Sobota 27.11.2010

Kukulska i Wojewódzki w jury polskiego "X Factor"?!

X Factor Kuba Wojewódzki Natalia Kukulska

Kukulska i Wojewódzki w jury polskiego

Przygotowania do startu pierwszej edycji programu X Factor w TVN-ie ruszyły już pełną parą. Twórcy programu dla talentów wokalnych już rozpoczęli poszukiwania członków jury. Według naszych informacji, na szczycie listy znajdują się Natalia Kukulska i... Kuba Wojewódzki.

Nasz informator donosi, że pierwsze oferty finansowe zostały już złożone. Ponoć to właśnie pieniądze przekonały Wojewódzkiego, by przyjąć kolejną tego typu ofertę. Kukulska również wyraziła spore zainteresowanie, co cieszy TVN. Producentom zależy, by w programie pojawiły się osoby, które nie opatrzyły się jeszcze widzom programów rozrywkowych. Ponoć propozycje złożono również Patrycji Markowskiej i Piotrowi Metzowi, redaktorowi naczelnemu Machiny.

Jak myślicie, czy Wojewódzki jest już niezbędnym elementem jury w tego typu show? Zostanie polskim Simonem Cowellem

Kukulska i Wojewódzki w jury polskiego Kukulska i Wojewódzki w jury polskiego

Komentarze (540)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 540
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 27.11.2010 01:12
kukulska? nie! kompletnie mi nie pasuje do tej roli...
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 27.11.2010 01:28
bez wojewodzkiego jury nie mialo by sensu w tym programie.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 27.11.2010 01:38
TYLKO BLAGAM : nie bierzcie tych zalosnych prowadzacych jacy sa w Mam Talent! Blagam... ogladam od 4 lat x factora w uk i prosze wzorujcie sie na tamtej edycji. tam prowadzacy jest SUPER obyty taktowny na prawde super az chce sie ogladac to. Prowadzacy to bardzo duzo, jest bardzo wazny. TVN prosze was postarajcie sie o jakiegos dobrego prowadzacego jak w X factor UK
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 27.11.2010 01:38
KUBA TO FACHOWIEC OD TAKICH SZOŁ - MUSI BYĆ
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 27.11.2010 01:39
Wojewódzki the best :D
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 27.11.2010 01:39
TYLKO BLAGAM : nie bierzcie tych zalosnych prowadzacych jacy sa w Mam Talent! Blagam... ogladam od 4 lat x factora w uk i prosze wzorujcie sie na tamtej edycji. tam prowadzacy jest SUPER obyty taktowny na prawde super az chce sie ogladac to. Prowadzacy to bardzo duzo, jest bardzo wazny. TVN prosze was postarajcie sie o jakiegos dobrego prowadzacego jak w X factor UK
DOBRZE ten pan powiada, jestem ZA
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 27.11.2010 01:39
a czemu niby markowska??bleee
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 27.11.2010 01:39
Wrocław za Kubusiem W.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 27.11.2010 01:41
nienawidze markowskiej
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 27.11.2010 01:42
Kuba to Idol, Mam Talent i X Factor - PROSTE.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 27.11.2010 01:45
bez wojewodzkiego beda nudyyy
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 27.11.2010 01:46
wojewódzki jest najlepszy w tej roli. dalej prokop i maleńczuk
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 27.11.2010 01:51
No, akurat zaprzeczyli samym sobie, bo Wojewódzki się już bardzo opatrzył. Markowska - absolutnie.
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 27.11.2010 01:51
Kuba jest OK, ale do Simona mu daleko, nie tylko z powodu nieznajomosci angielskiego...:))
Odpowiedz
0 0
zgłoś
trypoliks 27.11.2010 01:56
no cóż Kuba jednak działa na telewidzów. czasem przegina a czasem coś mądrego powie poza tym jest zabawny.więc moim zdaniem sie nadaje. Ciekawe co pokaże Natalia K.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 27.11.2010 02:00
Kuba mizernie wygląda
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 27.11.2010 02:03
SABLEWSKA POWINNA WZIĄC UDZIAŁ!!!!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 27.11.2010 02:04
maja sablewska byłaby dobra
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 27.11.2010 02:05
majka S i Edyta to dobre JURY :)
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 27.11.2010 02:05
A co z Edytą Górniak? Ona się najbardziej nadaje do jury.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 27.11.2010 02:06
A może Krupa, ona jest taka american trendi, to się nadaje.......
no i elokwentna bardzo(mam nadzieję, że wie co to słowo znaczy)
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 27.11.2010 02:21
znowu ten wreddny zboczony żydiu będzie oceniał ? masakra , kogo on wybrał kogo wypromował w idolu, brodkę? chyba tylko samego siebie promuje, wciska propagande polityczną, wywalcie tego obleśnego dziada, ludzie mają go dosyć!!!!!!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 27.11.2010 02:38
TYLKO BLAGAM : nie bierzcie tych zalosnych prowadzacych jacy sa w Mam Talent! Blagam... ogladam od 4 lat x factora w uk i prosze wzorujcie sie na tamtej edycji. tam prowadzacy jest SUPER obyty taktowny na prawde super az chce sie ogladac to. Prowadzacy to bardzo duzo, jest bardzo wazny. TVN prosze was postarajcie sie o jakiegos dobrego prowadzacego jak w X factor UK
DOBRZE ten pan powiada, jestem ZA
ja tez popieram nie róbcie znowu kolejnego wulgarnego mułu i nudnych żygów z kubą w.
po idolach z których nie udalo mu sie z nikogo z uczestnikow zrobic idola i po jałowym mamm talent, ludzie mają tego dosyć!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 27.11.2010 02:45
humor wiedza intelekt błyskotliwość - tylko kuba
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 27.11.2010 02:46
TAK DLA WOJEWÓDZKIEGO !!!!!!!!!!
Odpowiedz