3 półfinalistki "Top model 2" JUŻ WYBRANE!

Mają szansę na finał? Zobacz zdjęcia!

Obraz

Producenci programu Top model zdecydowali się w drugiej edycji uruchomić internetowy casting dla kandydatek. Oczywiście nabór internetowy ratował je przed krytycznymi ocenami jurorów.

Przez kilka dni w internecie trwało głosowanie na kandydatki, które zgłosiły się w sieci. Ostatecznie wybrano trzy dziewczyny, które przejdą do kolejnego etapu. Spotkają się z pozostałymi 47 uczestnikczami w półfinale. Spośród nich wybrana zostanie trzynastka, która znajdzie się w ścisłym finale.

Głosami internautów, do kolejnego etapu dostały się: 20-letnia Karolina Pytlos z Wrocławia, 25-letnia Sylwia Horodyńska z Warszawy oraz 19-letnia Aleksandra Domańska z Lublina.

Podobają Wam się? Myślicie, że mają szansę na finał?

Obraz
Obraz
Obraz
Wybrane dla Ciebie
Nikt nie czyta, wszyscy wiedzą