nazwiska Polsatu zebrały się w Warszawie, aby wspólnie odsłonić propozycje stacji na nadchodzący sezon wiosenny. Na czerwonym dywanie zagościli m.in. Aneta Zając, Magdalena Narożna i Sebastian Fabijański. Kto wyglądał najlepiej?
3.

Aneta Zając w przylegającej sukni pozuje na wiosennej ramówce Polsatu. Zachwyca formą? (ZDJĘCIA)

Aneta Zając wpadła na wiosenną ramówkę Polsatu. O aktorce w ostatnim czasie znów jest głośno, a wszystko za sprawą imponującej metamorfozy. Na ściance pojawiła się w błękitnej sukni z dzianiny. Zobaczcie, jak się prezentowała.
2.

Justyna "nimfa wodna" Steczkowska ZACHWYCA formą w bikini na Seszelach (ZDJĘCIA)

Justyna Steczkowska od kilku dni przebywa na Seszelach. Ostatnio podzieliła się z fanami nagraniem z nurkowania, przy okazji prezentując nienaganną sylwetkę w bikini. Forma życia?
1.

Uczestnicy "TzG" balują na "tajnej" imprezie integracyjnej: całuski z Potocką, uchachana Boczarska, przytulaski z Fabijańskim (ZDJĘCIA)

Przygotowania do kolejnej edycji "Tańca z Gwiazdami" trwają w najlepsze. W minioną środę uczestnicy, ich trenerzy, prowadzący i jury postanowili się nieco zintegrować. Zabawa trwała do późnych godzin wieczornych.