Wtorek 28.08.2012

Steczkowska znowu pokazuje nogi! SEKSOWNA?

Justyna Steczkowska

Steczkowska znowu pokazuje nogi! SEKSOWNA?Pudelek EXCLUSIVE

Justyna Steczkowska ma świadomość, w czym wygląda najseksowniej. Od lat przy każdej okazji eksponuje swoje długie, zgrabne nogi, na które zamieniłaby się z nią pewnie niejedna dwudziestolatka. Piosenkarka, która na początku sierpnia skończyła już 40, spotkała się niedawno ze swoimi tancerzami. Dostała od nich kwiaty i spędziła kilka miłych chwil w kawiarni.

Na spotkanie Steczkowska wybrała krótką sukienkę bez ramiączek i obowiązkowo buty na obcasie. Czarna kreacja i szpilki z paskami w kostkach pozwoliły jej w pełni zaprezentować długie nogi. Czy nie ubrała się jednak odrobinę zbyt elegancko jak na kawę w środku dnia?

Steczkowska znowu pokazuje nogi! SEKSOWNA?Pudelek EXCLUSIVESteczkowska znowu pokazuje nogi! SEKSOWNA?Pudelek EXCLUSIVESteczkowska znowu pokazuje nogi! SEKSOWNA?Pudelek EXCLUSIVESteczkowska znowu pokazuje nogi! SEKSOWNA?Pudelek EXCLUSIVESteczkowska znowu pokazuje nogi! SEKSOWNA?Pudelek EXCLUSIVESteczkowska znowu pokazuje nogi! SEKSOWNA?Pudelek EXCLUSIVESteczkowska znowu pokazuje nogi! SEKSOWNA?Pudelek EXCLUSIVESteczkowska znowu pokazuje nogi! SEKSOWNA?Pudelek EXCLUSIVESteczkowska znowu pokazuje nogi! SEKSOWNA?Pudelek EXCLUSIVESteczkowska znowu pokazuje nogi! SEKSOWNA?Pudelek EXCLUSIVESteczkowska znowu pokazuje nogi! SEKSOWNA?Pudelek EXCLUSIVESteczkowska znowu pokazuje nogi! SEKSOWNA?Pudelek EXCLUSIVESteczkowska znowu pokazuje nogi! SEKSOWNA?Pudelek EXCLUSIVESteczkowska znowu pokazuje nogi! SEKSOWNA?Pudelek EXCLUSIVESteczkowska znowu pokazuje nogi! SEKSOWNA?Pudelek EXCLUSIVESteczkowska znowu pokazuje nogi! SEKSOWNA?Pudelek EXCLUSIVESteczkowska znowu pokazuje nogi! SEKSOWNA?Pudelek EXCLUSIVESteczkowska znowu pokazuje nogi! SEKSOWNA?Pudelek EXCLUSIVESteczkowska znowu pokazuje nogi! SEKSOWNA?Pudelek EXCLUSIVESteczkowska znowu pokazuje nogi! SEKSOWNA?Pudelek EXCLUSIVESteczkowska znowu pokazuje nogi! SEKSOWNA?Pudelek EXCLUSIVESteczkowska znowu pokazuje nogi! SEKSOWNA?Pudelek EXCLUSIVESteczkowska znowu pokazuje nogi! SEKSOWNA?Pudelek EXCLUSIVESteczkowska znowu pokazuje nogi! SEKSOWNA?Pudelek EXCLUSIVESteczkowska znowu pokazuje nogi! SEKSOWNA?Pudelek EXCLUSIVESteczkowska znowu pokazuje nogi! SEKSOWNA?Pudelek EXCLUSIVESteczkowska znowu pokazuje nogi! SEKSOWNA?Pudelek EXCLUSIVESteczkowska znowu pokazuje nogi! SEKSOWNA?Pudelek EXCLUSIVE

Komentarze (1828)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 1828
Odpowiedz zgłoś
gość-ówa 28.08.2012 02:09
Bardzo łądnie wygląda.
Odpowiedz zgłoś
gość 28.08.2012 02:10
Jakos nie podoba mi sie ta sukienka na "bombkę"
Odpowiedz zgłoś
gość 28.08.2012 02:10
Setny nius o nogach steczkowskiej ;/ Ale fakt faktem - są fenomenalne!
Odpowiedz zgłoś
olaaa 28.08.2012 02:10
cudowne nogi
Odpowiedz
28 13
zgłoś
gość 28.08.2012 02:10
nogi do podlogi :)
Odpowiedz zgłoś
gość 28.08.2012 02:11
a co?? w dresie miala przyjsc???!!!!! wielkie halo- ze szpilki i kiecka w srodku dnia!!!
Odpowiedz
24 15
zgłoś
gość 28.08.2012 02:11
polecam posluchac duetu Steczkowska i Gorniak z Fryderykow '95, miodek na uszy :)
Odpowiedz
76 21
zgłoś
gość 28.08.2012 02:11
Jak ręcznik owinięty paskiem. Nieładna sukienka. Nogi ładne.
Odpowiedz
94 15
zgłoś
gość 28.08.2012 02:11
A ta pani w jeansowych spodenkach też ma niezłe nogi!!
Odpowiedz
39 18
zgłoś
gość 28.08.2012 02:11
piękne nogi ma
Odpowiedz
45 12
zgłoś
gość 28.08.2012 02:11
figurę ma super ale twarz przeciętną ....
Odpowiedz
48 5
zgłoś
gość 28.08.2012 02:12
Ładnie, tylko brwi takie jakieś domalowane
Odpowiedz
33 41
zgłoś
gość 28.08.2012 02:12
przepiękna kobieta
Odpowiedz
86 36
zgłoś
gość 28.08.2012 02:12
bardzo ladnie wyglada, w ogole ja uwazam ze jej niczego nie brakuje, nawet z twarzy mi sie podoba, ma oryginalna urode, nietypowa :) pewno mnie zminusujecie, bo wszyscy mowie, ze ma nos jak pogrzebacz... ale wg mnie to ona bardzo ladna babeczka jest :)
Odpowiedz
54 19
zgłoś
gość 28.08.2012 02:12
Ma bardzo ładne nogi to niech pokazuje, stylowa normalna kobieta, a nie tam jakas sztuczna Siwiec!
Odpowiedz
54 11
zgłoś
gość 28.08.2012 02:12
Swietne nogi jak na 40-stke.
Odpowiedz
32 18
zgłoś
nnn 28.08.2012 02:12
ślicznie wygląda ;) dobra laska
Odpowiedz
19 10
zgłoś
gość 28.08.2012 02:12
sweterek z kozich jaderek :) ale ladnie :)
Odpowiedz
45 18
zgłoś
Ola 28.08.2012 02:12
Figura może i fajna. Ale ta twarz niezabardzo jest ładna !
Odpowiedz zgłoś
gość 28.08.2012 02:12
macie bardzo dziwne pojecie o elegancji. nie jest ubrana elegancko, tylko wieczorowo i .....
Odpowiedz
1 1
zgłoś
gość 28.08.2012 02:13
opierdalałi bagietę w Charlote?
Odpowiedz
1 5
zgłoś
gość 28.08.2012 02:14
A co Cie pudlu to obchodzi czy przypadkiem nie ubrała się jednak odrobinę zbyt elegancko jak na kawę w środku dnia? Chciała to się tak ubrała, ma piękne ciało psie.
Odpowiedz
0 1
zgłoś
gość 28.08.2012 02:15
troche chude
Odpowiedz
5 1
zgłoś
gość 28.08.2012 02:16
nie za dużo czasem tych zdjęć takich samych!!!!
Odpowiedz