Poniedziałek 17.06.2013

Kołakowska: "Miałam stan przednowotworowy. TO BYŁ WIRUS HPV"

Viola Kołakowska

Kołakowska: Agencja FORUM

W dzisiejszym wydaniu Dzień Dobry TVN gościem specjalnym była Viola Kołakowska, która niedawno została mamą drugiego dziecka Tomasza Karolaka. Celebrytka opowiedziała o swojej ciąży, a także o chorobie, o której dowiedziała się przed narodzinami syna. Przyznała, że była nosicielką wirusa HPV, który powoduje raka szyjki macicy.

Badanie cytologiczne wskazało, że jest to stan przednowotworowy, nieinwazyjny - wyznała na antenie. Pobrano wycinki, na jakim to jest etapie. Okazało się, że to stan, którym się należy zająć zaraz po ciąży, żeby nie było za późno. Po ciąży przeszłam operację. Na szczęście nie miałam nowotworu złośliwego. Wszystko się dobrze skończyło.

Kołakowska przyznała, że wiadomość o chorobie w trakcie ciąży była "traumą". Dodała także, że wirusem HPV zarażają mężczyźni i dlatego warto regularnie przechodzić badania cytologiczne. Zdaniem lekarzy wirusem HPV zarażamy się przy częstej zmianie partnerów seksualnych. Tomasz Karolak jest niestety zdania, że, cytujemy, "monogamia jest sprzeczna z naturą człowieka".

Zobacz: "Facet ma za zadanie rozsiać jak najwięcej nasienia"

Kołakowska: Agencja FORUMKołakowska: Agencja FORUMKołakowska: Agencja FORUMKołakowska: Agencja FORUM

Komentarze (853)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 853
Odpowiedz zgłoś
gość 17.06.2013 18:01
badajcie się kobitki, szkoda życia...
Odpowiedz zgłoś
gość 17.06.2013 18:01
Biedna
Odpowiedz
4 10
zgłoś
gość 17.06.2013 18:01
Nie wiem
Odpowiedz
1 25
zgłoś
odchudzanie 17.06.2013 18:01
Chcecie się odchudzać? Wpiszcie na fejsbuku dieta trening suplementacja. Rozpisują tam rewelacyjne plany odchudzające.Schudłam ponad dwadzieścia kilo
Odpowiedz zgłoś
gość 17.06.2013 18:01
Jak sie urzeduje z babiarzem, to tak jest.Zakazenie tylko i wylacznie przez sex
Odpowiedz
65 49
zgłoś
gość 17.06.2013 18:02
ale okropna fryzura!
Odpowiedz
7 5
zgłoś
gość 17.06.2013 18:02
Mania buziali
Odpowiedz
55 68
zgłoś
gość 17.06.2013 18:02
Brzydko jej w tej fryzurze.
Odpowiedz
1 10
zgłoś
gość 17.06.2013 18:02
odchudzanie: Chcecie się odchudzać? Wpiszcie na fejsbuku dieta trening suplementacja. Rozpisują tam rewelacyjne plany odchudzające.Schudłam ponad dwadzieścia kilo
Chcecie się odchudzać? Wpiszcie na fejsbuku dieta trening suplementacja. Rozpisują tam rewelacyjne plany odchudzające.Schudłam ponad dwadzieścia kilo
Odpowiedz
65 2
zgłoś
gość 17.06.2013 18:02
Szkoda zdrowia na takiego facia
Odpowiedz zgłoś
gość 17.06.2013 18:02
ciekawe, ilu paniom karolak sprzedał wiruska
Odpowiedz
51 3
zgłoś
gość 17.06.2013 18:02
to przykre dowiedziec sie bedąc w ciazy
Odpowiedz
209 9
zgłoś
gość 17.06.2013 18:02
nie dość że Karolak to jeszcze rak....Smutne ma to życie.....
Odpowiedz
2 9
zgłoś
gość 17.06.2013 18:02
Buziaki mania
Odpowiedz
56 2
zgłoś
gość 17.06.2013 18:02
Jak ona może z nim się zdawać...
Odpowiedz
21 7
zgłoś
gość 17.06.2013 18:02
bez przesady... jak nie wiesz jak sie wypromowac to przyjdz na pikiete pod SEJM przeciwko legalizacji uboju rytualnego! 20 czerwca
Odpowiedz
77 2
zgłoś
gość 17.06.2013 18:02
pewnie karolaczek ją zaraził :D ktora normalna laska wpuscilaby go do lozka...
Odpowiedz
18 2
zgłoś
gość 17.06.2013 18:02
straszne
Odpowiedz
17 4
zgłoś
gość 17.06.2013 18:03
odchudzanie: Chcecie się odchudzać? Wpiszcie na fejsbuku dieta trening suplementacja. Rozpisują tam rewelacyjne plany odchudzające.Schudłam ponad dwadzieścia kilo
Nie chcemy miec bezmozgowia, tluszcz ci zszedl z mozgu przez odchudzanie.Mozg to 60 procent tluszczu, badziewiasty spamerze
Odpowiedz
36 8
zgłoś
gość 17.06.2013 18:03
w tej fryzurze przypomina Brodzik
Odpowiedz
29 25
zgłoś
gość 17.06.2013 18:03
GARNEK MA NA GŁOWIE???????
Odpowiedz
29 3
zgłoś
gość 17.06.2013 18:03
Kobiety badajcie się:)
Odpowiedz
41 4
zgłoś
gość 17.06.2013 18:03
a to nie ten wirus co powoduje raka krtani gdy sie minetki babkom strzela? Jakiś aktor ostatnio się tym chwalił
Odpowiedz
30 4
zgłoś
gość 17.06.2013 18:03
A i tak więcej kasy pójdzie od rządu na bezsensowne zmiany przebiegu egzaminów na prawo jazdy i walkę z ściąganiem plików z internetu niż na promowanie badań. Ot, nowotwory to chicha sprawa, nie dająca sławy.
Odpowiedz
31 16
zgłoś
gość 17.06.2013 18:03
I po co o tym opowiadasz?
Odpowiedz
21 2
zgłoś
gość 17.06.2013 18:03
odchudzanie: Chcecie się odchudzać? Wpiszcie na fejsbuku dieta trening suplementacja. Rozpisują tam rewelacyjne plany odchudzające.Schudłam ponad dwadzieścia kilo
Chcecie się odchudzać? Wstańcie sprzed kompa.
Odpowiedz
38 1
zgłoś
gość 17.06.2013 18:03
Gnojek cholerny!Ale widziały galy co brały!!!
Odpowiedz
22 14
zgłoś
gość 17.06.2013 18:05
Oj tam oj tam nie masz czym zwrócić na siebie uwagę?
Odpowiedz